Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Latin zondag 17 november 2002
Check hoe advertise your product bij ons

Grand Prix of Slovakia
Slowakije - Bratislava zaterdag 16 november 2002

IDSF Open Latin zondag 17 november 2002

Finale

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Denemarken
2  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rusland
3  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Rusland
4  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Rusland
5  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
6  Heiko Straile & Daniela Beckmann Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Rachid Malki & Anna Suprun Zweden
7  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgië
9  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tsjechië
11  Matej Chren & Vanda Polakova Slowakije
11  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rusland

Kwart-Finale

14  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finland
14  Martynas Kura & Karina Kaselaite Lithouwen
14  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Lithouwen
17  Masaki Seko & Chiaki Seko Japan
18  Petr Cadek & Michaela Krupickova Tsjechië
19  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Lithouwen
21  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Duitsland
23  Zdenek Rezler & Lucie Skopalikova Tsjechië

Round 2 (top 38)

25  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slowakije
26  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Estonië
26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne
28  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Moldavië
29  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Italië
29  Róbert Magyari & Nanda Wolf Hongarije
29  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finland
32  Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Lithouwen
32  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Duitsland
35  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraïne
37  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Hongarije
38  Rudi Grabon & Sybille Schreier Duitsland
38  Ivan Kostov & Claudia Bader Duitsland
38  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tsjechië
38  Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Slowakije
42  Michael Mendoza & Jenevieve Camacho Filipijnen
42  Piotr Szelest & Diana Klos Polen
45  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland
45  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tsjechië

Round 1 (top 55)

50  Sergei Guskov & Anna Sharikova Rusland
50  Pavel Imre & Lucia Kubasova Slowakije
54  David Franek & Romana Zonova Tsjechië
60  Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
61  Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
64  Libor Sotek & Petra Valova Tsjechië
65  Armin Balk & Bettina Kaiser Duitsland
65  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Slowakije
67  Sascha Schernthaner & Andrea Hasner Oostenrijk
68  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Hongarije
69  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Oostenrijk
69  Viktor Farkas & Nikoletta Magera Hongarije
71  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Polen
72  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tsjechië
73  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Slowakije
74  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Slowakije
74  Radek Mydlarcik & Zuzana Sykorova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}