Results from Holland Masters 2012 - WDSF Adult Standard zondag 7 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Holland Masters 2012
Nederland - Arnhem zaterdag 6 oktober 2012

WDSF Adult Standard zondag 7 oktober 2012

Finale

1  Denis Molkov & Natalya Osyko Rusland
2  Andrei Sergunin & Alina Glazkova Rusland
3  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
4  David Schavel & Barbara Bilkovicova Slowakije
5  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonië
6  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Amerika
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [30] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
8  [28] Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
9  [21] Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
10  [16] Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Duitsland
11  [15] Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
12  [9] Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland

Kwart-Finale

13  [33] Ion Postolache & Ioana Damsa Roemenië
14  [29] Yuriy Shtubov & Snezhana Gribova Rusland
15  [28] Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italië
16  [19] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
16  [19] Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland
18  [18] Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
19  [15] Aleksandr Gorelov & Inna Kocharian Rusland
20  [12] Frank Zegels & Anna Shevliakova Nederland
21  [10] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
22  [8] Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
22  [8] Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
24  [7] Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
24  [7] Wesley Van Riel & Wies Van Haren Nederland

Round 2 (top 36)

26  [37] Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Nederland
27  [24] Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland
28  [22] Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
29  [19] Mohsen Askar & Femke Boonstra Nederland
30  [17] Nico Kirchmann & Natalie Vollmer Duitsland
31  [15] Rogier Dasselaar & Floor Disveld Nederland
31  [15] Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
33  [14] Glenn Feddema & Maïte Verheyden Nederland
34  [11] Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
35  [8] Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
36  [6] Patrick Misgaiski & Alena Bergmann Duitsland

Round 1 (top 55)

37  [29] Sander Kampert & Kim De Haan Nederland
38  [27] Dierick Schröder & Inna Küstner Duitsland
39  [25] Aziz Askar & Alexandra Rekhner Nederland
39  [25] Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
41  [23] Philippe Berne & Flore Merlier Frankrijk
42  [15] Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller Nederland
43  [13] Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Frankrijk
44  [9] Hem Spilker & Leonie Borneman Nederland
45  [5] Luciel Stapel & Marloes Poelsema Nederland
46  [4] Kurt Findhammer & Elianne Verbiest Nederland
47  [2] Rafael Aleixo & Evelien Reitsma Nederland
47  [2] Sebastiaan Brouwers & Nanami Pronk Nederland
47  [2] Patrick Miller & Julia Pavlik Duitsland
50  [1] Gilbert Van Den Andel & Anke Kapitein Nederland
51  Rick Groot & Gaby Van Iersel Nederland
51  Kevin Klerkx & Aukje Weinzierl Nederland
51  Marc Michaelis & Sandra Müller Harboe Duitsland
51  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Duitsland
51  Bart Simons & Marlous Beyer Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}