Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur B Latin zondag 9 mei 2004
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2004
Duitsland - Frankfurt zaterdag 8 mei 2004

Amateur B Latin zondag 9 mei 2004

Finale

1  Michael Schmalzbauer & Christiana Leuthner Duitsland
2  Stefan Pilch & Sabine Späth Duitsland
3  Sebastian Kröger & Janna Freitag Duitsland
4  Armin Schimpf & Kristina Unrau Duitsland
5  Felix Demme & Julia Geis Duitsland
6  Tilo Hellmann & Denise Büttner Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Sonny Bedenik & Tanja Sempner Duitsland
8  Tobias Krüger & Nicole Pöhler Duitsland
8  Christian Przygoda & Katrin Przygoda Duitsland
10  Dominik Schaefer & Eva Pospiech Duitsland
11  Friedrich Jager & Emily-claire Leipold Duitsland
12  Matthäus Lissek & Martha Lissek Duitsland
13  Maximilian Scheuermann & Marina Müller Duitsland
14  Peter Chen & Ursula Robl Oostenrijk
15  Paul Pohoralek & Anna Chalak Duitsland
16  Paolo Iannello & Alwina Bode Duitsland

Kwart-Finale

17  Tobias Blödner & Susan Kurth Duitsland
17  Rene Stölting & Sandra Richter Duitsland
19  Tobias Heermeier & Stephanie Werner Duitsland
19  Florian Schupp & Renate Mehl Duitsland
21  Andreas Fett & Ina Steiner Duitsland
22  Björn Drews & Marina Rüll Duitsland
23  Tao Jiang & Jessica Hutzl Duitsland
23  Andreas Wolff & Caroline Rolle Duitsland
25  Joachim Hansen & Anne Wunderle Duitsland

Round 3 (top 49)

26  Andreas Hirschmann & Sabine Götz Duitsland
27  Bernd Volkhausen & Daniela Kückelmann Duitsland
28  Christian Bielz & Selina Gonzales Duitsland
28  Markus Junker & Julia Lange Duitsland
30  Christopher Buchmann & Wiebke Schlabohm Duitsland
31  Farid Darwish & Anna Blechschmidt Duitsland
31  Jan Keller & Stefanie Soyk Duitsland
31  Andreas Vorbrink & Melanie Kreß Duitsland
34  Andrej Epp & Tatjana Bergmann Duitsland
34  Florian Kutschera & Jasmin Gärtner Duitsland
36  Peter Brunzel & Janina Wrede Duitsland
36  Timo Göbel & Jennifer Fischer Duitsland
38  Martin Gancarczyk & Valentina Ohrmann Duitsland
38  Alexander Schwaderer & Anja Greis Duitsland
40  Lukas Knoll & Sabine Seibl Duitsland
41  Florian Müller & Linda Eggerichs Duitsland
42  Martin Daniel & Susanne Jung Duitsland
42  Matthias Gippert & Desirèe Rothenbücher Duitsland
42  Felix Riether & Meike Dittmann Duitsland
45  Markus-klopotek Von Glovcewski & Jana Gefken Duitsland
45  Benjamin Kaltenbrunn & Martina Koch Duitsland
47  Alexander Gast & Sabrina Kolb Duitsland
47  Mark Jecu & Stephanie Reinke Duitsland
47  Thorsten Latz & Julia Zimmermann Duitsland

Round 2 (top 96)

50  Patrick Bonner & Rebecca Risch Duitsland
51  Marc Kumpmann & Kirsten Neumann Duitsland
51  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Duitsland
51  Lars Purschke & Svetlana Brener Duitsland
54  Burkhard Hans & Sandra Schucker Duitsland
54  Nils Jagdfeld & Nathalie Wolf Duitsland
54  Lars Kaiser & Diana Dillmann Duitsland
54  Oliver Schleifenbaum & Anne Müssig Duitsland
58  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Duitsland
58  Christian Penzel & Anja Rudat Duitsland
58  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Duitsland
61  Christian Krämer & Martina Allmann Duitsland
61  Willi Lampe & Sonja Olschewski Duitsland
61  Robert Rothkegel & Kathrin Groß Duitsland
64  Nils Friedrichs & Isabelle Willach Duitsland
64  Aleksander Mackiewicz & Sonja Rank Duitsland
64  Nico Sauer & Melanie Mickan Duitsland
64  Martin Schlichting & Leona Steinack Duitsland
64  Paul Trinidad & Ivanowa Nelli Duitsland
69  Martin Bewersdorf & Daniela Bathke Duitsland
69  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Duitsland
69  Tim Timmen & Mareike Müller Duitsland
72  Guenther Veit & Kristina Heim Duitsland
73  Daniel Hesse & Melanie Göbel Duitsland
73  Fabian Keller & Nicole Gugger Zwitserland
75  Hansjürgen Ehebauer & Katja Ehebauer Duitsland
76  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Duitsland
76  Harald Kothe & Iris Edlich Duitsland
76  Alexander Kwijas & Uta Wolff Duitsland
76  Dominic Transier & Saskia Marker Duitsland
80  Paul Heinze & Sara Scatasta Duitsland
80  Peter Kasobke & Katja Weiße Duitsland
80  Markus Zeller & Regina Frey Duitsland
83  Karsten Trost & Nina Zimmermann Duitsland
84  Christopher Eck & Vanessa Schneider Duitsland
84  Oliver Weiß & Maria Guckenberger Duitsland
86  Sebastian Berndt & Annett Mobius Duitsland
86  Sven Feller & Verena Schmauz Duitsland
86  Thomas Zembok & Birgit Zembok Duitsland
89  Dennis Kahrs & Janin Miethe Duitsland
89  Martin Kirsch & Claudia Hanke Duitsland
89  Carsten Weber & Jessica Mersch Duitsland
92  Achim Biedermann & Sabrina Vogel Duitsland
92  Marcel Hilbig & Ellen Hilbig Duitsland
92  Lothar Peschel & Jeanette Purr Duitsland
95  Johannes Döring & Marlen Bildhäuser Duitsland
95  Gert Kauntz & Veronica Lahl Duitsland

Round 1 (top 99)

97  Holger Brosig & Anja Kammerzell Duitsland
97  Sven Schnepf & Bettina Kühn Duitsland
97  Bernd Schorner & Claudia Schröllkamp Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}