Results from Hessen Dance 2012 - Amateur S Latin zondag 13 mei 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Dance 2012
Duitsland - Frankfurt zaterdag 12 mei 2012

Amateur S Latin zondag 13 mei 2012

Finale

1  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
3  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Duitsland
4  Artur Balandin & Anna Salita Duitsland
5  Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Duitsland
6  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
8  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
9  Konstantin Niemann & Ksenia Makhortova Duitsland
10  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Duitsland
11  Lars Erik Pastor & Ecaterina Petrova Duitsland
12  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
12  Edgar Mock & Elena Miu Duitsland
12  David Riegler & Julia Jussel Duitsland

Kwart-Finale

15  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
16  Alexandr Chudin & Maria Hirnich Duitsland
17  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
18  Jan Albeck & Zsofia Garbe Duitsland
18  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
18  Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
21  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland
21  Andriy Plotkin & Maria Richter Duitsland
23  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Duitsland
24  Sebastian Berg & Lara Lacheta Duitsland
24  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Duitsland

Round 2 (top 36)

26  Domenico Franzo & Alexandra Ciosinska Duitsland
27  Anh-duc Ngyuen & Joanna Wiese Duitsland
28  Philipp Clemens & Virginia Lesniak Duitsland
28  Mark Spektor & Susan Fichte Duitsland
30  Alexej Iwlew & Rita Iwlewa Duitsland
30  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Duitsland
30  Sebastian Schwind & Nadine-Helena Hoffmann Duitsland
33  Benjamin Becker & Josefin Dinger Duitsland
33  Gianluca Carello & Teresa Carello Duitsland
33  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
36  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Duitsland

Round 1 (top 53)

37  Nico Kirchmann & Natalie Vollmer Duitsland
38  Phil Schwarick & Olga Golikow Duitsland
39  Alexander Horn & Valeria Jäger Duitsland
40  Tom Bräunlich & Luisa Eis Duitsland
40  Quanah Miko Sanchez & Jana Brücher Duitsland
42  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Duitsland
42  Dierick Schröder & Inna Küstner Duitsland
44  Paul Frlicka & Svetlana Guggenbühl Zwitserland
44  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
46  Anton Schletter & Nicola Niesl Duitsland
46  Kristóf Zsolt & Szilvia Repas Hongarije
48  Robin Herber & Carina Löffler Duitsland
49  Harry Knaus & Isabell Reinelt Duitsland
50  Frank Abitz & Melanie Ferreira Duitsland
50  Manuel Burkart & Carina Kögel Duitsland
50  Thomas Kulesov & Alina Kulesov Duitsland
50  Pavel Stoinev & Mihaela Georgieva Bulgarije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}