Results from German Open 2011 - GOC Rising Stars Standard donderdag 18 augustus 2011
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2011
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2011

GOC Rising Stars Standard donderdag 18 augustus 2011

Finale

1  Petr Kashinski & Ekaterina Volgina Rusland
2  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
4  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rusland
5  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
6  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Kamil Pucko & Anna Wrobel Polen
8  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Roemenië
9  Jegor Pogrebniak & Paulina Janicka Polen
10  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
13  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Frankrijk
14  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
16  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
16  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusland
18  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonië
18  Marius Andrei Hiruta & Carmen Andra Trasnea Roemenië
18  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
21  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusland
21  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polen
21  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
21  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italië
25  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polen
26  Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusland
27  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland
27  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusland

Round 4 (top 53)

29  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rusland
29  Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
31  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
31  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rusland
33  Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
34  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
35  Sergio D'avino & Romina Molinari Italië
36  Marco Rescigno & Monika Pedersen Denemarken
37  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rusland
37  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
37  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Italië
37  Sergey Stepanov & Helena Cej Israël
41  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Italië
41  Zhao Peng & Wang Qi China
43  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië
43  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japan
43  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusland
46  Masayuki Ishihara & Saori Ito Japan
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
46  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
49  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
50  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
51  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rusland
52  Simone Santoro & Tiziana Morgillo Italië
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusland

Round 3 (top 97)

54  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Roemenië
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
56  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
56  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japan
56  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rusland
56  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
60  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italië
60  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Lithouwen
62  Oreste Alitto & Federica Bosco Italië
62  Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusland
62  Alessio Disca & Luisa Cardillo Italië
62  Ion Postolache & Ioana Damsa Roemenië
62  Calin Rusnac & Andreea Hogea Roemenië
67  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
67  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Tsjechië
67  Dominik Kotala & Anna Kotala Polen
67  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polen
71  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rusland
71  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polen
73  Lorenzo Appicciutoli & Gaia Costantini Italië
73  Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
73  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
76  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusland
76  Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polen
76  Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Denemarken
76  Marcin Sochacki & Luiza Piotrowska Polen
76  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
81  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finland
81  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slowakije
83  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië
83  Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonië
85  Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukraïne
85  Gergö Nagy & Viktoria Pali Hongarije
87  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Lithouwen
87  Peteris Lapins & Daniela Diure Letland
87  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
87  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
91  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Duitsland
91  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland
93  Vittorio Felici & Elena Felici Italië
93  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rusland
95  Artur Khayrullin & Azaliya Dautova Rusland
95  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusland
97  Luca Belometti & Denise Colombo Italië

Round 2 (top 142)

98  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Italië
98  Vit Domorad & Tereza Ripova Tsjechië
98  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
98  Wang Likai & Zhao Ling Yi China
98  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
103  Domenico Alberti & Aandreea Carmen Sardarescu Italië
103  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rusland
105  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Duitsland
105  Aleksey Tsarev & Veronika Titova Rusland
107  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
107  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Italië
107  Andrey Chekmarev & Anastasiya Okladnikova Rusland
107  Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
107  Igor Nesterov & Olga Priamilova Rusland
107  Roberto Noschese & Carmen Palma Italië
107  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
107  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Italië
107  Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polen
116  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Duitsland
116  Dmitriy Suftin & Mariya Makhotko Rusland
118  Florin Gherasim & Lorena Sturza Roemenië
118  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rusland
118  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
121  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusland
121  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polen
121  Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Rusland
124  Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
124  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Roemenië
124  Artur Martea & Henrieta Buga Moldavië
127  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Roemenië
128  Fabio D'annunzio & Serena Serra Italië
128  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Italië
128  Lu Li & Guo Qing China
128  Jonne Pohjankukka & Tiia Routila Finland
132  Oleg Zemlyakov & Iva Riederova Tsjechië
133  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
133  He Zhiwei & Ma Jianing China
135  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
136  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusland
136  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusland
136  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Canada
136  Geng Tao & Li Mu Zi China
140  Alfonso Delli Compagni & Cristina Delli Compagni Italië
140  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Italië
142  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland

Round 1 (top 277)

143  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
143  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polen
145  Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polen
145  Vincenzo Boschetti & Serena Martelli Italië
145  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
145  Martin Herrmann & Sandra Tippel Duitsland
145  Wu Hongbo & Yin Si Jun China
145  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japan
145  Mateusz Modzelewski & Aleksandra Karpinska Polen
145  Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rusland
145  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusland
145  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusland
155  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
155  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Letland
155  Bogdan Suciu & Larisa Pop Roemenië
158  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Italië
158  Alessandro Casu & Elena Capitani Italië
158  Bartosz Lech & Agata Brychcy Polen
161  Erika Rocca & Salvatore Gianino Italië
161  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusland
163  Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
163  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Italië
163  Jüri Kagan & Claudia Ketonen Finland
166  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japan
166  Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Rusland
166  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
166  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
166  Pasquale Sirica & Veronica Kononyuk Italië
166  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
172  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusland
172  Vito Ulino & Yana Zakharchenko Italië
174  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Italië
174  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Italië
174  Manuel Fogliani & Sara Morelli Italië
174  Mikhail Karbainov & Daria Mordik Rusland
174  Sergey Popov & Marina Laptieva Kazachstan
174  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
174  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Roemenië
181  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Italië
181  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
181  George Pop & Marina Madalina Mare Roemenië
181  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
185  Artem Merenkov & Viktoriya Botkova Rusland
185  Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Rusland
185  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
188  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polen
188  Artem Shipilov & Julia Movshina Rusland
188  Mark Stalder & Julia Dreier Zwitserland
188  Daniele Tilli & Federica Zanotti Italië
188  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polen
193  Larry Carisi & Valentina Danesin Italië
193  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Duitsland
195  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne
195  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
195  Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
195  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonië
199  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
200  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Lithouwen
200  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
200  Nikolai Tarasov & Nataliya Krasnova Rusland
200  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusland
204  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Tsjechië
205  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Lavrova Rusland
205  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Duitsland
205  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Nederland
205  Massimiliano Rocchi & Daiana Belluomini Italië
209  Pierre-Henri Larcher & Cassandre Cauvenberg Frankrijk
209  Adrian Obladen & Nadine Oeser Duitsland
209  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
209  Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Thailand
209  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
214  Liu Qi Bin & She Meng Ting China
214  Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
216  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusland
216  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
216  Eduard Grohman & Klaudia Stefunkova Slowakije
219  Chi Anh Nguyen & Nha Khanh Nguyen Viet Nam
219  Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
221  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
221  Fabian Rudolph & Anette Harms Duitsland
223  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Italië
223  Maxim Kube & Natalie Kiess Duitsland
223  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
223  Christian Spiekermann & Carolin Queck Duitsland
227  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Duitsland
227  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Denemarken
227  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
227  Marcel Wagner & Denise Egenolf Duitsland
227  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraïne
232  Adrian Jamaly & Karolina Sliwinska Duitsland
232  Bruno Jimenez Banos & Ainoa Soler Spanje
232  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israël
232  Anton Smuk & Siri Sandberg Zweden
232  Mattia Stortoni & Manuela Paccamiccio Italië
232  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Nederland
232  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
239  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
239  Simone Ferracci & Laura Ridolfi Italië
239  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Duitsland
242  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Duitsland
242  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Tsjechië
242  Mattia Piccoli & Benedetta Montani Italië
242  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Duitsland
242  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Duitsland
247  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
247  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Italië
247  Adrian Julius & Suzan Bowman Zuid-Afrika
247  Daniel Leinman & Liora Kumha Israël
251  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Tsjechië
251  Lyubomyr Filinskyy & Roksolana Bundz Ukraïne
251  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
251  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Nederland
251  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Duitsland
251  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugal
251  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Duitsland
251  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
259  George Borisov & Ada Au Engeland
259  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Duitsland
259  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Duitsland
259  Wolfgang Iser & Merle Tralau Duitsland
259  Evan Jeposa & Deborah Newberry Zuid-Afrika
259  Johannes Kreutzer & Karolina Scibor Duitsland
259  Beat Künzi & Barbara Krebs Zwitserland
259  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rusland
259  Christian Lang & Eva Litzenberger Duitsland
259  Daniel Leypold & Marie Leypold Duitsland
259  Manuele Marinozzi & Sara Romagnoli Italië
259  Andre Portelli & Lisa Portelli Zuid-Afrika
259  Piero Ruscito & Giuseppina Monaco Italië
259  Nico Säring & Nicole Säring Duitsland
259  Wolfgang Schuh & Andrea Lang Duitsland
259  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Duitsland
259  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
259  Burkhard Wagener & Binja Svea Rassner Duitsland
259  Sergii Zalyevsky & Nataliya Slobodyak Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}