Results from Holland Masters - IDSF International Open Standard zondag 14 oktober 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Holland Masters
Nederland - Arnhem zaterdag 13 oktober 2007

IDSF International Open Standard zondag 14 oktober 2007

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italië
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusland
4  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
5  Simone Daniele & Elisa Chanaa Syria
6  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Duitsland
8  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Duitsland
8  Michael Wenger & Melanie Ahl Duitsland
10  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
11  Paul Lorenz & Kristina Mertin Duitsland
12  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland

Kwart-Finale

13  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusland
14  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Nederland
14  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Letland
16  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Letland
17  Paul Bakker & Cynthia Kolijn Nederland
18  Robert Westerveen & Aleksandra Wojtysiak Nederland
19  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Duitsland
20  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
21  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
22  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Nederland
23  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Nederland
23  Martijn Wesseling & Denise Qualm Nederland

Round 2 (top 36)

25  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
26  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Zweden
27  Thomas Wesner & Theresia Zumbroich Duitsland
28  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Duitsland
29  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Nederland
30  Marcel Wisman & Leanne Everwijn Nederland
31  Onno Butter & Patricia Ligtvoet Nederland
32  Andrea Guerrazzi & Marilena Ghezzi Zwitserland
33  Dave De Vos & Naline Roodbeen Nederland
34  Rolf Van Laan & Inez Mertens Nederland
35  Marc Hotfilder & Heike Macke Duitsland
36  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Nederland

Round 1 (top 56)

37  Joost Findhammer & Kimberly De Jong Nederland
38  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Nederland
39  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Duitsland
40  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland
41  Frank Van Coeverden & Nelleke Roord Nederland
42  Luciel Stapel & Priscilla De Vries Nederland
43  Mohsen Askar & Lisette Keur Nederland
44  Kees Broess & Anne Van Grinsven Nederland
44  Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Duitsland
46  Patrick Miller & Julia Pavlik Duitsland
47  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Nederland
48  Marcel De Wit & Sabine Merkus Nederland
49  Iwan Radsma & Sylvia Rijsdijk Nederland
50  Martin Beek & Dagmar Vrasdonk Nederland
50  Roy De Graaf & Marit Melchers Nederland
50  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Nederland
50  Remco Prins & Chantal Van Herik Nederland
50  Paul Rijkaart & Marjolein Zoetemelk Nederland
50  John Van Broek & Petra De Vries Nederland
50  Arjen Vonk & Julia Trap Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}