Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Standard zondag 9 mei 2004
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2004
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2004

Amateur C Standard zondag 9 mei 2004

Finale

1  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Oostenrijk
2  Anton Pschenjow & Nadine Hoffmann Duitsland
3  Christian Hölzle & Janina Hirzel Duitsland
4  Andreas Lippok & Karin Josephs Duitsland
5  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

6  Werner Antensteiner & Christine Antensteiner Oostenrijk
6  Arwed Hostmann & Anett Ladegast Duitsland
6  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Oostenrijk
9  Christian Hartmann & Christin Hierer Duitsland
10  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Oostenrijk
11  Patrique Dömeland & Judith Reisert Duitsland
12  Peter Chen & Ursula Robl Oostenrijk

Kwart-Finale

13  Tobias Glahn & Annegret Haubeil Duitsland
13  Thorsten Zielke & Katharina Trippler Duitsland
15  Rudolf Thilenius & Anne Kainzlsperger Duitsland
16  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
16  Karsten Wendt & Sylvia Weise Duitsland
18  Marcel Brüske & Sonja Floh Duitsland
19  Christopher Eder & Anika Schlosser Duitsland
19  Albert Salzinger & Claudia Ringer Duitsland
21  Martin Windisch & Alexandra Windisch Oostenrijk
22  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Duitsland
22  Christian Stahlschmidt & Katja Stahlschmidt Duitsland
24  Rene Dall & Mona Grabowski Duitsland

Round 2 (top 50)

25  Peter Schaur & Christina Mair Oostenrijk
26  Michael Forster & Stefanie Forster Duitsland
26  Marco Rockel & Tanja Reker Duitsland
26  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Duitsland
26  Stefan Ulrich & Martina Steffen Duitsland
30  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Duitsland
30  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Oostenrijk
30  Florian Scheffler & Melanie Streiter Duitsland
33  Andreas Hellendahl & Susanne Krimp Duitsland
33  Ronny Hormann & Angelika Haase Duitsland
35  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Duitsland
36  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Duitsland
36  Tobias Euler & Swetlana Reich Duitsland
36  Jens Haselbauer & Stefanie Eichhorn Duitsland
36  Tobias Rütting & Christina Kessler Duitsland
40  Oliver Forstner & Christina Kratzer Oostenrijk
41  Andreas Rohlmann & Eva Kovrig Duitsland
42  Jan Keller & Stefanie Soyk Duitsland
42  Heiko Merz & Sabine Schemm Duitsland
44  Paul Heinze & Sara Scatasta Duitsland
44  Alexander Piekos & Anja Gross Duitsland
46  Christian Gründl & Christine Vossen Duitsland
46  Matthias Hunger & Stefanie Eidmann Duitsland
46  Marcel Schulze & Nadine Meier Duitsland
46  Nico Straßenburg & Ines Weiß Duitsland
46  Michael Vesper & Stefanie Fett Duitsland

Round 1 (top 77)

51  Patrick Bonner & Rebecca Risch Duitsland
51  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Duitsland
51  Andreas Ey & Daniela Ey Duitsland
51  Armin Hirt & Denise Hirt Duitsland
51  Roger Porath & Susanne Machauer Duitsland
56  Daniel Euler & Patricia Bönisch Duitsland
56  Tobias Loeck & Janina Harms (aka Bach) Duitsland
56  Alexander Puchmayr & Julia Greunz Duitsland
56  Christoph Ross & Denise Kessebohm Duitsland
60  Stefan Kluver & Andrea Kluver Duitsland
60  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
60  Rainer Weller & Jana Mitregovà Duitsland
60  Thomas Zembok & Birgit Zembok Duitsland
64  Heiko Knorr & Nicole Bürding Duitsland
64  Matthias Lindner & Sabine Lindner Duitsland
64  Notger Noll & Erika Ernst Duitsland
64  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Duitsland
68  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Duitsland
68  Oliver Schrangs & Simone Elflein Duitsland
68  Ralf Triebel & Gabi Triebel (aka Knorr) Duitsland
71  Dirk Erdmann & Alexandra Bartels Duitsland
72  Christian Lorenz & Katrin Krüll Duitsland
73  Roman Bux & Karin Lehner Duitsland
73  Christian Holle & Tanja Ramisch Duitsland
75  Peter Zumbruch & Martina Schneider Duitsland
76  Olaf Becker & Anne Stampfus Duitsland
77  Stephan Fülfe & Birgit Fülfe Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}