Results from Hessen Dance 2011 - Amateur S Standard zaterdag 21 mei 2011
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Dance 2011
Duitsland - Frankfurt zaterdag 21 mei 2011

Amateur S Standard zaterdag 21 mei 2011

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
3  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
4  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
5  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
6  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
8  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
9  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
10  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Duitsland
11  Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
11  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland

Kwart-Finale

13  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Duitsland
14  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
15  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
16  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
17  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Duitsland
18  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
19  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
20  Bjorn Biermann & Jennifer Busta Duitsland
20  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Duitsland
20  Philip Kley & Christina Siegling Duitsland
20  Adrian Obladen & Nadine Oeser Duitsland
20  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland

Round 2 (top 48)

25  Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
26  Alexander Gadenne & Sylvia Gessler Duitsland
26  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Duitsland
28  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
29  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
30  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Duitsland
30  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Duitsland
32  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
33  Maximilian Labe & Constance Labe Duitsland
34  Timo Henkes & Carolin Teschke Duitsland
34  Gregor Pagel & Isabel Bauer Duitsland
36  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Duitsland
37  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
37  Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Duitsland
39  Patrick Miller & Julia Pavlik Duitsland
40  Fabian Müller & Natalie Schlinke Duitsland
40  Thomas Schmid & Corina Poth Duitsland
40  Oliver Simon & Claudia Venter Duitsland
43  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Duitsland
43  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
45  Dragan Meshkov & Oksana Pasternak Duitsland
45  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Duitsland
45  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Duitsland
45  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Duitsland

Round 1 (top 55)

49  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
49  Oliver Klepsch & Jennifer Woska Duitsland
51  Michael Balzer & Sabine Niessing Duitsland
51  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Duitsland
51  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
54  Christian Lang & Eva Litzenberger Duitsland
54  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}