Results from Hessen Tanzt 2004 - Youth B Latin zaterdag 8 mei 2004
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2004
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2004

Youth B Latin zaterdag 8 mei 2004

Finale

1  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Duitsland
2  Christian Langert & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
3  Kim Willecke & Sarah Sophie Ritz Duitsland
4  Daniel Wesner & Aljona Rubanenko Duitsland
5  Dimitrij Voroboyov & Maike Neumann Duitsland
6  Dimitri Neuendank & Anastasia Martynaova Duitsland
7  Christian Smits & Marta Kuzmenko Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Sebastian Friedrich & Elisabetta Petruzelli Duitsland
9  Philipp Lechner & Victoria Kleinfelder Duitsland

Kwart-Finale

10  Johann Deter & Lilia Grenz Duitsland
10  Marius Eckert & Angelina Samaras Duitsland
12  Stephan Fleischer & Anne Weber Duitsland
13  Ronny Damm & Sindy Zaunick Duitsland
13  Benjamin Ohse & Mona Gauß Duitsland
15  Rudolf Schepp & Anita Schepp Duitsland
16  Julian Nguyen Hong & Kathrin Renner Duitsland
17  Julian Möller & Julia Temtsine Duitsland
18  Maximilian Von Bredow & Deborah Soldner Duitsland
18  Benjamin Heuer & Julia Mazurek Duitsland
18  Andreas Kitsche & Marieann Jacob Duitsland
21  Dimitrij Margowzew & Anna Ilchenko Duitsland
22  Michael Maas & Julia Michaelis Duitsland
23  Sebastian Fleischer & Anne Krüger Duitsland
24  Christopher Buhr & Katharina Kiehl Duitsland
24  Florian Kretschmer & Christina Ewald Duitsland
24  Martin Rikovsky & Yvonne Schröder Duitsland
24  Torsten Scheithauer & Marina Forster Duitsland
24  Alexander Tietz & Cornelia Stöske Duitsland

Round 2 (top 50)

29  Davide Pace & Alisa Rößling Duitsland
30  Paul Kasakow & Stephanie Pleiss Duitsland
31  Jo Niclas Wittig & Diana Materi Duitsland
32  Michael Hörner & Jennifer Vieheilig Duitsland
32  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Duitsland
32  Kai Stasik & Verena Pape Duitsland
35  Walter Hirning & Beate Zitzmann Duitsland
35  Timo Renner & Isabell Fillips Duitsland
35  Fabian Schmitt & Nicole Franz Duitsland
38  Marc Lecreq & Jessica Weber Duitsland
38  Ingo Nöhring & Therese Schaller Duitsland
40  Patrick Bräuer & Tina Zielke Duitsland
40  Frank Hermann & Corinna Scheid Duitsland
40  Simon Schumacher & Susen Strangfeld Duitsland
43  Manuel Franz & Karina Mertens Duitsland
43  Jan Frederik Wockenfuss & Lea Yngve Wockenfuss Duitsland
45  Eric Arndt & Eileen Arndt Duitsland
45  Tobias Eissmann & Katja Schröpfer Duitsland
45  Christoph Rosenkranz & Marlen Alexander Duitsland
45  Florian Von Spiegel & Maria Hengst Duitsland
45  Domenik Wanner & Rosmarie Eder Duitsland
45  Matthias Wehrfeld & Stephanie Frank Duitsland

Round 1 (top 62)

51  Tom Rössler & Christin Hofmann Duitsland
52  Christoph Divko & Carina Müller Duitsland
52  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Duitsland
52  Johannes Lissner & Imke Irmscher Duitsland
55  Lukas Haselmann & Anne Trummer Duitsland
56  Marco Blickensdorf & Gloria Trösse Duitsland
56  Markus Daab & Saskia Kroiss Duitsland
56  Christoph Hahn & Nadine Hahn Duitsland
56  Alexander Kirchner & Katrin Droste Duitsland
56  Klaus Rohatzsch & Jennifer Haus Duitsland
56  Thomas Tauscher & Christiane Fritsch Duitsland
62  Uwe Reuschel & Sandra Hirschfeld Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}