Results from Grand Prix Dynamo 2010 - Youth Latin zaterdag 6 maart 2010
Check hoe advertise your product bij ons

Grand Prix Dynamo 2010
Rusland - Moscow zaterdag 6 maart 2010

Youth Latin zaterdag 6 maart 2010

Finale

1  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Rusland
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusland
3  Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland
4  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rusland
5  Nikita Golota & Yuliya Kulmatitskaya Rusland
6  Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrey Semakin & Ksenia Aleksandrova Rusland
8  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusland
9  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Rusland
10  Ilya Beloborodov & Anastasiya Kaschenko Rusland
10  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusland
12  Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusland

Kwart-Finale

13  Vladislav Khait & Tatyana Loginova Rusland
13  Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusland
13  Semen Zenkin & Alina Vorontsova Rusland
16  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusland
17  Konstantin Andreev & Darya Parshina Rusland
17  Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusland
19  Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Rusland
20  Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Rusland
21  Anton Inglikov & Ella Troshina Rusland
22  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusland
23  Sergey Chebyshev & Kseniya Myasnikova Rusland
24  Pavel Zaytsev & Svetlana Bashlykova Rusland

Round 3 (top 49)

25  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Melkina Letland
26  Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Rusland
27  Anton Krylov & Viktoriya Masnova Rusland
28  Vadim Antsiferov & Kristina Androsenko Rusland
28  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusland
28  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Rusland
28  Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusland
32  Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Rusland
33  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusland
34  Nikita Konotop & Diana Narbikova Rusland
34  Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rusland
36  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusland
36  Valentin Pozdnyakov & Kseniya Lapkina Rusland
38  Gleb Moliy & Darya Stolbova Rusland
39  Aleksey Dolotov & Tatyana Chernik Rusland
39  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
39  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Rusland
42  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Rusland
43  Grach Kazaryan & Viktoriya Kirillova Rusland
43  Andrey Magdisyuk & Ekaterina Knyshova Rusland
45  Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Byelorussia
45  Anton Bessonov & Tatyana Federyakina Rusland
45  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rusland
48  Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Rusland
49  Aleksandr Reva & Kseniya Popova Rusland

Round 2 (top 72)

50  Kirill Kalmykov & Karina Pestova Rusland
50  Andrey Ovsyannikov & Olesya Sheveleva Rusland
52  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Rusland
53  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Rusland
54  Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Rusland
55  Mikhail Nazarov & Irina Dobryakova Rusland
55  Roman Nosov & Anastasiya Mashtakova Rusland
57  Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Rusland
57  Aleksey Korolev & Tatyana Podgornaya Rusland
57  Artem Pogudin & Zinaida Larshina Rusland
60  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusland
61  Andrey Krupskiy & Darya Tereschenko Rusland
61  Artem Pavkin & Yuliya Kuznetsova Rusland
63  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Rusland
63  Aleksandr Lovrich & Anastasiya Kadanina Rusland
65  Petros Avetisjan & Daria Sherstoboeva Rusland
66  Nikolay Chistov & Ekaterina Zaletova Rusland
67  Evgeniy Oganesyan & Elena Egutkina Rusland
68  Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Rusland
69  Alexander Skvortsov & Kseniya Ivanova Rusland
70  Pavel Schetinin & Olga Shalashova Rusland
71  Roman Mikin & Anastasiya Pashevich Rusland
72  Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Rusland

Round 1 (top 126)

73  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusland
74  Artem Bolotnikov & Olga Efremova Rusland
74  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusland
76  Vadim Chistyakov & Angelina Glazkova Rusland
77  Sergey Pavlov & Bella Aleshina Rusland
78  Mikhail Gusev & Kristina Borisova Rusland
78  Anton Timofeev & Alena Krokhina Rusland
78  Ilya Uscheko & Mariya Mazurak Rusland
78  Konstantin Vasilenko & Tatyana Simonova Rusland
78  Oleg Zyuzin & Anastasiya Bogomaz Rusland
83  Ilya Surkov & Polina Perova Rusland
83  Anil Tulasi & Arina Oganesova Rusland
83  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Rusland
86  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusland
86  Andrey Lvov & Rina Khanukaeva Rusland
88  Alen Bogachev & Elena Borodina Rusland
88  Aleksey Doronin & Diana Bykova Rusland
88  Kirill Levchenko & Polina Kudinova Rusland
88  Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Rusland
92  Valeriy Baryshnikov & Valentina Raskina Rusland
92  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Rusland
94  Sergey Chetin & Valeriya Okateva Rusland
94  Anton Drobyshev & Irina Averina Rusland
94  Yury Makshakov & Mariya Gusmanova Rusland
94  Nikita Starikov & Maria Tarasova Rusland
98  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rusland
98  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Rusland
100  Andrey Bogdanov & Oksana Yakubova Rusland
100  Vadim Emelin & Evgeniya Belousova Rusland
102  Yuriy Kharlamov & Polina Kakunina Rusland
103  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Rusland
103  Aleksandr Merkulov & Dinara Bilyalova Rusland
103  Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Rusland
106  Dmitriy Kramarenko & Yuliya Solodovnik Rusland
106  Nikita Shvedov & Sofya Tarkhanova Rusland
106  Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Rusland
109  Ilya Kolobkov & Margarita Chuykina Rusland
109  Georgiy Perelygin & Angelina Grigaytes Rusland
111  Ilya Merzlyakov & Anna Kozyryeva Rusland
112  Vladislav Otsechkin & Elizaveta Zakharova Rusland
113  Kirill Zaruba & Karina Zhakupova Kazachstan
114  Konstantin Akmaev & Mariya Podgorbunskaya Rusland
114  Fedor Patutinskiy & Yuliya Slobodchuk Rusland
114  Andrey Sorokin & Daniella Shuleyko Rusland
117  Vasiliy Drozdov & Tatyana Saveleva Rusland
117  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Rusland
117  Konstantin Voronin & Ekaterina Snorovikhina Rusland
120  Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Rusland
120  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rusland
122  Vladislav Semenov & Ekaterina Khoreva Rusland
122  Kirill Verekhin & Marina Varichenko Rusland
124  Ivan Borsak & Anastasiya Pronina Rusland
124  Evgeny Rybalkin & Evgeniya Pchelintseva Rusland
124  Pavel Tarabykin & Yana Kovaleva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}