Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Latin zondag 9 mei 2004
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2004
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2004

Amateur C Latin zondag 9 mei 2004

Finale

1  Manuel Hercygier & Kathi Willberg Duitsland
2  Christian Büning & Kristin Klitza Duitsland
3  Daniele Varallo & Simone Worm Duitsland
4  Maxim Vassilev & Tatjana Eichler Duitsland
5  Sebastian Görtz & Alena Babina Duitsland
6  Bence Csaranko & Katharina Siebert Duitsland
7  Ivo Vrankic & Angela Wenger Zwitserland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Alexander Danek & Franziska Freyer Duitsland
9  Uwe Becke & Elizaweta Lermann Duitsland
10  Stefan Schadowski & Sabrina Vette Duitsland
11  Frank Drenda & Vicky Brückner Duitsland
12  Urlich Karkmann & Natalija Lotz Duitsland
13  Kai Safferling & Angela Rittersbacher Duitsland
14  Karsten Wolter & Janine Weber Duitsland
15  Markus Wödlinger & Sara Stummer Oostenrijk

Kwart-Finale

16  Marco Steffan & Andrea Damm Duitsland
16  Holger Thiede & Tanja Mederer Duitsland
18  Tiziano Molinari & Olga Gudaew Duitsland
19  Dominik Kriegner & Tina Zahlberger Oostenrijk
20  Andreas Saemann & Anja Häusler Duitsland
21  Abraham Kern & Barbara Biedermann Duitsland
22  Michael Kuhfahl & Juliane Krahn Duitsland
22  Mathias Schnichels & Jessica Wiedlich Duitsland
22  Ilker Türkmen & Chiara Präg Duitsland
25  Ralf Lambertz & Doreen Passehl Duitsland
25  Marco Venohr & Svanja Kleemann Duitsland
27  Jan Knoll & Susann Schaller Duitsland
28  Johannes Traudt & Nicole Georg Duitsland
29  Andreas Furtenbacher & Doris Chlumetzky Oostenrijk

Round 2 (top 55)

30  Sebastian Hochmuth & Nina Reiff Duitsland
30  Sebastian Petersen & Carolin Peikert Duitsland
32  Michael Deelwater & Maike Lichtenfels Duitsland
32  Christopher Geyer & Lara Lacheta Duitsland
32  Rouven Grassel & Sabrina Donix Duitsland
32  Michael Heinold & Silke Hoheisel Duitsland
36  Alexander Vogelsberger & Maryam En-nosse Duitsland
36  Christian Wabro & Nadja Korlatzki Duitsland
38  Daniel Lindt & Nicole Richter Duitsland
38  Matthias Müller & Franziska Humann Duitsland
40  Björn Berg & Miriam Gayer Duitsland
41  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Duitsland
41  Swen Wittig & Julia Egmond Duitsland
43  Artem Balitzkiy & Swetlana Balitzka
43  Conrad Engelmayer & Pia Dürmoser Oostenrijk
43  Christian Jessen & Linda Degenhardt Duitsland
46  Noel Borchardt & Loredana Cosenza Duitsland
46  Martin Förtig & Anne Rümenapp Duitsland
46  Andreas Kellermann & Ramona Mossl Duitsland
49  Simon Dinse & Beate Gneuß Duitsland
50  Tobias Schmitz & Petra Steinhardt Duitsland
51  Markus Kohler & Katja Leimann Duitsland
52  Sebastian Von Spiegel & Katja Döring Duitsland
53  Jean-Claude Schneider & Karin Kipfer Zwitserland
54  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Duitsland
54  Alexander Piekos & Anja Gross Duitsland

Round 1 (top 103)

56  Christian Acker & Christiane Michlbauer Duitsland
56  Rudolf Aust & Doris Aust Duitsland
56  Jens Hohlwein & Nicole Blume Duitsland
56  Matthias Voth & Silja Bernecker Duitsland
60  Sebastian Götz & Sina Möhl Duitsland
61  Sven Conrad & Rebecca Peter Duitsland
61  Martin Delbeck & Christiane Fleischer Duitsland
61  Florian Faller & Verena Rupp Duitsland
61  Ramon Roxner & Eveline Eitel Duitsland
65  Moritz Arlt & Catherina Grein (aka Arlt) Duitsland
65  Marco Bauer & Anke Navisotschnig Duitsland
65  Cliff Schmidt & Katja Wertzlaff Duitsland
68  Jürgen Bänsch & Beatrix Studierach Oostenrijk
68  Gebhard Von Gadenstedt & Laura Dutiné Duitsland
70  Adrien Emrich & Kirsten Meyer Duitsland
70  Mark Krug & Anne Glanz Duitsland
70  Michael Vesper & Stefanie Fett Duitsland
70  Karsten Wendt & Sylvia Weise Duitsland
74  Manuel Borner & Sandra Schilling Duitsland
74  Markus Gramlich & Patricia Bals Duitsland
74  Kai Griesbacher & Margit Lammel Duitsland
74  Sascha Henke & Milena Pfeiffer Duitsland
74  Sascha Janzen & Griseldis Grahmann Duitsland
79  Christian Kessler & Karoline Kraska Duitsland
79  Rocco Schlegel & Verena Quell Duitsland
81  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Duitsland
81  Manuel Lenz & Sandra Noll Duitsland
81  Davide Sparti & Johanna Döring Duitsland
81  Rainer Weller & Jana Mitregovà Duitsland
85  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
85  Bernhard Weber & Ania Capizzo Duitsland
87  Philipp Spitzer & Tina Hähnel Duitsland
88  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
88  Egon Pircher & Lydia Pircher Oostenrijk
90  Peter Göbel & Olivia Stanko Oostenrijk
90  Mario Gruchow & Carina Grzyb Duitsland
90  Markus Schrader & Andrea Klingenberg Duitsland
93  Torsten Franz & Diana Grundmann Duitsland
93  Alexander Hartung & Antonia Hartung Duitsland
95  Torsten Bierz & Rebecca Karsunke Duitsland
95  Ralf Ellermann & Beate Ellermann (aka Zeitzen) Duitsland
95  Christian Holle & Tanja Ramisch Duitsland
95  Martin Stammwitz & Melanie Taubold Duitsland
95  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Duitsland
100  Sascha Eppel & Katharina Schütz Duitsland
100  Klaus Jahn & Maxi Kuchmann Duitsland
100  Carsten Martikke & Judith Czock (aka Martikke) Duitsland
100  Albert Salzinger & Claudia Ringer Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}