Results from Holland Masters 2009 - IDSF International Open Latin zaterdag 10 oktober 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Holland Masters 2009
Nederland - Papendal zaterdag 10 oktober 2009

IDSF International Open Latin zaterdag 10 oktober 2009

Finale

1  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rusland
2  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Italië
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
4  Raimondo Todaro & Francesca Tocca Italië
5  Salvatore Bellavita & Mariantonietta Marotta Italië
6  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Filipp Brykov & Olga Tarassova Rusland
8  Yosi Laskin & Evgenia Libman Israël
9  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Duitsland
9  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
11  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Duitsland
12  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland

Kwart-Finale

13  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Duitsland
13  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
13  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
16  Martijn Leunissen & Nathalie Bos Nederland
17  Jaroslav Suchy & Irina Maizlish Tsjechië
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
18  Liran Trosman & Alina Bronov Israël
20  Fabian Taeschner & Karina Rudi Duitsland
21  Richard Riemer & Oxana Chevtchouk Nederland
21  Alexander Trushin & Kristina Kretz Duitsland
23  Michael Horstmann & Denise Heller België
24  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Zweden

Round 2 (top 37)

25  Rinaldo Carrilho & Isabel Guyt Nederland
25  Michael Stierle & Zsofia Garbe Duitsland
27  Maurice Ronda & Jolien Dabekausen Nederland
28  Kasper Korup & Line Schmidt Denemarken
29  Angelo Schabon & Julia Mescherriakova België
30  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland
31  Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel België
32  Thys Gerritsen & Priscilla De Vries Nederland
32  Emir Salihovic & Loes Stevens Nederland
34  Rob Haveneers & Leen Schoenmakers België
35  Artur Balandin & Alina Ferrante Duitsland
36  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Frankrijk
36  Stephan Soek & Simone Haans Nederland

Round 1 (top 53)

38  Tim Puts & Tzveta Hristova Nederland
39  Nick Kocken & Laura Jottay Nederland
40  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Nederland
41  Maarten Brankaert & Samantha Wooninck Nederland
42  Michael Kirsebauer & Katharina Sattelmeier Duitsland
43  Vincent Schut & Dana De Gier Nederland
44  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Nederland
44  Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Nederland
44  Andras Koops & Iris Elburg Nederland
47  Luciel Stapel & Mireille Piëst Nederland
48  Frank Abitz & Melanie Ferreira Duitsland
48  Cornel Muller & Anna Schilcher Duitsland
48  Thomas Renkel & Saskia Beck Duitsland
48  Peter Schaur & Cindy Paulussen Nederland
48  Mark Anthony Van Amstel & Patricia Kleppe Nederland
48  Xander Van Kempen & Priscilla Van Kempen Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}