Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Latin zaterdag 10 mei 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Tanzt 2003
Duitsland - Frankfurt zaterdag 10 mei 2003

Amateur A Latin zaterdag 10 mei 2003

Finale

1  Martin Klein & Anna Gill Duitsland
2  Daniel Rentschler & Sylke Neser Duitsland
3  Marcin Starzynski & Stefanie Brückner Duitsland
4  Georgi Tsukov & Tanja Kuschill Duitsland
5  Sven Binek & Elina Tarassova Duitsland
6  Engin Onder & Renata Vanova Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Michael Horstmann & Denise Heller Duitsland
8  Markus Schäfer & Diana Krafczyk Duitsland
9  Dominik Knack & Victoria Kuzmina Duitsland
10  Philipp Schwarz & Lisa Sarah Görg Duitsland
11  Markus Spreemann & Alexandra Belitz Duitsland
12  Wesley Atack & Nikola Schulz Duitsland

Kwart-Finale

13  Christian Klimetzek & Theresa Jung Duitsland
14  Moritz Haar & Laila Geiger Duitsland
15  Leif Gerling & Nicola Petersen Duitsland
15  Martin Scammel & Katja Vörtler Duitsland
17  Sven Balcerzak & Birgit Kettner Duitsland
18  Stefan Gossner & Iliana Staevska Duitsland
19  Konstantin Liebert & Julia Syceva Duitsland
20  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Duitsland
20  Markus Isopp & Claudia Schwager Oostenrijk
22  Sven Bias & Johanna Stock Duitsland
23  Christian Duffke & Rowena Mebus Duitsland
23  Carl Philipp Eberlein & Sandra Nittel Duitsland
25  Serkan Arpac & Ulrike Köhler Duitsland
25  Sebastian Reincke & Freia Schwertfeger Duitsland
27  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Duitsland
28  Claudio Falletta & Sabrina Ludes Duitsland

Round 2 (top 54)

29  Waldemar Hergert & Veronika Hergert Duitsland
29  Sebastian Klink & Maret Witthuhn Duitsland
29  Andreas Pachert & Meike Beer Duitsland
32  Michael Fischer & Natalia Luft Duitsland
32  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Duitsland
34  Michael Stierle & Sandra Schall Duitsland
35  Lars Frankfurter & Carolin Drescher Duitsland
36  Roger Anselmi & Nadine Müller Zwitserland
36  Attila Merth & Stephanie Schumann Duitsland
38  Axel Glück & Katharina Torosow Duitsland
39  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
39  Kai Lemke & Maike Badia Duitsland
41  Dennis Bode & Julia Schomaker Duitsland
41  Viktor Herbeiu & Christina Jansen Duitsland
43  Andreas Andersen & Sabine Heuser Duitsland
43  Ferdinand Helmer & Katharina Heinzelmann Duitsland
43  Martin Ridder & Petra Kirsten Duitsland
46  Benjamin Jäger & Astrid Drexler Duitsland
46  Markus Riad & Dessi Radeva Duitsland
48  Johannes Schröck & Sabine Bsteh Oostenrijk
48  Helge Uhrig & Katja Arnold Duitsland
48  Christian Wenzel & Evelyn Krosta Duitsland
51  Christian Wedell & Caroline Bresink Duitsland
52  Christian Zuber & Eva Ernst Duitsland
53  Aleksandar Pecirep & Ramona Utri Duitsland
53  Christian Spiekermann & Judy Last Duitsland

Round 1 (top 100)

55  Alexander Gadenne & Nelli Frank Duitsland
55  Andreas Hager & Michaela Brunnhuber Oostenrijk
55  Kevin Kern & Nina Hablowetz Duitsland
55  David Kiefer & Selma Berberich Duitsland
59  Giuseppe Prestifillippo & Marion Lengl Duitsland
60  René Gräfenstein & Jennifer Fruth Duitsland
60  Alfred Radauer & Karin Lehner Oostenrijk
62  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
62  Dietmar Block & Anastasia Weber Duitsland
62  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Duitsland
62  Andreas Kratzl & Gudrun Prohaska Duitsland
62  Jan Maik Wissing & Natalie Wilson Duitsland
67  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Duitsland
67  Michael Viehmann & Alona Pogouliaeva Duitsland
69  Joachim Burgard & Nadine Geiter Duitsland
69  Timo Göbel & Ludmilla Konrad Duitsland
71  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
71  Jürgen Müller & Sandra Krenz Duitsland
73  Peter Hess & Jeanette Weinhold Duitsland
73  Bernhard Hubauer & Iskra Smiljanic Duitsland
73  Christoph Rummel & Femke Tummeley Duitsland
76  Mike Hartmann & Tina Jäpel Duitsland
76  Philipp Schulz & Kerstin Poppe Duitsland
78  Marc Sotelsek & Beata Brochocki Duitsland
79  Jens Löbbermann & Olesja Schichel Duitsland
79  Andreas Weber & Andrea Rhinow (aka Conrad) Duitsland
81  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Duitsland
81  Thorsten Koch & Stefanie Forkel Duitsland
81  Oliver Köllner & Simone Fries Duitsland
81  Patrick Schulze & Doreen Eckardt Duitsland
85  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
85  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Duitsland
85  Benedikt Schürmann & Petra Schrankel Duitsland
85  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
89  Jonas Richter & Anne Richter Duitsland
90  Jens Hofmann & Peggy Grossner Duitsland
90  Robert Holzner & Tanja Hesse Duitsland
90  Jan Savekoul & Karina Nießen Duitsland
94  Tobias Witt & Vivien Kapust Duitsland
95  Matthias Alt & Janet Alt (aka Peters) Duitsland
95  Christian Küllig & Katja Schneider Duitsland
95  Christian Penzel & Michaela Wenzel Duitsland
95  Oliver Rosin & Nicole Schubert Duitsland
99  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Duitsland
99  Dimitrios Joannou & Diana Goldberg Duitsland
101  Sebastian Christoph & Daniela Gand Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}