Results from Goldstadtpokal 2006 - IDSF International Open Latin zaterdag 28 januari 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Goldstadtpokal 2006
Duitsland - Pforzheim zaterdag 28 januari 2006

IDSF International Open Latin zaterdag 28 januari 2006

Finale

1  Eugene Katsevman & Maria Manusova Amerika
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
3  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenië
4  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
5  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
6  Andrius Kandelis & Egle Kandelis Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Duitsland
8  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
9  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
10  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
10  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusland
12  Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Zwitserland

Kwart-Finale

13  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Duitsland
14  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
15  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lithouwen
16  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusland
16  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusland
18  Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Duitsland
18  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Duitsland
20  Sergey Gorbunov & Polina Kolodizner Duitsland
21  Christoph Jonas & Elena Zverevshchikova Duitsland
22  Guillem Pascual & Cristina Suarez Spanje
23  Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
24  Marius Iepure & Daniela Beckmann Duitsland

Round 2 (top 49)

25  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Tsjechië
26  Juri Kaiser & Aleksandra Kaiser (aka Kistanova) Duitsland
26  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
28  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israël
28  David Jühlke & Debbie Seefeldt Duitsland
30  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
31  Markus Heffner & Tanja Kuschill Duitsland
32  Domenik Herrmann & Aldona Nowakowski Duitsland
32  Thanh Tran & Yvonne Hemlein Duitsland
34  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
35  Sascha Mohl & Maria Pia Arces Duitsland
36  Julien Brugel & Coralie Romanzin Frankrijk
36  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tsjechië
38  Alexander Seibert & Ilona Bilotserkovska Duitsland
39  Björn Drews & Marina Rüll Duitsland
40  Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Duitsland
41  Daniel Hirth & Yvonne Schmidt Duitsland
41  Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Duitsland
41  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Duitsland
44  Ivan Kostov & Anna Chodyna Duitsland
44  Simon Völbel & Ines Reiberg Duitsland
44  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Duitsland
47  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Zwitserland
47  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Duitsland
47  Timur Misirlioglu & Nadine Hoffmann Duitsland

Round 1 (top 65)

50  Daniele Varallo & Sonja Schaufler Duitsland
51  Markus Trissler & Marina Scharin Duitsland
52  Maxim Stadnik & Kim Pätzug Duitsland
53  Alexandru Ion & Andra Linte Roemenië
54  Paul Radtke & Lisa Nüssemeyer Duitsland
55  Jörg Killius & Ilona Cutenco Duitsland
55  Michael Schwarz & Janina Wisura Duitsland
57  Juan Carlos Diaz & Maria Graciela Toba Spanje
57  Anton Pak & Natalya Yegorova Kazachstan
59  Thomas Holzinger & Pamela Wiedenmayer Duitsland
60  Lucien Krebs & Nicole Dürler Zwitserland
61  David Kiefer & Selma Berberich Duitsland
62  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
63  Giuseppe Parlett & Desiree Cinicola Zwitserland
64  Jan Hendrik Gaul & Jasmin Kölz Duitsland
64  Grzegorz Motykiewicz & Agnieszka Motykiewicz Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}