Results from Hessen Dance 2011 - Amateur C Latin zondag 22 mei 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Dance 2011
Duitsland - Frankfurt zaterdag 21 mei 2011

Amateur C Latin zondag 22 mei 2011

Finale

1  Paul Strasser & Julia Siebert Duitsland
2  Kolja Maeklnburg & Valeria Adrian Duitsland
3  Michael Sutter & Dilovan Arslan Duitsland
4  Tobias Binkele & Catrin Rohr Duitsland
5  Andreas Wenzler & Judith Von Andrian-Werburg Duitsland
6  Dominic Berberich & Sarah Becker Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Philipp Hock & Susanne Kieß Duitsland
8  Niklas Patt & Janina Pempe Duitsland
8  Danny Thelen Loss & Lisa Laiblin Duitsland
10  Matej Kupcik & Michaela Koscova Slowakije
10  Bo Loyall & Rebecca Ernst Duitsland
10  Mark Minn & Maria-Laura Caruano Duitsland
10  Maurice Supernok & Katharina Fuchs Duitsland
10  Michal Tarabik & Anna Linetova Slowakije
15  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Duitsland
16  Hendrik Dubbe & Laura Slack Duitsland
17  Daniel Hartmann & Sabine Held Duitsland

Kwart-Finale

18  Daniel Dahme & Svetlana Averkov Duitsland
18  Johannes Kühl & Tiziana Guerra Duitsland
18  Thomas Traut & Stefanie Ertl Duitsland
21  Yannick Lukas Gmeinder & Lara Nell Duitsland
21  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Duitsland
21  Marcel Reimers & Franziska Gruhn Duitsland
21  Fabian Sievert & Karoline Liebler Duitsland
25  Sebastian Lang & Vanessa Stachowski Duitsland
25  Maximilian Möser & Antonia Rackwitz Duitsland
27  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Duitsland
27  Christian Pankau & Julia Mindermann Duitsland
27  Christoph Zimmer & Henrike Witte Duitsland
30  Marc Sebastian & Lena Hohne Duitsland
31  Christoph Ott & Charline Dunker Duitsland

Round 2 (top 56)

32  Denis Bachmann & Verena Freiberger Duitsland
32  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Duitsland
32  Michel Tiedje & Lea Schröder Duitsland
35  Simon Franz & Selina Heinkelein Duitsland
35  Adrian Hemler & Luisa Bißwanger Duitsland
35  Christian Paschek & Julia Schmunk Duitsland
35  Alexander Patszak & Anja Kinberger Duitsland
39  Daniel Bausch & Carina Pisczor Duitsland
39  Sebastian Lehmann & Alina Janietz Duitsland
39  Ralf Schmiedling & Lisa Wetzel Duitsland
39  Philipp Skoda & Nadine Kurz Duitsland
39  Andreas Zieker & Stefanie Weigel Duitsland
44  Franz Alisch & Anna Weichold Duitsland
44  Dennis Köppel & Dana Maresa Spies Duitsland
44  Mattes Michelsen & Jana Simann Duitsland
47  Marcel Holzweißig & Maike Kiefer Duitsland
47  Martin Pfannmöller & Sandra Edith Schnell Duitsland
49  Evgeniy Stanko & Janka Reitz Duitsland
50  Tomy Krischker & Manuela Rudolph Duitsland
50  Felix Steiner & Leonie Singer Duitsland
52  Stephan Druen & Claudia Zeh Duitsland
53  Martin Bauer & Justina Kopton Duitsland
54  Alexander Achtstätter & Stefanie Lukas Duitsland
55  Til Klüttermann & Svenja Pfeiffer Duitsland
55  Christoph Alexander Kopietz & Desirée Ludloff Duitsland

Round 1 (top 111)

57  Aleksander Barynskyy & Verena Krämer Duitsland
57  Tim Benninghoff & Natascha Lötzbeyer Duitsland
57  Daniel Decker & Elfi Busse Duitsland
57  Marcel Finette & Michaela Ziegert Duitsland
57  Christoph Huber & Sonja Binder Duitsland
57  Erkan Kilic & Alina Pawlowski Duitsland
57  Marco Scherer & Melanie Ruf Duitsland
57  Roland Sieker & Svenja Mayer Duitsland
65  Christian Herold & Nicole Czech Duitsland
65  Sebastian Huth & Alexandra Oly Duitsland
65  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Duitsland
65  Christian Kismann & Anna König Duitsland
69  Konstantin Emich & Zoya Kostova Duitsland
69  Tibor Pacalat & Ivana Grabundzija Duitsland
69  Friedel Sellung & Luise Schweikert Duitsland
72  Sönke Ehlert & Alisha Harding Duitsland
72  Simon Helms & Nicola Bräunig Duitsland
72  Jan Schmidt & Cathrin Benkel Duitsland
72  Johannes Wolff & Katharina Sieweke Duitsland
76  Michael Myritz & Kathleen Voigt Duitsland
76  Wolfgang Schnieder & Nadja Fischer Duitsland
76  Peter Stanek & Ines Hubmaier Oostenrijk
76  Thomas Walther & Christiane Walther Duitsland
80  Finn Peter & Jana Lohmann Duitsland
81  Simon Bultmann & Ester-Marie Kloth Duitsland
81  Markus Kirchner & Anja Zemke Duitsland
81  Andreas Raudies & Sandra Hochstrasser Zwitserland
84  Petrick Hiller & Christina Reinschke Duitsland
84  Sebastian Schwardt & Anita Bellgrau Duitsland
84  Markus Titz & Eva Hagel Duitsland
84  Stefan Wanckel & Inga Wöhler Duitsland
88  Tobias Leibrock & Katharina Leibrock Duitsland
88  Domenic Rückert & Marie Braun Duitsland
90  Thorsten Ahr & Yuliya Chlenava Duitsland
90  Marc Brückner & Sarah Bauer Duitsland
90  Lukas Heft & Svenja Mies Duitsland
90  Marcus Krick & Christina Döhrn Duitsland
90  Erik Neumayr & Carmen Patzold Duitsland
90  Hannes Oliver & Navina Bonsack Duitsland
96  Sascha Henke & Annika Reiss Duitsland
96  Christian Möser & Yulia Groblewski Duitsland
96  Frederik Roth & Isabell Brunzel Duitsland
96  André Weiss & Susanne Gebben Duitsland
100  Marc Bärenz & Melanie Heupt Duitsland
100  Björn Berger & Verena Bönsch-willschütz Duitsland
100  Marco Blickensdorf & Mariella Raabe Duitsland
100  Sascha Kämpf & Julia Weich Duitsland
100  Tobias Patommel & Andrea Hanke Duitsland
100  Tobias Stellwagen & Janine Stellwagen Duitsland
106  Patrick Luther & Carolin Banitz Duitsland
106  Florian Theobald & Sonja Bölt Duitsland
106  Mario Tischler & Claudia Tischler Duitsland
109  Florian Fruhmann & Vera Ruegger Zwitserland
109  Colin Schäfer & Eva-maria Kramer Duitsland
111  Marius Wrobel & Elvira Perez-Cereijo Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}