Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur C Latin zaterdag 10 mei 2003
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2003
Duitsland - Frankfurt zaterdag 10 mei 2003

Amateur C Latin zaterdag 10 mei 2003

Finale

1  Benedikt Jäth & Ortrun Maurer Duitsland
2  Yi-jye Chen & Nora Abel Duitsland
3  René Ruttkowski & Jennifer Krietenbrink Duitsland
4  Sven Klopotch Von Glovcewski & Stefanie Schneider Duitsland
5  Marc Rosenbrock & Melanie Pfeifer Duitsland
6  Martin Daniel & Susanne Jung Duitsland
7  Tobias Heermeier & Stephanie Werner Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Andreas Stach & Nina Stach Duitsland
9  Sebastian Kröger & Janina Wrede Duitsland
9  Eric Loeffler & Julia Wucharz Duitsland
11  Sebastian Ahr & Dalia Tripolino Duitsland
12  Lars Kaiser & Diana Dillmann Duitsland
12  Christian Sennewald & Antonia Schubert Duitsland
14  Gleb Belov & Kati Haenchen Duitsland
15  Alexander Janz & Nicole Tschaikin Duitsland

Kwart-Finale

16  Thomas Möller & Nicole Locken Duitsland
17  Hartmut Klötzer & Tanja Steckling (aka Klötzer) Duitsland
18  Christoph Kuen & Christina Schwaiger Oostenrijk
19  Joachim Hansen & Anne Wunderle Duitsland
19  Jan Keller & Stefanie Soyk Duitsland
19  Markus Racko & Julia Schneider Oostenrijk
22  Tom Stahr & Ines Brands Duitsland
22  Markus Ulrich & Christina Staschok Duitsland
24  Marc Ernst & Dominika Haller Duitsland
24  Matthäus Lissek & Martha Lissek Duitsland
24  Bernd Mücke & Verena Amor-amor Duitsland
24  Benjamin Simmer & Katharina Wendt Duitsland

Round 2 (top 52)

28  Frank Adler & Adina Roos Duitsland
28  Thomas Schneider & Nadine Oeser Duitsland
28  Jo Niclas Wittig & Jennifer Friebe Duitsland
31  Marco Steffan & Andrea Damm Duitsland
32  Sebastian Foot & Liza Suerken Duitsland
32  Rene Grünbacher & Andrea Bastiani Oostenrijk
34  Christian Baumgärtner & Nicole Kemler Duitsland
34  Felix Riether & Meike Dittmann Duitsland
34  Matthias Schilling & Lara Schäfer Duitsland
37  Cliff Schmidt & Katja Wertzlaff Duitsland
37  Christoph Wallner & Ann Christin Fecker Duitsland
37  Christian Wehrenfennig & Juliane Hesse Duitsland
40  Frank Abitz & Sabrina Kijas Duitsland
40  Martin Delbeck & Christiane Fleischer Duitsland
42  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Duitsland
43  Martin Bewersdorf & Daniela Bathke Duitsland
43  Alexander Kwijas & Uta Wolff Duitsland
43  Thorsten Maurer & Nina Raabe Duitsland
46  Christophe Duprez & Selina Stahlschmidt Duitsland
46  Steven Kramp & Nadine Drawert Duitsland
48  Paul Heinze & Sara Scatasta Duitsland
48  Stefan Martin & Wenke Hunger Duitsland
48  Daniel Schneider & Jennifer Glas Duitsland
51  Sebastian Berndt & Annett Mobius Duitsland
52  Nils Jagdfeld & Nathalie Wolf Duitsland

Round 1 (top 104)

53  Jürgen Bänsch & Beatrix Studierach Oostenrijk
53  Nils Binder & Susannah Havermann Duitsland
53  Sven Feller & Verena Schmauz Duitsland
53  Jens Grotheer & Sabrina Meyer Duitsland
53  Jens Klinger & Tanja Schmidt Duitsland
53  Sven Schnepf & Bettina Kühn Duitsland
53  Michael Seuchter & Anja Prochaska Duitsland
53  Swen Wittig & Julia Egmond Duitsland
61  Ralf Heinrichs & Sandra Undine Muhr (aka Till) Duitsland
61  Lennard Heinsohn & Nicole Büsing Duitsland
63  Süha Buglu & Kornelia Kamil-khiry Duitsland
63  Harald Kothe & Iris Edlich Duitsland
63  Daniel Kruschinski & Linda Lehmkühler Duitsland
63  Maximilian Scheuermann & Marina Müller Duitsland
67  Patrick Bacherle & Sabine Lebert Duitsland
67  Oliver Defren & Gaby Defren Duitsland
67  Edgar Grundmann & Regina Grundmann Duitsland
67  Steffen Kaup & Sonja Pfohl Duitsland
67  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Duitsland
72  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
73  Moritz Arlt & Luisa Scheerer Duitsland
73  Mike Haupeltshofer & Mareike Haupeltshofer Duitsland
73  Oliver Weiß & Christina Merkel Duitsland
73  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Duitsland
77  Heiko Bronner & Marianne Feix Duitsland
77  Andreas Gerdes & Dorethea Sukopp Duitsland
77  Bastian Gottfried & Daniela Gottfried Duitsland
77  Michael Heinold & Evi Ulrich Duitsland
77  Neil Koschier & Dominika Patak Duitsland
77  Egon Pircher & Lydia Pircher Oostenrijk
77  Jean-Claude Schneider & Karin Kipfer Zwitserland
77  Bernd Schorner & Claudia Schröllkamp Duitsland
77  Thomas Zembok & Birgit Zembok Duitsland
86  Rocco Schlegel & Verena Quell Duitsland
87  Johannes Döring & Bianca Kindler Duitsland
87  Lothar Peschel & Jeanette Purr Duitsland
87  Florian Schwekendiek & Carolin Schöner Duitsland
90  Achim Biedermann & Sabrina Vogel Duitsland
90  Jörg Meissner & Antje Hansen Duitsland
92  Thorsten Kwade & Martina Anker Duitsland
92  Carsten Martikke & Judith Czock (aka Martikke) Duitsland
92  Benjamin Purdy & Monika Sauer Duitsland
92  Stefan Schuberth & Antje Göhler Duitsland
92  Jochen Schulz & Sandra Wahlig Duitsland
97  André Kühnel & Juliana Wiechert Duitsland
98  Matthias Döhler & Stefanie Böhnke Duitsland
99  Peter Göbel & Olivia Stanko Oostenrijk
99  Martin Stammwitz & Anja Pluntke Duitsland
101  Torsten Franz & Diana Grundmann Duitsland
101  Hanspeter Ludewig & Claudia Tetzel Duitsland
103  Thomas Held & Rubina Kazi Duitsland
103  Ralf Wombacher & Anke Wombacher Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}