Results from German Open 2012 - DSF Senior II Open Standard zaterdag 18 augustus 2012
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2012
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2012

DSF Senior II Open Standard zaterdag 18 augustus 2012

Finale

1  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Duitsland
2  Michael Lindner & Beate Lindner Duitsland
3  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Italië
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Italië
5  Luciano Testi & Valeria Massarotti Italië
6  Daniele Druda & Monica Benato Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Duitsland
8  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusland
9  Rene Ewals & Ymke Lemmens Nederland
10  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Italië
11  Nikolay Palagichev & Irina Krutova Rusland
11  Toni Rinaldi & Silvana Contini Italië

Kwart-Finale

13  Olivier Albert Gastaldi & Muriel Renee Gastaldi (aka Haegel) Italië
13  Hans Sieling & Petra Sieling Duitsland
15  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Slovenië
16  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Zwitserland
17  Alfons Henne & Vera Zuleger Duitsland
18  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Italië
19  Jouko Leppala & Helja Leppala Finland
20  Lorenzo Melucci & Carla Meconi Italië
21  Michael Feld & Heide Glaser Duitsland
21  Massimo Schiano & Antonella Ditri Italië
23  Franco Ascione & Antonella Colli Italië
24  Antonio Manfellotti & Maria Vivo Arca Italië
25  Rolf Pernat & Iris Pernat Duitsland

Round 4 (top 49)

26  Sandro Guidetti & Katya Rossi Italië
27  Ivone Donello & Daniela Pupin Italië
28  Andrey Yushev & Elena Yusheva Rusland
29  Nils Goral & Anja Goral Duitsland
30  Aleksandr Markov & Galina Markova Rusland
31  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Duitsland
32  Euro Segala & Stefania Fioravanti Italië
32  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Italië
34  Stephan Beth & Helene Barbier Frankrijk
34  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Italië
34  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Duitsland
37  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Duitsland
38  Thierry Pruvost & Sylvie Pruvost Frankrijk
39  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusland
40  Justo Del Arco & Consuelo Alegria Spanje
40  Jens Wolff & Maike Wolff Duitsland
42  Alberto Zenaro & Rosanna Argenta Italië
43  Manfred Haerer & Birgit Haerer Duitsland
43  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusland
43  Antonio Montanini & Emanuela Zaramella Italië
46  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Oostenrijk
46  Oliver Luthardt & Brigitte Kessel Dohle Duitsland
48  Gunther Nagel & Antje Nagel Duitsland
49  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Duitsland

Round 3 (top 98)

50  Maurizio Potera & Daniela Tortorella Italië
51  Marcel Bulten & Lydia Spijkerboer Nederland
51  Francesco Picco & Sabina Albanesi Italië
51  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
54  Helmut Holler & Silvia Holler Oostenrijk
55  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Duitsland
55  Edward Van Essen & Ilse Mielke Duitsland
57  Volker Conrad & Cornelia Conrad Duitsland
57  Tiziano Giugni & Patrizia Nardini Italië
57  Philippe Quinet & Patricia Lauble Frankrijk
57  Bram Stelling & Ans Stelling Nederland
61  Francesco Ageta & Maria Luisa Scannella Italië
61  Pascal Crozat & Annie Crozat Frankrijk
61  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Nederland
64  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Italië
64  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Duitsland
64  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Duitsland
67  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Duitsland
67  Erich Scharpenberg & Eva Scharpenberg Duitsland
69  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Duitsland
70  Sergio Dodaro & Francesca Dodaro Duitsland
70  Ari Lindgren & Satu Lindgren Finland
70  Thomas Rill & Karin Rill Duitsland
73  Stephan Brömmel & Ildikó Klaas Duitsland
73  Jean Comeau & Gisele Cadoret Canada
73  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Duitsland
73  Harald Lerch & Vera Lerch Duitsland
73  Hiro Yukawa & Tomo Yukawa Japan
78  Martin Hartmannshenn & Anke Becker Duitsland
79  Sven Moritz & Tamara Brands Duitsland
79  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Duitsland
81  Karl-heinz Lappe & Christiane Laubach Duitsland
81  Ulrich Scherb & Petra Walliser Oostenrijk
83  Andreas Kindt & Anne Hinz Duitsland
83  George Lindholm & Deborah Wong Canada
85  Robert Keller & Manuela Keller Duitsland
85  Jose Moron & Ascension Garre Spanje
85  Joseph Pankert & Alice Pankert Duitsland
85  Michael Schütz & Petra Schütz Oostenrijk
89  Johan Dane & Miep Dane Nederland
89  Jean-Marc Delage & Christine Delage Frankrijk
91  Markus Mäurer & Marion Mäurer Duitsland
91  Rob Neuhaus & Charlotte Neuhaus Nederland
93  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Duitsland
93  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Letland
93  Günter Schaupp & Anita Schaupp Duitsland
93  Geert Willander & Katrine Willander Denemarken
97  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Duitsland
98  Markus Kettler & Raphaela Thomas-kettler Duitsland

Round 2 (top 148)

99  Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Duitsland
99  Federico Tomaselli & Simonetta Galantini Italië
101  Siegfried Klein & Maria Klein Duitsland
102  Bernd Früh & Renate Früh Duitsland
102  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Duitsland
104  Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Duitsland
104  John Stam & Anita Van Dijk Nederland
106  Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Nederland
106  Daniel Eichler & Sona Fikejsova Tsjechië
106  Andreas Pabst & Christine Pabst Duitsland
106  Roberto Paccalini & Antonella Pezza Italië
110  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Duitsland
111  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Zweden
111  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Duitsland
111  Ulf Nagel & Doris Nagel Duitsland
111  Albert Rommel & Andrea Rommel Duitsland
115  Italiano Conti & Anna Fringuellucci Italië
115  Wolfgang Krems & Marina Schlünz Duitsland
117  Paul Assi & Valerie Assi Frankrijk
117  Gerd Breinig & Sabine Rupp Duitsland
117  Günter Enk & Annett Enk Duitsland
117  Viktor Laukart & Nelli Laukart Duitsland
121  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Duitsland
121  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Duitsland
121  Alain St Requier & Corinne St Requier Frankrijk
124  Martin Schmidlin & Jasmin Corrodi Zwitserland
124  Holger Schwarz & Petra Schwarz Duitsland
126  Peter Louis & Beate Louis Duitsland
126  David Wong & Maybo Yee Canada
128  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Duitsland
128  Peter Helmer & Karola Helmer Duitsland
130  Heinrich Dunker & Claudia Dunker Duitsland
130  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Duitsland
130  Heiko Schlage & Bettina Schlage Duitsland
130  Augustine Wong & Catherine Wong Canada
134  Robert Postma & Renate Postma Duitsland
134  Andreas Siemer & Silke Sandomir-dittrich Duitsland
136  William Lee & Fiona Tam Canada
136  Lawrence Li & Nancy Wong Canada
136  Thomas Rudolph & Silvia Rudolph Duitsland
139  Jens Langmann & Ellen Langmann Duitsland
139  Heinz-otto Saar & Beate Saar Duitsland
141  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusland
141  Klaus Rose & Astrid Rose Duitsland
143  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Duitsland
144  Joan Ferrer & Merce Girones Spanje
144  David Hodge & Martina Hodge (aka Lochner) Duitsland
144  Christof Stewen & Carolin Stewen Duitsland
147  Matthias Funke & Ruth Funke Duitsland
148  Detlef Göllner & Daniela Göllner Duitsland

Round 1 (top 206)

149  Allen Torrenueva & Lori Yip Canada
150  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Nederland
150  Jürgen Kleinhans & Karin Kleinhans Duitsland
152  Gunnar Arlt & Birgit Arlt Duitsland
153  Michael Hackner & Manuela Treindl Duitsland
153  Stephan Hennig & Gitta Hennig Duitsland
153  Roland Margraf & Elke Westphal Duitsland
156  Hans Coelle & Marita Abendroth Duitsland
156  Andreas Gropp & Marion Hohl Duitsland
156  Burkhard Kolb & Babsi Kolb (aka Linne) Duitsland
156  Rudi Stern & Heidi Stern Duitsland
156  Harm Voets & Marget Voets Duitsland
161  Rauno Nurkka & Arja Nurkka Finland
161  Bernhard Starz & Barbara Starz Duitsland
163  Achim Fanter & Petra Ehrhardt Duitsland
163  Guy Wiesen & Barbara Wiesen Duitsland
165  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Duitsland
165  Jürgen Lüders & Karin Lüders Duitsland
167  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Duitsland
167  Sergyi Chuykov & Valentina Chuykova Ukraïne
167  Armin Winter & Angela Winter Duitsland
170  Uwe Grübner & Rita Grübner Duitsland
170  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
172  Karl Georg Brumm & Eva Maria Brumm Duitsland
172  Stefan Doodkorte & Jose Doodkorte Nederland
172  Toni Josep Tello & Assumpta Codina Spanje
172  Yuriy Lagozin & Natalia Fomina Rusland
176  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Duitsland
176  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Duitsland
178  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Frankrijk
178  Friedrich Raith & Helga Raith Duitsland
180  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finland
180  Egon Müller & Claudia Kurz Duitsland
180  Torsten Spill & Sabine Spill Duitsland
183  Michael Diener & Gabriele Perez (aka Svoka) Duitsland
183  Jochen Torke & Christine Torke Duitsland
185  Michael Deisenroth & Karen Kristina Köhn Duitsland
185  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rusland
185  Peter Maier & Karin Maier Duitsland
185  Andreas Walcher & Jutta Walcher Duitsland
189  Beat Schmid & Monika Streit Duitsland
190  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Duitsland
190  Roelof Speelman & Frederieck Speelman Nederland
190  Juergen Tonhaeuser & Monika Tonhaeuser Frankrijk
193  Antonio Cardoso & Maria Julia Santos Portugal
193  Harrie Wilborts & Gerda Wilborts Nederland
195  Hans Heinrich Lühmann & Marie Luise Lühmann Duitsland
195  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rusland
197  Gert Franssen & Sonia Willems België
198  Karsten Jost & Regine Jost Duitsland
198  Anatoliy Lesnikov & Tatyana Lesnikova Rusland
198  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Duitsland
198  Nikolay Voronoy & Alla Voronoy Estonië
202  Udo Findeisen & Beate Findeisen Duitsland
202  Willem Oost & Anneke Oost Nederland
202  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Duitsland
205  Bruno Ternisien D'ouville & Marie-Christine Ternisien D'ouville Frankrijk
206  Toni Baschung & Marietta Baschung-conte Zwitserland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}