Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Ballroom zaterdag 16 november 2002
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Grand Prix of Slovakia
Slowakije - Bratislava zaterdag 16 november 2002

IDSF Open Ballroom zaterdag 16 november 2002

Finale

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovenië
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
5  Benedetto Ferruggia & Jana Pokrovskaya Italië
6  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
7  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italië
9  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tsjechië
10  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slowakije
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
12  Karol Brull & Viktoria Bolender Slowakije

Kwart-Finale

13  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
14  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Tsjechië
15  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rusland
16  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
17  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Duitsland
17  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tsjechië
17  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Duitsland
17  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japan
21  Jan Halir & Marketa Sramkova Tsjechië
22  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Duitsland
22  Dennis Kruse & Jessica Lie Nederland
24  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slowakije
24  Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland

Round 3 (top 49)

26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne
27  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Oostenrijk
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Slowakije
29  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraïne
30  Kristaps Cirulis & Liene Darbiniece Letland
30  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Slowakije
30  Rafal Olek & Magda Groszek Polen
33  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slowakije
34  Oleksander Kasko & Katerina Zilkovska Ukraïne
35  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japan
35  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slowakije
37  Tobias Wallin & Diana Ribas Frankrijk
38  Maciej Felzenowski & Beata Andrusiow Polen
38  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Oostenrijk
40  Robert Pavlik & Eva Prnova Slowakije
40  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
43  Denis Forster & Michaela Malkova Tsjechië
43  Rainer Mauerhofer & Elke Gehrsitz Oostenrijk
45  Kevin Weichert & Nadine Weichert Duitsland
46  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Tsjechië
47  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slowakije
48  Jakub Pavlik & Martina Opitova Tsjechië
48  Tomas Surovec & Denisa Halicka Slowakije

Round 2 (top 80)

50  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Tsjechië
51  Michal Buzek & Andrea Valentinyova Slowakije
52  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Duitsland
52  Juraj Pavelek & Aneta Orosiova Slowakije
54  Andreas Andersen & Sabine Heuser Duitsland
54  Martin Houska & Lucie Chvatalova Tsjechië
54  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slowakije
57  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
57  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
57  Kouichi Takasugi & Ayako Takasugi Japan
60  Peter Halmo & Katarina Komorova Slowakije
61  Martin Kubin & Dita Kubinova Tsjechië
61  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Tsjechië
63  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Tsjechië
64  Jakub Liska & Alexandra Milkova Slowakije
64  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Tsjechië
66  Lubomir Satko & Barbara Bilancikova Slowakije
67  Tomas Rigo & Alexandra Kavkova Slowakije
68  Petr Palat & Hana Bajerova Tsjechië
68  Tamás Sipos & Veronika Pap Hongarije
70  Zdenko Hoschek & Dana Kukuckova Slowakije
71  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Tsjechië
71  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Slowakije
71  Gabriel Tanka & Linda Bodokiova Slowakije
74  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Slowakije
75  Armin Balk & Bettina Kaiser Duitsland
75  Steffen Dähne & Jessica Engel Duitsland
77  Richard Harvan & Lenka Jurcikova Tsjechië
78  Roman Sebestian & Alice Mazurova Tsjechië
78  Richard Szilagyi & Silvia Kozakova Slowakije
80  Martin Fedor & Lenka Fedorova Slowakije

Round 1 (top 81)

  Gernot Hacker & Nora Bernhard Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}