Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin zaterdag 9 september 2006
Check hoe advertise your product bij ons

Gomel Open 2006
Byelorussia - Gomel zaterdag 9 september 2006

IDSF International Open Latin zaterdag 9 september 2006

Finale

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusland
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Rusland
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusland
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polen
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukraïne
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Rusland
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Byelorussia
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rusland
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rusland
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusland

Kwart-Finale

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Letland
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rusland
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusland
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Byelorussia
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova Amerika
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Rusland
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Rusland
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Byelorussia
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldavië
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Armenië
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Rusland
24  Kyryl Shkuryeyev & Katerina Strelnikova Ukraïne

Round 2 (top 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indië
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusland
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Byelorussia
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rusland
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusland
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusland
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Rusland
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Byelorussia
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rusland
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonië
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonië
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Rusland
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Lithouwen
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraïne
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Byelorussia
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Byelorussia
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Rusland
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Byelorussia
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Byelorussia
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Byelorussia
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Rusland
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Byelorussia
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Byelorussia

Round 1 (top 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Byelorussia
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Rusland
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Byelorussia
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusland
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Rusland
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldavië
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Rusland
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Byelorussia
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Byelorussia
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Byelorussia
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Byelorussia
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Byelorussia
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}