Results from Hradec Kralove Open 2000 - Junior I Latin zaterdag 2 december 2000
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Hradec Kralove Open 2000
Tsjechië - Hradec Kralove zaterdag 2 december 2000

Junior I Latin zaterdag 2 december 2000

Finale

1  Kyryl Kartyshev & Mariya Zaichenko Ukraïne
2  Vladyslav Dolyezhalov & Yelyzaveta Nazarenko Ukraïne
3  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraïne
4  Pawel Godek & Martyna Janik Polen
5  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Tsjechië
6  Edvinas Kregzdys & Beata Skaisgiryte Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrey Kravtchenko & Ekaterina Fedosova Rusland
8  Filip Maly & Veronika Mala Tsjechië
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Tsjechië
10  Aurimas Sirka & Simona Mitkute Lithouwen
11  Ianis Mkrttchian & Elena Svinartchouk Tsjechië
12  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Rusland

Kwart-Finale

13  Linas Cikarskas & Indre Pakutkaite Tsjechië
13  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Lithouwen
13  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polen
16  Denis Nazarov & Sofiya Kharine Rusland
16  Andrius Uksas & Elena Uksaite Lithouwen
18  Peter Mikulec & Patricia Prnova Slowakije
19  Jozef Herak & Veronika Ferancova Slowakije
20  Vitalijus Tarantovas & Jekaterina Magomed Lithouwen
21  Miroslav Hyza & Denisa Walterova Tsjechië
22  Janusz Ptaszek & Monika Fornal Polen
23  Igor Ogiychuk & Inna Nagrebelna Ukraïne
24  Lukas Kovarik & Ivana Chlupova Tsjechië
25  Michal Grill & Marketa Tauchmanova Tsjechië

Round 2 (top 37)

26  Aleksandr Lososovskij & Alina Gaidamavichiute Tsjechië
27  Ondrej Kysela & Kristyna Kettnerova Tsjechië
28  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slowakije
28  Tomas Hroch & Veronika Benyskova Tsjechië
28  Nikita Volkov & Maria Velichkina Tsjechië
31  Wojciech Kaczmarczyk & Magda Kaczmarczyk Polen
32  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
33  Aleksey Byelousov & Irina Pavlishyna Ukraïne
34  Pavel Kala & Petra Gromesova Tsjechië
35  Gleb Goncharov & Svetlana Doushneva Rusland
36  Jiri Vondra & Daniela Pospisilova Tsjechië
37  Lukac Pecinka & Zuzana Vuova Tsjechië

Round 1 (top 50)

38  Michal Kloz & Lucie Huckova Tsjechië
38  Pawel Pietkiewicz & Marta Baj Polen
38  Jakub Sulc & Aneta Ticha Tsjechië
41  Jiri Feber & Jana Powiesnikova Tsjechië
42  Pawel Knozowski & Marta Antoniewicz Polen
42  Jaroslav Nosek & Barbora Provaznikova Tsjechië
44  Steffen Vinholt & Laerke Jensen Denemarken
45  Martin Iversen & Julie Vendal Tsjechië
46  Andersen Casper & Sara Stenbaek Tsjechië
47  Munk Sigge & Berner Hansen Tsjechië
48  David Schavel & Petra Palesova Tsjechië
49  Vojtech Papík & Veronika Prouzová Tsjechië
50  Pavel Koukol & Lenka Zemkova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}