Results from Grand Prix Slovakia - IDSF International Open Standard zondag 16 november 2003
Check hoe advertise your product bij ons

Grand Prix Slovakia
Slowakije - Bratislava vrijdag 14 november 2003

IDSF International Open Standard zondag 16 november 2003

Finale

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
4  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
5  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
6  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Lithouwen
7  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
9  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
10  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Polen
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Slowakije
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slowakije

Kwart-Finale

13  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polen
14  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
14  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldavië
16  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japan
17  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Tsjechië
18  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
18  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenië
20  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
21  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
21  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slowakije
23  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Rusland
24  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rusland

Round 3 (top 49)

25  Alexei Lapin & Anna Spiridonova Rusland
26  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Rusland
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Slowakije
28  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
30  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldavië
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
31  Aleksander Makarov & Katrin End Estonië
33  Maksim Buloychik & Elena Boldyreva Rusland
33  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tsjechië
33  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Rusland
36  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
36  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
36  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
39  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Oostenrijk
40  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Roemenië
40  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
43  Peter Broström & Maria Karlsson Zweden
43  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slowakije
43  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
43  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonië
43  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
48  Jan Halir & Lucie Sedlakova Tsjechië
49  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japan

Round 2 (top 80)

50  Robert Gulis & Terezia Rozova Slowakije
51  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
51  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
53  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Slowakije
53  Rolf Lindberg & Helena Fransson Zweden
53  Tobias Wallin & Diana Ribas Frankrijk
56  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Canada
57  Carlos Manchado & Silvia Colominas Spanje
58  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Estonië
58  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldavië
60  Denis Foster & Michaela Fosterova Tsjechië
61  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polen
62  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
63  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Tsjechië
64  Pavel Stastny & Martina Novakova Tsjechië
65  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finland
65  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slowakije
67  Jakub Danis & Katarina Capova Slowakije
68  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Japan
69  Stefan Ciubotaru & Ina Pinzaru Moldavië
70  Jacek Fidurski & Aneta Mirska Polen
70  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
72  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldavië
72  Petr Simacek & Alena Sismova Tsjechië
74  Vladimir Slon & Martina Friedl Oostenrijk
75  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Tsjechië
76  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slowakije
77  Jaroslav Frantisek & Jana Suchankova Tsjechië
78  Jiri Mace & Zuzana Bickova Tsjechië
78  Petr Valecka & Klara Pesickova Tsjechië
80  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Denemarken

Round 1 (top 123)

81  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Moldavië
81  Kirill Mantsevoda & Olga Tovstashova Byelorussia
83  Eric Chao & Cherry Kao Taiwan
83  Jakub Pavlik & Martina Opitova Tsjechië
85  Michal Drha & Tereza Bufkova Tsjechië
86  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Tsjechië
86  Balazs Papp & Orsolya Zabos Hongarije
88  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldavië
88  Ondrej Nadvornik & Pavlina Kropackova Tsjechië
90  Jiri Pohlodek & Ivana Sperkova Tsjechië
91  Jakub Liska & Nina Vozarova Slowakije
91  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldavië
93  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polen
94  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Hongarije
94  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
96  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slowakije
97  Roman Kytka & Petra Nadvornikova Tsjechië
97  Vitaliy Selevich & Aliaksandra Davydava Byelorussia
99  Martin Gabris & Veronika Gabrisova Slowakije
99  Miroslav Magerstein & Eva Srajerova Tsjechië
99  Viktor Vadkerti & Katarina Komorova Slowakije
102  Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
103  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Oostenrijk
103  Slavomir Mrazko & Lenka Bodrucka Slowakije
105  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tsjechië
105  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulgarije
105  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Oostenrijk
108  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Slowakije
108  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Oostenrijk
110  Roman Filkorn & Lenka Laukova Slowakije
110  Andreas Schogger & Alice Schogger Oostenrijk
110  Alexander Sebestian & Petra Regger Oostenrijk
110  Pavol Zalom & Blazena Krajcova Slowakije
114  Richard Botik & Alice Pokorna Tsjechië
114  Zoltán Czuczor & Márta Kaposvari Hongarije
114  Jan Gugh & Andrea Zalabova Slowakije
114  Martin Liska & Andrea Macasova Tsjechië
114  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Slowakije
114  Slavomir Podmanicky & Ivana Svrckova Slowakije
114  Andras Rozgonyi & Anita Mondok Hongarije
114  Jozef Solus & Monika Krupinska Slowakije
114  Jiri Tehnik & Linda Komendova Tsjechië
114  Libor Zdaril & Katarina Pankova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}