Results from Hessen Dance 2011 - Senior I S Standard zaterdag 21 mei 2011
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Dance 2011
Duitsland - Frankfurt zaterdag 21 mei 2011

Senior I S Standard zaterdag 21 mei 2011

Finale

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Duitsland
2  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
3  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
4  Marco Wittkowski & Petra Fischer Duitsland
5  Thomas Laux & Christine Laux Duitsland
6  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Marc Bieler & Sandra Mösch Duitsland
8  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Duitsland
9  Ralf Lämmermaier & Stella Pionczewski Duitsland
10  Kim Bartels & Silke Bartels Duitsland
11  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
12  Rene Seyboth & Heike Seyboth Duitsland
12  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Duitsland

Kwart-Finale

14  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Duitsland
15  Eric Klucke & Manuela Klucke Duitsland
16  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Duitsland
17  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
18  Markus Lilli & Manuela Wichmann Duitsland
19  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Duitsland
20  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
20  Kai Schönherr & Silke Ludwig Duitsland
22  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
23  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Duitsland
23  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Duitsland
25  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Duitsland

Round 2 (top 50)

26  Michael Alm & Kerstin Alm Duitsland
26  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Duitsland
28  Holger Bernien & Sylvia Bernien Duitsland
28  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland
30  Stefan Bersal & Petra Schmidt Duitsland
30  Gregor Burck & Maria Troniak Duitsland
30  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Duitsland
33  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
33  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Duitsland
33  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Duitsland
36  Axel Mischewski & Susan Hortmann Duitsland
36  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Duitsland
38  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Duitsland
39  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Duitsland
39  Knut Wichmann & Antje Wichmann Duitsland
41  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
41  Damian Kukowka & Bettina Weimann Duitsland
41  Holger Staub & Birgit Staub Duitsland
44  Thomas Eil & Nicole Eil Duitsland
44  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Duitsland
44  Stefan Seeger & Sabine Griesmann Duitsland
47  Mario Müller & Michaela Frahm Duitsland
47  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Duitsland
47  Udo Schmitz & Manon Schulz Duitsland
50  Alois Schwarzenbeck & Monika Schwarzenbeck Duitsland

Round 1 (top 73)

51  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
51  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Duitsland
53  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
53  Rainer Martius & Manuela Martius Duitsland
55  Holger Koschinski & Ruth Schulz Duitsland
56  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Duitsland
56  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Duitsland
58  Torge Rieper & Gisela Rieper Duitsland
59  Jörg Böhm & Heike Böhm Duitsland
59  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Duitsland
59  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Duitsland
59  Tilmann Vetter & Birgitta Behling Duitsland
63  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Duitsland
63  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Duitsland
65  Martin Beumer & Annette Beumer Duitsland
65  Peter Esser & Vera Esser Duitsland
65  Thomas Schulz & Annette Bauer Duitsland
68  Markus Kröller & Katja Liebig Duitsland
69  Heinrich Berger & Alexandra Berger Duitsland
69  Jochen Schneider & Andrea Schneider Duitsland
71  Matthias Drescher & Petra Drescher Duitsland
71  Robert Keller & Manuela Keller Duitsland
71  Peter Vogt & Alexandra Vogt Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}