Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin zaterdag 2 december 2000
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hradec Kralove Open 2000
Tsjechië - Hradec Kralove zaterdag 2 december 2000

IDSF International Open Latin zaterdag 2 december 2000

Finale

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Tsjechië
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Lithouwen
3  Werner Figar & Karin Figar Oostenrijk
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Estonië
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraïne
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Polen
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tsjechië
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Lithouwen
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Rusland

Kwart-Finale

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rusland
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Polen
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Bulgarije
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Polen
16  Janis Rava & Jolanta Popova Letland
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tsjechië
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Lithouwen
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polen
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Spanje
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polen
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Tsjechië
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tsjechië

Round 2 (top 48)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italië
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgarije
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slowakije
28  Michal Parma & Petra Vladovona Tsjechië
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Italië
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tsjechië
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rusland
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Tsjechië
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Polen
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Polen
34  Christian Smith & Katja Lindholm Zweden
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tsjechië
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Tsjechië
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova Bulgarije
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Oostenrijk
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Tsjechië
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Spanje
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slowakije
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgarije
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva Bulgarije
44  Michal Revaj & Jana Resova Tsjechië
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Tsjechië
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Tsjechië
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Tsjechië

Round 1 (top 61)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Tsjechië
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rusland
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Tsjechië
52  Marc Sole & Gemma Porta Spanje
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Tsjechië
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polen
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgarije
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova Bulgarije
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova Bulgarije
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Slowakije
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Tsjechië
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva Bulgarije
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}