Results from Hessen Tanzt 2003 - DTV Amateur Standard Ranking zaterdag 10 mei 2003
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2003
Duitsland - Frankfurt zaterdag 10 mei 2003

DTV Amateur Standard Ranking zaterdag 10 mei 2003

Finale

1  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Duitsland
2  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Duitsland
3  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
4  Rüdiger Homm & Julia Belch Duitsland
5  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
6  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Duitsland
8  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Duitsland
9  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Duitsland
10  Christoph Gross & Nadia Somfleth Duitsland
11  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
11  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
13  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Duitsland
13  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
13  Maksim Tschernin & Sonja Schwarz Duitsland

Kwart-Finale

16  Oliver Rau & Susanne Holaus Duitsland
17  Michael Kluge & Marlene Quenzel Duitsland
18  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
19  Nico Burkel & Andrea Pihl Duitsland
19  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Duitsland
19  Sebastian Wagenbach & Bianca Stängle Duitsland
19  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
23  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
24  Christian Lange & Anna Korbutt Duitsland
25  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
26  Felix Schäfer & Melanie Ahl Duitsland
27  Gintautas Bulotas & Annette Ziller Duitsland
28  Dimitri Lobov & Tanja Mohr Duitsland

Round 3 (top 49)

29  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Duitsland
29  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland
29  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Duitsland
32  Alexander Diernberger & Nathalie Briem Duitsland
32  Christian Engelhardt & Inka Wagner Duitsland
32  Martin Reiss & Corinna Sadowski Duitsland
35  Peter Liebsch & Dorthe Liebsch (aka Najafzadeh ) Duitsland
35  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Duitsland
35  Richard Weigel & Doreen Weigel Duitsland
38  Andreas Hötzel & Cindy Weist Duitsland
39  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Duitsland
40  Klaus Genterczewsky & Nicole Furtner Duitsland
40  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Duitsland
40  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Duitsland
40  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Duitsland
44  Stephan Bannier & Ines Fischer Duitsland
45  Alexander Gadenne & Nelli Frank Duitsland
46  Marc Bieler & Eva Kempf Duitsland
46  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Duitsland
46  Klaus Franzkowiak & Claudia Nandzik Duitsland
49  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland

Round 2 (top 97)

49  Andreas Andersen & Sabine Heuser Duitsland
49  Martin Scammel & Katja Vörtler Duitsland
49  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
53  Markus Krebes & Jenny Thiel Duitsland
54  Andreas Baumgart & Heike Frommherz Duitsland
55  Dennis Garrapa & Marisa Hubl Duitsland
55  Kay Schneutzer & Jette Schimmel Duitsland
57  Alexander Schalk & Meike Drews Duitsland
58  Tim Bonkowski & Alexandra Bonkowski Duitsland
58  Christian Sommer & Isabella Sommer Duitsland
60  Wanja Halmschlag & Diana Möde Duitsland
60  Marc Hotfilder & Heike Macke Duitsland
60  Martin Kohler & Daniela Pieringer Duitsland
60  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Duitsland
60  Anton Nazarov & Katherine Engelking Duitsland
65  Marcel Ruygvoorn & Christine Ruygvoorn Nederland
66  Sascha Otto & Nadejda Drujinina Duitsland
66  Carsten Petsch & Alexandra Petsch (aka Bublies) Duitsland
68  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Duitsland
70  Armin Balk & Bettina Kaiser Duitsland
70  Gerrit Burghardt & Anke Müller Duitsland
70  Fabian Lohauss & Anke Gillner Duitsland
70  Sergiu Luca & Ramona Dinu-biringer Duitsland
74  Christian Hirzinger & Christine Knackfuss Duitsland
74  Thomas Mierisch & Nicole Sprenger Duitsland
74  Bruno Wissenz & Tina Molter Duitsland
77  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
77  Andreas Bittorf & Sabine Haas Duitsland
77  Patrick Defayay & Sara Wagner Duitsland
77  Oliver Deutschmann & Verena Kubitschek Duitsland
77  Till Gerlach & Eva Röhn Duitsland
83  Sascha Kuhlmann & Stefanie Jonas Duitsland
84  Stephan Brückner & Stefanie Maycock Duitsland
84  Arne Kraft & Karen Kraft Duitsland
84  Roland Mayr & Annette Hühn Duitsland
87  Jürgen Claus & Birgit Claus Duitsland
87  Erik Neumayr & Claudia Balzer (aka Lennert ) Duitsland
87  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
87  Christian Schroder & Sabrina Hartwig Duitsland
87  Roland Tines & Sabine Scheller Duitsland
92  Robert Panther & Birgit Panther Duitsland
92  Martin Reich & Nadja Reich Duitsland
94  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Duitsland
94  Jan Willem Heitkamp & Natalia Reichert Duitsland
96  Björn Castner & Claudia Maierl Duitsland
96  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Duitsland
96  Bernd Steines & Silvia Friedenberger Duitsland
96  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Duitsland

Round 1 (top 107)

100  Carsten Heidler & Maria Heidler Duitsland
100  Jörg Hofmeister & Susanne Kauer Duitsland
100  Andreas Kraushaar & Gitta Kraushaar Duitsland
100  Armin Kress & Karin Dick Duitsland
100  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Duitsland
100  Daniel Morgant & Tamara Schult Duitsland
100  Stephan Otte & Carolin Schollmayer Duitsland
100  Thomas Schäfer & Sybille Scheufler Duitsland
100  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Duitsland
109  Rudolf Hoch & Claudia Stock Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}