Results from Hessen Dance 2011 - Amateur A Latin zondag 22 mei 2011
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Hessen Dance 2011
Duitsland - Frankfurt zaterdag 21 mei 2011

Amateur A Latin zondag 22 mei 2011

Finale

1  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Duitsland
2  Alexander Martens & Olena Solopunova Duitsland
3  Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Duitsland
4  Michael Mudrik & Karolina Gaar Duitsland
5  Sebastian Berg & Lara Lacheta Duitsland
6  Julien Hammersbacher & Janina Rubin Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Anh-duc Ngyuen & Joanna Wiese Duitsland
8  Roman Kroecker & Elina Vdovin Duitsland
8  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
10  Eduard Kremen & Angela Bode Duitsland
11  Gianluca Carello & Teresa Carello Duitsland
12  Fabian Löw & Valentina Gabriele Duitsland
13  Thomas Postera & Elisabeth Wierczoch Duitsland

Kwart-Finale

14  Nick Dieckmann & Cora-li Mostowy Duitsland
14  Oliver Moltan & Jennifer Harms Duitsland
16  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Duitsland
16  Marcel Sallinger & Kristina Haselbauer Oostenrijk
18  Tobias Bonn & Carolin Oidtmann Duitsland
19  Jan Phillip Dethloff & Elena Bröckelmann Duitsland
20  Dominik Gleisl & Svenja Schmidt Duitsland
20  Alexander Wessel & Kristina Kasanzev Duitsland
22  Fabian Bonny & Alla Tolstocheeva Duitsland
23  Florian Bonn & Vitalina Porshnyeva Duitsland
24  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Duitsland
25  Robin Herber & Carina Löffler Duitsland
25  Andras Koops & Iris Elburg Nederland

Round 2 (top 48)

27  Sven Malinowski & Olivia Pigulla Duitsland
28  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Duitsland
29  Ekkaphon Wittchow & Tatjana Berg Duitsland
30  Markus Ehlert & Kathrin Riedl Duitsland
30  Falco Hauff & Anna Müller Duitsland
30  Denis Richter & Anamaria Heinemann Duitsland
33  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Duitsland
33  Eduard Wall & Samira Deller Duitsland
33  Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Duitsland
36  Denis Margert & Valentina Dill Duitsland
36  Tobias Wagner & Elena Kammerer Duitsland
38  Sven Scheibe & Veronique Posselt Duitsland
39  Tobias Strack & Andrea Wagner Duitsland
40  Matthias Kleffmann & Patricia Peterek Duitsland
40  Fransceco Troiano & Irina Becker Duitsland
42  Christian Spiegl & Anna Byelgorodska Duitsland
43  Raimund Hartelt & Sonja Schlosser Duitsland
44  Jan Quandt & Lena Wurst Duitsland
45  Benjamin Hribersek & Nicole Greska Duitsland
45  Markus Kayl & Doreen Philipp Duitsland
47  Franz Axel Zansdorf & Sabrina Tetzlaff Duitsland
48  Manuel Wiese & Maylin Wied Duitsland

Round 1 (top 94)

49  Rolf Hohenwald & Sina D´Heureuse Duitsland
50  Dennis Gonta & Alina Sheynina Duitsland
51  Christian Groß & Stephanie Keusch Duitsland
51  Juraj Lipka & Maria Pachulova Slowakije
53  Randolf Baumgartner & Magdalena Michalik Duitsland
53  Peter Rupp & Sarah Endres Duitsland
53  Alexander Wolf & Brigitte Felix Duitsland
56  Mathias Beckmann & Verena Pape Duitsland
56  Thomas Bilich & Tatjana Stroh Duitsland
56  Thorsten Lenerz & Melina Ferreira Damora Duitsland
56  Felix Schaffeld & Kathrin Heister Duitsland
56  Alexander Wilchelm & Laura Beichel Duitsland
61  Philipp Brusendorf & Lilia Rapp Duitsland
61  Florian Strauß & Janine Brenneke Duitsland
63  Orazio Dominante & Martina Panitzek Duitsland
63  Mike Meinert & Alina Missfeldt Duitsland
65  Stephan Michel & Judith Wauter Duitsland
66  Sebastian Foppe & Valerie Döhring Duitsland
66  Marc Hartung & Yvonne Martin Duitsland
66  Manuel Weidenthaler & Gina-lisa Hastenteufel Duitsland
69  Stefan Grabinski & Sonja Friehmelt Duitsland
69  Sascha Hammel & Olga Pervych Duitsland
69  Cedric Kiefer & Alina Brumm Duitsland
72  Alexander Spaeth & Natalie Agater Duitsland
73  Zhizhou Fang & Katerina Garbina Duitsland
74  Marcel Coutandin & Katharina Troizka Duitsland
74  Norman Ritter & Desislava Nikolova Duitsland
76  Christian Kraus & Jessica Depta Duitsland
76  Andreas Spannagel & Daria Rathaj Duitsland
78  Tobias Bach & Jasmin Schwierz Duitsland
78  Daevid Käsbach & Anja Koch Duitsland
78  Markus Postera & Isabelle Ciomber Duitsland
81  Sven Guske & Carolin Sommer Duitsland
81  Eike Wenzel & Nadine Munch Duitsland
83  Andreas Geltinger & Melanie Fischer Duitsland
84  Sascha Timmen & Ann-christin Lautz Duitsland
85  Friedemann Barthel & Liliya Kudayeva Duitsland
85  René Richter & Yvonne Khatir Duitsland
87  Nils Lohmann & Maria Heinrich Duitsland
87  Frank Repschläger & Nadja Kollrepp Duitsland
87  Michael Schmelzle & Patricia Schmelzle Duitsland
90  Uwe Bolik & Sylvia Bolik (aka Wichert) Duitsland
90  Jens Oberrath & Bianca Roth Duitsland
92  Adrien Emrich & Nadja Korlatzki Duitsland
92  Tobias Strobel & Diana Strobel Duitsland
92  Bernhard Weber & Sandra Cerinski Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}