Results from Hessen Dance 2012 - Amateur B Latin zondag 13 mei 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Dance 2012
Duitsland - Frankfurt zaterdag 12 mei 2012

Amateur B Latin zondag 13 mei 2012

Finale

1  Andreas Kitsche & Daria Kolomizki Duitsland
2  Giuseppe Castro & Pia Scharfenberg Duitsland
3  Dario Leanza & Daniela Paul Duitsland
4  Sergius Rossel & Janne-sara Pietsch Duitsland
5  Felix Brehmer & Svenja Lehner Duitsland
6  Andreas Tenyi & Rosanna Sickenius Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Moritz Heemann & Lisa Schlierkamp Duitsland
8  Philipp Hanenkamp & Luisa Köhler Duitsland
8  Sascha Reichardt & Elisavetta Ostrovskaya Duitsland
10  Kevin Schmidt & Veronika Stritzke Duitsland
10  Tom Wohlfahrt & Vivien Nothurff Duitsland
12  Fabian Geukens & Franziska Schallhorn Duitsland
13  Andreas Wenzler & Verena Lieb Duitsland
14  Tobias Brügmann & Katarina Klunk Duitsland
14  Kai Niemeyer & Stefanie Helms Duitsland
14  Niklas Patt & Janina Pempe Duitsland
17  Ole Ebeling & Sarah Oliver Duitsland

Kwart-Finale

18  Alexander Grimm & Veronika Dick Duitsland
18  Max Hillgruber & Milena Gutdeutsch Duitsland
18  Simon Roth & Katharina Fuchs Duitsland
21  David Matthis & Elena Von Hanstein Duitsland
21  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
23  Kolja Mörsch & Laura Von Brelie Duitsland
23  Marc Roswag & Jasmin Kostorz Duitsland
23  Tim Wattenberg & Lucia Neu Duitsland
26  Robin Steinbach & Nadine Schulze Duitsland
27  Mattes Michelsen & Jana Simann Duitsland
28  Bo Loyall & Rebecca Ernst Duitsland
29  Dominic Berberich & Sarah Becker Duitsland
29  Daniel Siebrecht & Rebecca Bisang Duitsland
31  Noppharat Thadakun & Stefanie Lukas Duitsland
32  Luis-daniel Assis Silva & Julia Paszkiet Duitsland
33  Eduard Rempe & Gabi Monczko Duitsland
34  Tim Wolpmann & Sabrina Münch Duitsland

Round 2 (top 62)

35  Daniel Erben & Melina Spitzer Duitsland
36  Marcus Becker & Nadine Schäfer Duitsland
36  Ilya Vassilenko & Alona Marchukova Zwitserland
38  Niko Bertels & Svenja Küster Duitsland
38  Timo Kuhnt & Lisa Magerkurth Duitsland
40  Tobias Binkele & Catrin Rohr Duitsland
40  Andreas Ebert & Ulrike Mittermeier Duitsland
40  Marcel Finette & Michaela Ziegert Duitsland
40  Daniel Laqua & Annabell Laqua (aka Schink) Duitsland
44  Matthias Teich & Eva Busse Duitsland
45  Benno Fiedler & Bianca Degener Duitsland
45  Markus Winter & Yana Rodriguez Duitsland
47  Norman Körner & Carola Janko Duitsland
47  Daniel Sutter & Anika Schellenberger Duitsland
49  Eric Tille & Lissy Stelzner Duitsland
50  Michal Tarabik & Anna Linetova Slowakije
51  Alexander Jordan & Victoria Semenozhenkova Duitsland
51  Michael Moller & Verena Krämer Duitsland
51  Kerim Sander & Sandra Stolle Duitsland
54  Jöns Baumm & Ingar Baumm Duitsland
55  Carsten Ziegler & Jessica Krauss Duitsland
56  Sebastian Mayer & Jana Jetter Duitsland
57  Christopher Schneider & Annette Hölzl Duitsland
58  Tobias Lüken & Marthe Steinbrenner Duitsland
58  Oliver Stiegler & Annika Faderl Duitsland
60  Pascal Penderak & Julia Mindermann Duitsland
61  Konrad Klamm & Jennifer Jäger Duitsland
62  W Clemens Kuprian & Eva Christina Krzizek Oostenrijk

Round 1 (top 120)

63  Kevin Peter Berz & Beatrice Rolshausen Duitsland
63  Dario D'ariano & Anja Tomaschewski Duitsland
63  Kai Erdel & Jule Stellrecht Duitsland
66  Denis Bachmann & Verena Freiberger Duitsland
66  Boris Bube & Lisa Schenk Duitsland
66  Markus Daab & Jessica Daab Duitsland
66  Markus Langenberg & Kristina Kowaljow Duitsland
66  Adrian Seck & Hannah Metzdorf Duitsland
66  Tjark Stahl & Madeleine Connah Duitsland
72  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Duitsland
72  Sönke Ehlert & Alisha Harding Duitsland
72  Waldemar Feidenheimer & Jaqueline Stadler Duitsland
72  Johannes Rögner & Alexandra Wurmer Duitsland
76  Jozef Polak & Eva Hajduova Slowakije
77  Stefan Eisemann & Sandra Scholz Duitsland
77  Eric Schwalenberg & Janka Reitz Duitsland
79  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Duitsland
79  Chris Schulz & Corinna Rahn Duitsland
79  Florian Stroick & Eva Diestmann Duitsland
82  Felix Brombach & Ramona Francuski Duitsland
82  Hendrik Dubbe & Laura Slack Duitsland
82  Rafael Kozubal & Julia Roth Duitsland
82  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Duitsland
86  Benjamin Naumann & Nicole Naumann Duitsland
86  Matthias Rohde & Evelyn Listl Duitsland
88  Martin Bauer & Justina Kopton Duitsland
88  Martin Heinemann & Janine Neugebauer Duitsland
88  Patrick Huhn & Ann-Kathrin Ziegler Duitsland
88  Florian Küppers & Rebecca Schmitz Duitsland
88  Daniel Repovs & Pauline Spatz Duitsland
88  Thomas Steinegger & Sabine Steinegger Oostenrijk
94  Marcel Dahne & Sandra Kempski Duitsland
94  Christian Fladda & Melanie Krämer Duitsland
94  Daniel Groß & Jaqueline Schall Duitsland
94  Patrick Schirmer & Michelle Crass Duitsland
94  Martin Vaegler & Nicola Glockle Duitsland
99  Michael Neuss & Chantal Hehn Duitsland
99  Martin Trapp & Anna Yakovlyeva Duitsland
101  Konstantin Ort & Anatasia Shcherbakova Duitsland
101  Sebastian Schlutow & Lisa Zettler Duitsland
101  Michael Sutter & Dilovan Arslan Duitsland
104  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Duitsland
104  Dominik Schaefer & Gina Palzer Duitsland
104  Michel Tiedje & Lea Schröder Duitsland
107  Franz Alisch & Anna Weichold Duitsland
107  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Duitsland
107  Patrick Schäfer & Sarah Kraft Duitsland
110  Frédéric Gun & Lika Pabst Duitsland
110  Damian Spyrka & Sandra Hess Duitsland
112  Martin Daniel & Anna-maren Diehl Duitsland
112  Francesco Gianguzzo & Simone Schütze Duitsland
114  Daniel Decker & Elfi Busse Duitsland
114  Igor Drosdow & Alexandra Bidler Duitsland
114  Attila Santo & Susanne Rieder Oostenrijk
117  Marco Laumanns & Silke Glas Duitsland
117  Alexander Mühlschein & Maren Fuchs Duitsland
119  Markus Kirchner & Anja Zemke Duitsland
120  Eric Kurscheidt & Katharina Wendt Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}