Results from Hessen Tanzt 2010 - Juvenile D Latin zaterdag 8 mei 2010
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2010
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2010

Juvenile D Latin zaterdag 8 mei 2010

Finale

1  Martin Graf & Sabrina Maier Duitsland
2  Christian Tschernych & Evelyn-marie Vasilyev Duitsland
3  Evgenij Plekan & Marianna Roschnov Duitsland
4  Rudolf Gefenitor & Renata Satalganova Duitsland
5  Felix Wagner & Anna Merk Duitsland
6  Viktor Elsesser & Enya Elsesser Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Duitsland
8  Evgenij Mik & Lisa Kehm Duitsland
9  Jonas Wacker & Stefanie Schwan Duitsland
10  Maxim Kotlov & Agatha Kolesova Duitsland
11  Mark Rolinski & Linda Husainov Duitsland
12  Oliver Wiens & Vanessa Skrastina Duitsland
13  Schlegel Daniel & Celina Nietzschmann Duitsland
13  Paul Steindl & Vanessa Engel Duitsland

Kwart-Finale

15  Michael Schmied & Anna-maria Borgens Duitsland
16  Maximilian Enns & Vanessa Harder Duitsland
17  Tamirian Asadov & Lena Babenko Duitsland
17  Arthur Komerloh & Viktoria Polanskiy Duitsland
17  Eduard Mainik & Anna Stubert Duitsland
20  Vitalis Albrandt & Vanessa Goryayewa Duitsland
21  Sebastian Bindewald & Francesca Maria Zeller Duitsland
21  Steven Rau & Alexandra Moskalenko Duitsland
23  Roman Paul & Leonie Sterzer Duitsland
24  Ronny Hein & Sina Scholz Duitsland
24  Jan Schulze & Jennifer Schill Duitsland
26  Gian Paolo Picariello & Teresa Taranto Duitsland

Round 1 (top 47)

27  Marcel Behling & Svenja Hof Duitsland
27  Sascha Kaiser & Carolina Alt Duitsland
27  Wladimir Lavrentiev & Olga Lavrentiev Duitsland
27  John Paul & Laura Antonia Brede Duitsland
27  Andre Sommer & Isabel Bogusch Duitsland
27  Patrick Wisser & Lucy Hoffmann Duitsland
33  Artem Dick & Nicole Karpov Duitsland
33  Christopher Fogel & Alina Raabe Duitsland
33  German Laukert & Anneta Krasnjanska Duitsland
36  Julien Geier & Jessica Müller Duitsland
36  Julian Hirsch & Selina Grebe Duitsland
36  Ilja Lytkin & Laura Rücker Duitsland
39  Denis Herdt & Eleonora Kulgunina Duitsland
39  Kai Sommer & Christina Solimando Duitsland
41  Antonji Gleim & Maria Kroneberg Duitsland
41  Viktor Rumm & Alina Aschenbrenner Duitsland
43  David Derr & Eileen Völler Duitsland
43  Andreas Dosenbetov & Alwina Scharf Duitsland
43  Daniel Lenz & Daniella Talikova Duitsland
46  David Gharakhanian & Alina Bratchikova Duitsland
47  Jeremy Do Carmo & Tymi Megi Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}