Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Standard zondag 11 mei 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2003
Duitsland - Frankfurt zaterdag 10 mei 2003

Amateur A Standard zondag 11 mei 2003

Finale

1  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Duitsland
2  Sebastian Bartels & Ingrid Von Henninges Duitsland
3  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Duitsland
4  Axel Lembke & Vanessa Bucher Duitsland
5  Thomas Grusser & Claudia Seidel Duitsland
6  Timo Neumann & Karin Eva Seitz Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Felix Teufert & Anna Simeonov Duitsland
8  Benjamin Gäbler & Heike Schmidt Duitsland
9  Sven De Causmaecker & Gill De Causmaecker België
10  Lorne Meyer & Raskit Lachmann Duitsland

Kwart-Finale

11  Sergej Libich & Irina Yagodina Duitsland
12  Lenny Howard & Jenny Kipper Duitsland
12  Daniel Möser & Sarah Faderl Duitsland
14  Leonard Jansen & Sandra Halanke Duitsland
14  Janne Stiehler & Larissa Bucher Duitsland
16  Nils Ciechowski & Nina Ciechowski Duitsland
17  Roger Anselmi & Nadine Müller Zwitserland
18  Diereck Dross & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Duitsland

Round 2 (top 49)

19  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
19  David Pereira & Sandy Kirsch Duitsland
19  Ruwen Winde & Claudia Pöschko Duitsland
22  Norbert Bliesze & Julia Brix Duitsland
23  Jens Hofmann & Peggy Grossner Duitsland
24  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Duitsland
25  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Duitsland
26  Zlatko Mandic & Simone Klett Duitsland
26  Gerhard Schröder & Martina Lamping Duitsland
28  Alexander Pawlik & Evgenia Pawlik Duitsland
29  Michael Protogerakis & Antonia Grimm Duitsland
30  Martin Adam & Kareen Schröder Duitsland
30  Frederik Rosler & Janine Rusher Duitsland
30  Christian Zuber & Eva Ernst Duitsland
33  Christian Blut & Linda Fischer Duitsland
34  Sebastian Rüter & Alice Seitz Duitsland
35  Thomas Schneider & Nadine Oeser Duitsland
36  Enrico Böhm & Iris Mauersberger Duitsland
36  Claus Micka & Solveig Geisinger Duitsland
38  Florian Beier & Mareike Kuhrmann Duitsland
38  Ingo Habla & Urte Rupprath (aka Lindner) Duitsland
40  Michael Esser & Sonja Sander Duitsland
40  Wolf Schade & Ruth Bartholl Duitsland
42  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Duitsland
42  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
44  Oliver Todzy & Christiane Menzel Duitsland
45  Martin Bentler & Sandra Fuchs Duitsland
46  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Duitsland
46  Kai Fischer & Martina Bruhns Duitsland
46  Thomas Jacobs & Marion Grab Duitsland
46  Alexander Wolf & Kathleen Tetzel Duitsland

Round 1 (top 66)

50  Tobias Roitzsch & Heike Müller Duitsland
51  Marco Stengell & Elena Ronn Duitsland
52  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Duitsland
54  Gilgian Eisner & Nicole Gisler Zwitserland
54  Vadim Gorbatchev & Julia Berestova Duitsland
54  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Duitsland
57  Mike Hartmann & Tina Jäpel Duitsland
57  Martin Kröger & Kerstin Wilde Duitsland
59  Eike Bergner & Andrea Bergner Duitsland
59  Markus Meier & Larissa Natalie Bieritz Duitsland
59  Kai Schönherr & Silke Ludwig Duitsland
62  Robert Wolff & Doris Helldoppler Oostenrijk
63  Christian Küllig & Katja Schneider Duitsland
64  Oliver Krause & Astrid Krause Duitsland
64  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Duitsland
66  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Duitsland
67  Sebastian Christoph & Daniela Gand Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}