Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard zaterdag 9 mei 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Grodno Open 2009
Byelorussia - Grodno zaterdag 9 mei 2009

IDSF International Open Standard zaterdag 9 mei 2009

Finale

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusland
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rusland
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polen
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraïne
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Lithouwen
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rusland
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Rusland
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Letland
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusland

Kwart-Finale

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Letland
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Rusland
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Byelorussia
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polen
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Byelorussia
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Rusland
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Rusland
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldavië
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Rusland

Round 2 (top 48)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polen
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Azarbedjan
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Byelorussia
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusland
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Rusland
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Byelorussia
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Rusland
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Lithouwen
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Byelorussia
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Byelorussia
34  [13] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusland
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Byelorussia
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azarbedjan
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Byelorussia
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Byelorussia
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Byelorussia
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Byelorussia
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusland
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Byelorussia
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rusland
45  Oleg Goy & Alina Minich Byelorussia
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Lithouwen
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusland

Round 1 (top 62)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Byelorussia
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusland
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusland
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Byelorussia
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Byelorussia
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Byelorussia
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Lithouwen
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Rusland
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Lithouwen
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Byelorussia
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Byelorussia
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Byelorussia
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Byelorussia
62  Artem Belous & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}