Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Standard zondag 3 december 2000
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Hradec Kralove Open 2000
Tsjechië - Hradec Kralove zaterdag 2 december 2000

IDSF International Open Standard zondag 3 december 2000

Finale

1  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italië
2  Nicola Zuccarello & Stefania De Boni Italië
3  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Tsjechië
4  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Italië
5  Tomasz Konury & Izabela Weiss Polen
6  Anton Lebedev & Maria Kozlova Rusland
7  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slowakije
9  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Oostenrijk
10  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
11  Robert Faoro & Elena Faoro Italië
12  Christian Smith & Katja Lindholm Zweden

Kwart-Finale

13  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polen
14  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tsjechië
15  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Lithouwen
15  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rusland
17  Jozef Koubek & Jana Krtickova Tsjechië
17  Lukasz Zamojski & Ula Mendyka Polen
19  Juris Uzegovs & Marina Aleksejeva Letland
20  Adomas Muralis & Ieva Zajanckauskaite Lithouwen
21  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
22  Jan Halir & Marketa Sramkova Tsjechië
23  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Tsjechië
24  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Oostenrijk

Round 2 (top 48)

25  Iavor Valchev & Iglika Popova Bulgarije
26  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tsjechië
27  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polen
28  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polen
29  Igors Briedis & Ilze Ratfeldere Letland
29  Milan Mikyska & Lenka Holubova Tsjechië
29  Pawel Switalski & Kamila Drezno Polen
29  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
33  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Tsjechië
34  Miroslav Brozovsky & Veronika Veliskova Tsjechië
35  Krzysztof Krzemianowski & Paulina Majerowska Polen
36  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slowakije
37  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Lithouwen
38  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rusland
39  Tomas Bren & Daniela Hylebrantova Tsjechië
39  Robert Smitek & Magdalena Smitkova Tsjechië
41  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Tsjechië
42  Florian Eisenmagen & Elisabeth Schatten Oostenrijk
42  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Tsjechië
42  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Tsjechië
45  Karol Brüll & Lucia Kocanova Slowakije
46  Artur Dabrowski & Eliza Sabik Polen
47  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Oostenrijk
47  Jakub Pavlik & Veronika Barcalova Tsjechië

Round 1 (top 70)

49  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Oostenrijk
49  Martin Houska & Lucie Chvatalova Tsjechië
51  Jens Schubert & Gabi Schubert Duitsland
52  Vit Hornicek & Kristyna Pohlova Tsjechië
52  Martin Mendl & Katerina Fucikova Tsjechië
54  Michal Lupac & Slavka Kubistova Tsjechië
54  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slowakije
56  Milan Pilous & Petra Pilousova (aka Mladicova) Tsjechië
57  Petr Kunc & Lucie Krtickova Tsjechië
58  Marc Sole & Gemma Porta Spanje
59  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slowakije
60  Marc Cardo & Maribel Casanova Spanje
61  Miroslav Svoboda & Helena Haskova Tsjechië
62  Alexander Litvinov & Natalia Alexandrova Tsjechië
62  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polen
64  Felix Andreaus & Silvia Haller Oostenrijk
64  Michal Erban & Ivana Hudcova Tsjechië
64  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Tsjechië
67  Ondrej Busek & Petra Blizikova Tsjechië
68  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Spanje
68  Andreas Schogger & Alice Schogger Oostenrijk
70  Libor Novak & Silvie Barnetova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}