Results from German Open 2011 - GOC Youth Latin dinsdag 16 augustus 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2011
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2011

GOC Youth Latin dinsdag 16 augustus 2011

Finale

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
2  Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Duitsland
3  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
4  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusland
5  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
6  Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rusland
8  Nikita Golota & Yana Annina Rusland
9  Winson Tam & Anna Nina Kus Canada
10  Andrei Grosu & Irina Puica Moldavië
11  Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Spanje
12  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Hongarije

Kwart-Finale

13  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
13  Yanan Qiao & Yuting Wang China
15  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Rusland
15  Shim Young Eun & Song Ha Kim Zuid-Korea
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusland
18  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusland
18  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
20  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusland
21  Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rusland
22  Michal Le & Kamila Duranska Polen
22  Kirill Pavlov & Anna Argun Rusland
24  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
25  Jader De Pazzi & Jessica De Bona Italië

Round 4 (top 49)

26  Razvan Florin Dumitrescu & Alina Andreea Radu Roemenië
27  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
27  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Letland
29  Adrian Kopczynski & Magdalena Baranowska Polen
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusland
31  Roman Drobotov & Natalia Glebocka Polen
32  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Polen
32  Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Italië
32  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusland
35  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Letland
36  Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
36  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusland
36  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
39  Bogdan Boie & Ksenya Rybina Roemenië
39  Alexandru Dutcovici & Lisa Maria Schieb Roemenië
41  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
41  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusland
41  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusland
44  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
44  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rusland
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
47  Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Italië
48  Mihai Marius Gherasim & Paula Diana Otiman Roemenië
48  Maxim Sosunov & Viktoriya Lyaschenko Duitsland

Round 3 (top 96)

50  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polen
50  Anton Lam-viri & Anna Ilina Rusland
50  Patrick Mössner & Georgiana Barbu Duitsland
50  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusland
54  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rusland
54  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
56  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland
56  Arturs Freimanis & Elina Muceniece Letland
56  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgarije
59  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
59  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
59  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusland
59  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraïne
63  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusland
64  Michele Albigese & Naja Dolenc Slovenië
64  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Denemarken
64  Anton Inglikov & Ella Troshina Rusland
67  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israël
67  Qiang Zhang & Xue Er Zhang China
69  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Rusland
69  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
71  Mirko Cardi & Sharon Cardi Italië
71  Francesco Garofalo & Marika Laraspata Italië
71  Ondrej Srkal & Katarzyna Niedobova Tsjechië
74  Ding Ran Ji & An Qi Ma China
74  Phillip Kudryavtsev & Liza Lakovitsky Amerika
74  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland
74  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusland
74  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rusland
79  Shi Yu Huang & Xue Chun Lu China
79  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
81  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonië
82  Salvatore Ammirata & Desislava Pencheva Bulgarije
82  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland
82  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
82  Marco Saitta & Giulia D'alessandro Italië
82  Angelo Vecchio & Ilenia Pia Mancuso Italië
87  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusland
88  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusland
88  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen
88  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Rusland
91  Mateusz Laski & Kamila Serafin Polen
91  Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Lithouwen
93  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Italië
94  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
95  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusland
96  Daniil Arutyunov & Alina Nikolaeva Rusland

Round 2 (top 131)

97  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
97  Oskars Karklins & Zaklina Sola Letland
97  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
100  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusland
100  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rusland
100  Ionut Alexandru Miculescu & Andra Pacurar Roemenië
100  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
104  Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Letland
104  Yu Jia Qiu & Xia Meng Sun China
106  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazachstan
106  Timur Dogan & Vanessa Beer Duitsland
106  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Letland
109  Pedro Antunes & Raquel Soares Portugal
109  Michal Marzec & Kornelia Durka Polen
109  Ivan Nikitin & Polina Baurina Rusland
109  Andrea Storoni & Dariya Suslova Italië
109  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusland
114  Harry Bober & Romy Kuhlmann Duitsland
114  Kasper Korup & Natalie Winter Denemarken
114  Artem Pogudin & Arina Sokolova Rusland
117  Beniamin Bregman & Maria Azimov Israël
117  Aleix Civico Pallas & Laura Sune Spanje
117  Igor Golovach & Karina Zubzhutska Ukraïne
117  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Roemenië
121  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finland
121  Aleksey Pieiganovich & Anna Koretskaya Byelorussia
123  Aljaz Erzin & Maja Kosutic Slovenië
123  Jussi Pakonen & Anniia Koivuniemi Finland
125  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
125  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Duitsland
125  Arturs Vuskans & Jelizaveta Jermilova Letland
125  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusland
129  Danil Erokhin & Alina Schehimi Duitsland
130  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraïne
131  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland

Round 1 (top 215)

132  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Zuid-Korea
132  Maksim Osetrov & Stefania Cosma Duitsland
132  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Rusland
135  Gianluca Carello & Teresa Carello Duitsland
135  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Polen
135  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukraïne
138  Gevorg Akinyan & Mariya Kusyaka Rusland
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Denemarken
138  Roberto Palmisano & Sharon Bisbano Italië
138  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Rusland
142  Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
142  Fabian Löw & Valentina Gabriele Duitsland
142  Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Duitsland
142  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Rusland
142  Kim Dong Yeon & Ye Ji So Zuid-Korea
147  Maksim Blokhin & Anastasiya Khizhnyakova Rusland
147  Omar Landi & Benedetta Orlandini Italië
149  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Rusland
149  Benjamin Becker & Josefin Dinger Duitsland
149  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Duitsland
149  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonië
149  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusland
149  Alexander Skvortsov & Yuliya Novotorova Rusland
155  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Duitsland
155  Mark Spektor & Susan Fichte Duitsland
155  Oleksiy Teslenko & Olga Galkevych Ukraïne
158  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazachstan
158  Damiano Mariotti & Giada Martelli Italië
158  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Duitsland
158  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
162  Lorenzo Romano & Paula Jericevic Kroatië
162  Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Lithouwen
164  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israël
164  Zhuo Jun Yu & Yuan Wang China
166  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Rusland
166  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraïne
168  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusland
169  Nicola Fanelli & Federica Fanelli Italië
169  Ruben Salvador & Monica Busquier Spanje
171  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
171  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
171  Xu Han & Yu Wang China
171  Marius Mince & Lina Jukneviciute Lithouwen
171  Bo Qiao & Han Jiao Wang China
176  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Polen
177  Mario Duda & Johanna Rührlinger Oostenrijk
177  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Letland
179  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Rusland
180  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusland
180  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Duitsland
180  Igor Litvinov & Valeriya Subbotina Rusland
180  Konstantin Vakher & Viktoria Mitzel Duitsland
184  Daniel Alberg & Dascha Stegnin Duitsland
184  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Viet Nam
184  Vlastimil Sikl & Veronika Taitlova Tsjechië
184  Zhang Sun & Siqi Zhang China
188  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rusland
189  Markus Noll & Verena Noll Duitsland
189  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Italië
191  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Lithouwen
191  Dmitrij Peters & Anastasia Nosenko Duitsland
191  Petre Strimbu & Larisa Nuszbaum Roemenië
194  Antonio Andriuolo & Miriana Randazzo Duitsland
194  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Duitsland
196  Thomas Kehm & Franziska Nazarenus Duitsland
196  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Lithouwen
198  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
198  Huan Feng & Wen Jie Zhang China
198  Edward Fraanje & Bo Sutter Nederland
198  Philipp Köhler & Navina Laqua Duitsland
202  David Dahm & Carla Meier Duitsland
202  Adrian Pop & Bianca Racolta Roemenië
202  Norbert Szeles & Anca Tunea Roemenië
205  Klemens Hofer & Teresa Plutzar Oostenrijk
205  Tony Muzzupapa & Lou Alligier Frankrijk
207  Christian Klein & Eugenie Beller Duitsland
208  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Zwitserland
209  Quan Gu & Xinyi Wang China
209  Roman Weber & Naomi Nuzzo Duitsland
211  Jeremy Brossard & Clothilde Buniazet Frankrijk
211  Alexander Gensch & Luisa Griesbaum Duitsland
211  Herbert Stanonik & Marlene Schobesberger Oostenrijk
214  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
214  Andreas Stucke & Jasmin Günthner Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}