Results from Hessen Tanzt 2010 - Senior I S Standard zaterdag 8 mei 2010
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2010
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2010

Senior I S Standard zaterdag 8 mei 2010

Finale

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Duitsland
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland
3  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
4  Marco Wittkowski & Petra Fischer Duitsland
5  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
6  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
8  Klaus Padberg & Dunja Jansen Duitsland
9  Michael Gross & Angelika Gross Duitsland
10  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Duitsland
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
12  Marc Bieler & Sandra Mösch Duitsland
12  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Duitsland
12  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Duitsland

Kwart-Finale

15  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Duitsland
16  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Duitsland
16  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Duitsland
18  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
19  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Duitsland
20  Kim Bartels & Silke Bartels Duitsland
21  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
22  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
23  Kai Schönherr & Silke Ludwig Duitsland
24  Damian Kukowka & Bettina Weimann Duitsland
24  Knut Wichmann & Antje Wichmann Duitsland
26  Holger Eissing & Birgit Tomesch Duitsland
26  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Duitsland

Round 3 (top 52)

28  Michael Sipek & Susanne Sipek Duitsland
29  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
30  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Duitsland
30  Rolf Pernat & Iris Pernat Duitsland
32  Stefan Bersal & Nicole Dietz Duitsland
33  Karl Didzun & Susanne Grbec Duitsland
33  Michael Hesse & Gabriele Müller Duitsland
33  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Duitsland
33  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Duitsland
33  Holger Wenzel & Monika Schmitt Duitsland
38  Andreas Malik & Christine Malik Duitsland
38  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Duitsland
38  Alois Schwarzenbeck & Monika Schwarzenbeck Duitsland
41  Edward Van Essen & Ilse Mielke Duitsland
42  Nils Goral & Anja Goral Duitsland
42  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Duitsland
44  Jürgen Claus & Birgit Claus Duitsland
45  Stefan Ramacher & Yvonne Ramacher Duitsland
45  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Duitsland
47  Holger Koschinski & Ruth Schulz Duitsland
47  Holger Staub & Birgit Staub Duitsland
49  Michael Alm & Kerstin Alm Duitsland
50  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland
50  Martin Kirsch & Claudia Hanke Duitsland
50  Rainer Martius & Manuela Martius Duitsland

Round 2 (top 70)

53  Axel Mischewski & Susan Hortmann Duitsland
53  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Duitsland
55  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Duitsland
55  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Duitsland
57  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
57  Torsten Henck & Britta Krellenberg Duitsland
57  Uwe Schreiber & Ursula Schreiber Duitsland
60  Oliver Landler & Sabine Landler Duitsland
60  Mario Müller & Michaela Frahm Duitsland
62  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
62  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Duitsland
64  Achim Stegemann & Heike Stegemann Duitsland
65  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Duitsland
65  Torge Rieper & Gisela Rieper Duitsland
65  Thomas Schulz & Annette Bauer Duitsland
65  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
69  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Duitsland
69  Klaus Meng & Gabriele Kunau Duitsland

Round 1 (top 89)

71  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Duitsland
71  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Duitsland
71  Andre Waibel & Birgit Waibel Duitsland
74  Heinrich Berger & Alexandra Berger Duitsland
74  Martin Beumer & Annette Beumer Duitsland
76  Jörg Böhm & Heike Böhm Duitsland
76  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
76  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Duitsland
76  Thomas Nowinski & Sabine Nowinski Duitsland
76  Peter Vogt & Alexandra Vogt Duitsland
81  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Duitsland
82  Markus Hopmeier & Manuela Prater Duitsland
82  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Duitsland
82  Armin Winter & Angela Winter Duitsland
85  Peter Esser & Vera Esser Duitsland
85  Michael Noichl & Barbara Noichl Duitsland
87  Ekkehart Class & Gudrun Engert Oostenrijk
87  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
87  Stefan Schwarzkopf & Carmen Carl Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}