Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Latin zaterdag 16 december 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Grand Prix Latvija 2006
Letland - Riga vrijdag 15 december 2006

IDSF International Open Latin zaterdag 16 december 2006

Finale

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rusland
4  Sergey Oseychuk & Anna Jelnikova Duitsland
5  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland
6  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Grygoriy Boldyrev & Andra Vaidilaite Lithouwen
8  Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Rusland
8  Rafal Maserak & Magda Soszynska Polen
8  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
11  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Letland

Kwart-Finale

13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusland
14  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Letland
15  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
15  Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Polen
17  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finland
17  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Rusland
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Letland
20  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Letland
21  Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Rusland
22  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Lithouwen
23  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Byelorussia
24  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusland

Round 3 (top 48)

25  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Frankrijk
26  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
27  Dmitri Barilo & Yulia Posmygaeva Estonië
27  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgië
29  Maris Puce & Zane Prokofieva Letland
30  Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
31  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Finland
31  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
31  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rusland
34  Igor Derimov & Elena Volokhova Byelorussia
34  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rusland
36  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Zweden
36  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
36  Semion Progorodov & Kristine Sauja Letland
39  Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Rusland
39  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonië
41  Oliver Papp & Laura Wimmer Finland
41  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonië
43  Matti Puro & Anne Jänkälä Finland
43  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rusland
45  Yakov Mironuk & Liene Liepa Letland
46  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japan
47  Anton Kananen & Kia Lehmuskoski Finland
48  Alari Liiv & Keit Speigel Estonië

Round 2 (top 79)

49  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonië
50  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Zweden
51  Raimonds Andersons & Sanda Cuhalova Letland
51  Povilas Lasas & Monika Smigelskyte Letland
53  Ville Roos & Sanni Siurua Finland
54  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusland
55  Roberts Mucins & Lauma Mellupe Letland
55  Evaldas Racys & Ada Simonaityte Letland
57  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Letland
57  Evgeniy Mazeiko & Alesya Petrova Byelorussia
57  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Letland
57  Sarunas Saltonas & Beata Skaisgiryte Lithouwen
61  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusland
62  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
63  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azarbedjan
64  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Letland
65  Alfred Palmgren-Barrestig & Carolina Ek Zweden
66  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Lithouwen
67  Aleksandrs Aloshins & Anita Berzina Letland
68  Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Finland
69  Mikko Matikka & Petra Mursu Finland
70  Sergei Golovachev & Mariya Gulyumova Rusland
71  Janis Danovskis & Anna Kvelde Letland
71  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
73  Georgiy Lapinskiy & Alina Zaychenko Rusland
73  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finland
75  Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Lithouwen
76  Maksym Salkov & Natali Zumbulidze Letland
77  Janis Girsa & Elina Radionova Letland
78  Alexander Kullenbäck & Alexandra Kullenbäck Zweden
79  Jevgenijus Vyprickis & Gerda Arbociute Lithouwen

Round 1 (top 118)

80  Ilia Borodko & Anna Anikina Rusland
80  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Duitsland
82  Andris Dukulis & Agnese Lacauniece Letland
82  Robin Linnar & Maria Zimmerman Zweden
82  Denis Migunov & Tatjana Zitkovskaja Estonië
85  Aleksei Ivanov & Magdalena Donerstak Estonië
85  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Finland
87  Viktors Kisilis & Svetlana Vasilenko Letland
87  Einars Lazdins & Jana Pogozelska Letland
87  Marko Malmberg & Kaisa Huunonen Finland
90  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Letland
91  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Estonië
91  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Estonië
93  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Estonië
94  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Noorwegen
95  Teemu Hirvimäki & Janina Areva Finland
96  Marts Smolko & Anita Bautre Letland
97  Oleg Barbash & Darya Krivosheeva Rusland
97  Kaspar Vaik & Kristina Kips Estonië
99  Martin Platerud & Jeanette Platerud Zweden
100  Vytautas Mackonis & Ieva Jasiunaite Lithouwen
100  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Zweden
100  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finland
103  James Johansson & Josefin Carlson Zweden
103  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Letland
105  Henrik Frisk & Sofie Pemer Zweden
105  Olegs Ivanskojs & Santa Peskova Letland
105  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azarbedjan
108  Risto Ojakoski & Laura Liljeroos Finland
108  Olli Syrjälä & Anna Nyberg Finland
110  Niko Pekka Korkee & Annukka Piirala Finland
110  Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Finland
112  Robin Bjelkendal & Anna Bostrom Zweden
112  Eduardo Cervera & Lorena Costa Spanje
112  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Georgië
112  Mikael Johansson & Maja Denevska Zweden
112  Fredrik Persson & Daniela Nivaro Zweden
112  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Letland
112  Mikko Puikko & Nadja Niva Finland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}