Results from Hessen Tanzt 2010 - Adult Latin (Ranking) zondag 9 mei 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2010
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2010

Adult Latin (Ranking) zondag 9 mei 2010

Finale

1  Nikita Bazev & Marta Arndt Duitsland
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
3  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
4  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Duitsland
5  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
6  Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
7  Erich Klann & Oana Andreea Nechiti Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Duitsland
9  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
10  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
11  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Duitsland
12  Valera Musuc & Nina Trautz Duitsland
13  Simon Völbel & Regina Murtasina Duitsland

Kwart-Finale

14  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Duitsland
16  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
17  Wolfram Hörr & Sara Mortazavi Duitsland
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
19  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
19  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
19  Sebastian Schwind & Kristina Kratz Duitsland
22  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland
22  Ilia Russo & Maria Albert Slowakije
24  Guido Gencarelli & Angelika Mkrtchjan Duitsland
25  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland

Round 2 (top 37)

26  Kyrill Kindsvater & Maria Richter Duitsland
27  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
27  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
29  Michael Bienek & Lilli Schenk Duitsland
29  Daniel Friesen & Jolanthe Dargel Duitsland
29  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
32  Sebastian Bronst & Evgenia Poskrebysheva Duitsland
32  Fabian Taeschner & Karina Rudi Duitsland
34  Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Duitsland
34  Alexander Seibert & Nina Mishchenko Duitsland
36  Artur Galimov & Katja Najvert Duitsland
36  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland

Round 1 (top 63)

38  Marius Iepure & Christina Kessler Duitsland
39  Robert Buder & Jennifer Wegner Duitsland
39  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
41  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Duitsland
42  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Duitsland
42  Robert Klann & Anna Ilchenko Duitsland
42  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Duitsland
42  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Duitsland
46  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Duitsland
46  Christian Platz & Anja Pritzsche Duitsland
48  Leif Gerling & Stephanie Pleiss Duitsland
49  Georg Jansen & Maria Blockus Duitsland
49  Alexander Ryltsev & Irina Weigel Duitsland
51  Domenico Franzo & Madita Danek Duitsland
51  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
51  Alexander Horn & Valeria Jäger Duitsland
51  Phil Schwarick & Olga Golikow Duitsland
55  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Duitsland
56  Romano Bier & Katharina Drescher Duitsland
56  Daniel Kanchev & Elena Rodnyanskaya Duitsland
58  Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Duitsland
59  Kai Arnold & Desiree Mate Duitsland
59  Christian Büning & Natalya Kudryavtseva Duitsland
59  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
59  David Kiefer & Selma Berberich Duitsland
59  Michael Stierle & Zsofia Garbe Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}