Results from Grand Prix de la Ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard zaterdag 16 augustus 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Grand Prix de la Ville Esch/Alzette
Luxemburg - Esch/Alzette zaterdag 16 augustus 2003

IDSF Senior Open Standard zaterdag 16 augustus 2003

Finale

1  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein België
2  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italië
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Italië
4  Rene Ewals & Ymke Lemmens Nederland
5  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Italië
6  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Harald Günther & Alexandra Berg Duitsland
8  Nicola Regnoli & Maria Cristina Garon Italië
9  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Italië
10  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Zwitserland
11  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Duitsland
12  Aldo Capitani & Michela Ferraris Italië

Kwart-Finale

13  Ed van Uden & Trudy van Uden Nederland
14  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Duitsland
15  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
16  Jürgen Dres & Petra Dres Duitsland
17  Thomas Pirhofer & Prisca Pirhofer Oostenrijk
18  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Duitsland
19  Michael Feld & Heide Glaser Duitsland
20  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Duitsland
21  Gunther Nagel & Antje Nagel Duitsland
22  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Duitsland
23  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Duitsland
24  Peter Lassocinski & Eva Lassocinski Duitsland

Round 2 (top 36)

25  Fred Lavin & Annette Lavin Duitsland
25  Dittmar Rehmann & Karin Rehmann Duitsland
27  Milan Michalek & Michaela Michalkova Tsjechië
28  Juergen Clarenbach & Evelin Clarenbach Duitsland
29  Claus Nacke & Ilse Mielke Duitsland
30  Wolfgang Mass & Annette Mass Duitsland
31  Tony Bisaccia & Josee Block België
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Frankrijk
31  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Nederland
34  Michel Heggen & Tonny Heggen België
34  Marc Van Tilborgh & Marianne Borms (aka Van Tilborgh ) België
36  Werner Brunner & Petra Brunner Duitsland

Round 1 (top 49)

37  John Van Den Burg & Henny Van Den Burg Nederland
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Duitsland
39  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Duitsland
39  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Duitsland
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Duitsland
41  Karl-Heinz Wundsam & Christa Wundsam Duitsland
43  Gerd Breinig & Sabine Rupp Duitsland
44  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Duitsland
45  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Duitsland
45  Klaus Thuernes & Ottilie Thuernes Duitsland
47  Alain St Requier & Corinne St Requier Frankrijk
48  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Duitsland
49  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}