Results from German Open 2011 - GOC Youth Standard donderdag 18 augustus 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2011
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2011

GOC Youth Standard donderdag 18 augustus 2011

Finale

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusland
2  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Canada
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Denemarken
4  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
5  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusland
6  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
8  Kirill Pavlov & Anna Argun Rusland
9  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Duitsland
10  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
11  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusland
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
11  Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië

Kwart-Finale

14  Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraïne
15  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
15  Winson Tam & Anna Nina Kus Canada
17  Errol Williamson & Vashti Reed Amerika
18  Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
19  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
19  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
21  Michal Le & Kamila Duranska Polen
22  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
23  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rusland
24  Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukraïne
25  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rusland

Round 3 (top 50)

26  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Lithouwen
26  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusland
26  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusland
29  Calin Rusnac & Andreea Hogea Roemenië
29  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusland
29  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polen
33  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Denemarken
34  Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polen
34  Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rusland
34  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
37  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonië
37  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusland
39  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusland
40  Tamás Jéri & Lilla Szepesi Hongarije
41  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rusland
41  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Lithouwen
41  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusland
44  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polen
45  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rusland
45  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Letland
45  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Roemenië
48  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland
48  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
48  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië

Round 2 (top 98)

51  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Rusland
51  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rusland
53  Razvan Cotescu & Andreea Matei Roemenië
53  Peteris Lapins & Daniela Diure Letland
55  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Letland
56  Giorgio Iori & Giulia Spalla Italië
56  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Rusland
58  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
58  Stanislav Mamonov & Veronika Dichka Rusland
60  Gianluca Di Melfi & Rossella Rinaldi Italië
60  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Rusland
60  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
63  Anton Dobriyan & Aleksandra Galkina Rusland
63  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland
63  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rusland
66  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldavië
66  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Polen
68  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusland
68  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Canada
70  Raul Faliboga & Loredana Butea Roemenië
71  Oskars Karklins & Zaklina Sola Letland
71  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Canada
71  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië
74  Dominik Kotala & Anna Kotala Polen
75  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazachstan
76  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusland
76  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
78  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
78  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusland
80  Kirill Baturin & Alena Mentyukova Rusland
80  Sander Seppik & Kaari Kink Estonië
82  Andris Klievens & Santa Sauere Letland
83  Sergej Piskun & Sofyia Derr Duitsland
84  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusland
84  Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Polen
84  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polen
87  Michele Albigese & Naja Dolenc Slovenië
87  Rene Carrera & Sofia Gorbatchev Duitsland
87  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonië
87  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Italië
87  Dinu Lung & Crista Tatar Roemenië
87  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Rusland
93  Vit Domorad & Tereza Ripova Tsjechië
94  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Italië
95  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
96  Andrea Storoni & Dariya Suslova Italië
97  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland
98  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Rusland

Round 1 (top 187)

99  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusland
99  Wu Hongbo & Yin Si Jun China
99  Vladimir Rotan & Aleksandra Antonenko Rusland
102  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Roemenië
103  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Roemenië
103  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Hongarije
103  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldavië
106  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rusland
106  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusland
106  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Byelorussia
106  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusland
110  Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
110  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finland
110  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
110  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israël
114  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusland
114  Artur Martea & Henrieta Buga Moldavië
114  Sasha Ul & Tine Kranjc Slovenië
117  Tomasz Jakubek & Ida Marszalek Polen
118  Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Lithouwen
118  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Roemenië
118  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusland
118  Bogdan Suciu & Larisa Pop Roemenië
118  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Rusland
123  Kaspars Ivanovs & Ruta Sina Letland
123  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Lithouwen
125  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Duitsland
125  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
125  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Italië
128  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Polen
128  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Rusland
130  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonië
130  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rusland
132  Liu Qi Bin & She Meng Ting China
132  Danil Erokhin & Alina Schehimi Duitsland
132  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland
132  Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonië
136  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusland
136  Zhang Sun & Siqi Zhang China
138  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Denemarken
138  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Rusland
138  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
138  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Lithouwen
138  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusland
138  Jakub Necpal & Zuzana Borska Tsjechië
138  Roman Schumichin & Mariya Maksina Duitsland
138  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusland
138  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraïne
138  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Roemenië
149  Ruben Salvador & Monica Busquier Spanje
149  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Polen
151  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazachstan
151  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
151  Beniamin Bregman & Maria Azimov Israël
151  Edward Fraanje & Bo Sutter Nederland
155  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
155  Raitis Eglitis & Diana Judze Letland
155  Omar Landi & Benedetta Orlandini Italië
155  Sebastian Mititelu & Diana Serb Roemenië
155  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Roemenië
155  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Spanje
161  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland
161  Michal Marzec & Kornelia Durka Polen
161  Timon Niedecken & Larissa Bröhmer Duitsland
161  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Rusland
161  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgarije
161  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
161  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Roemenië
168  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusland
168  Sven Bergmann & Kristina Kozenkova Duitsland
168  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
168  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Nederland
168  Quan Gu & Xinyi Wang China
168  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Lithouwen
168  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Zwitserland
168  Vladut Mesca & Elena Marian Roemenië
168  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Duitsland
168  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
168  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Duitsland
179  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Duitsland
179  David Dahm & Carla Meier Duitsland
179  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Viet Nam
179  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Duitsland
179  Henrich Gibala & Laura Belicova Slowakije
179  Georgian Alin Ion & Elena Micu Roemenië
179  Shane Leen & Michelle Mutuleasa Ierland
179  Anton Smuk & Siri Sandberg Zweden
179  Norbert Szeles & Anca Tunea Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}