Results from German Open 2011 - GOC Rising Stars Standard donderdag 18 augustus 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2011
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2011

GOC Rising Stars Standard donderdag 18 augustus 2011

Finale

1  Petr Kashinski & Ekaterina Volgina Rusland
2  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
4  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rusland
5  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
6  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Kamil Pucko & Anna Wrobel Polen
8  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Roemenië
9  Jegor Pogrebniak & Paulina Janicka Polen
10  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
13  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Frankrijk
14  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
16  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
16  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusland
18  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonië
18  Marius Andrei Hiruta & Carmen Andra Trasnea Roemenië
18  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
21  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusland
21  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polen
21  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
21  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italië
25  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polen
26  Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusland
27  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland
27  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusland

Round 4 (top 53)

29  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rusland
29  Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
31  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
31  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rusland
33  Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
34  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
35  Sergio D'avino & Romina Molinari Italië
36  Marco Rescigno & Monika Pedersen Denemarken
37  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rusland
37  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
37  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Italië
37  Sergey Stepanov & Helena Cej Israël
41  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Italië
41  Zhao Peng & Wang Qi China
43  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië
43  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japan
43  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusland
46  Masayuki Ishihara & Saori Ito Japan
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
46  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
49  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
50  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
51  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rusland
52  Simone Santoro & Tiziana Morgillo Italië
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusland

Round 3 (top 97)

54  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Roemenië
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
56  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
56  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japan
56  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rusland
56  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
60  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italië
60  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Lithouwen
62  Oreste Alitto & Federica Bosco Italië
62  Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusland
62  Alessio Disca & Luisa Cardillo Italië
62  Ion Postolache & Ioana Damsa Roemenië
62  Calin Rusnac & Andreea Hogea Roemenië
67  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
67  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Tsjechië
67  Dominik Kotala & Anna Kotala Polen
67  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polen
71  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rusland
71  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polen
73  Lorenzo Appicciutoli & Gaia Costantini Italië
73  Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
73  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
76  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusland
76  Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polen
76  Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Denemarken
76  Marcin Sochacki & Luiza Piotrowska Polen
76  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
81  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finland
81  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slowakije
83  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië
83  Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonië
85  Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukraïne
85  Gergö Nagy & Viktoria Pali Hongarije
87  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Lithouwen
87  Peteris Lapins & Daniela Diure Letland
87  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
87  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
91  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Duitsland
91  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland
93  Vittorio Felici & Elena Felici Italië
93  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rusland
95  Artur Khayrullin & Azaliya Dautova Rusland
95  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusland
97  Luca Belometti & Denise Colombo Italië

Round 2 (top 142)

98  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Italië
98  Vit Domorad & Tereza Ripova Tsjechië
98  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
98  Wang Likai & Zhao Ling Yi China
98  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
103  Domenico Alberti & Aandreea Carmen Sardarescu Italië
103  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rusland
105  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Duitsland
105  Aleksey Tsarev & Veronika Titova Rusland
107  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
107  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Italië
107  Andrey Chekmarev & Anastasiya Okladnikova Rusland
107  Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
107  Igor Nesterov & Olga Priamilova Rusland
107  Roberto Noschese & Carmen Palma Italië
107  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
107  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Italië
107  Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polen
116  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Duitsland
116  Dmitriy Suftin & Mariya Makhotko Rusland
118  Florin Gherasim & Lorena Sturza Roemenië
118  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rusland
118  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
121  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusland
121  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polen
121  Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Rusland
124  Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
124  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Roemenië
124  Artur Martea & Henrieta Buga Moldavië
127  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Roemenië
128  Fabio D'annunzio & Serena Serra Italië
128  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Italië
128  Lu Li & Guo Qing China
128  Jonne Pohjankukka & Tiia Routila Finland
132  Oleg Zemlyakov & Iva Riederova Tsjechië
133  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
133  He Zhiwei & Ma Jianing China
135  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
136  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusland
136  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusland
136  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Canada
136  Geng Tao & Li Mu Zi China
140  Alfonso Delli Compagni & Cristina Delli Compagni Italië
140  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Italië
142  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland

Round 1 (top 277)

143  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
143  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polen
145  Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polen
145  Vincenzo Boschetti & Serena Martelli Italië
145  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
145  Martin Herrmann & Sandra Tippel Duitsland
145  Wu Hongbo & Yin Si Jun China
145  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japan
145  Mateusz Modzelewski & Aleksandra Karpinska Polen
145  Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rusland
145  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusland
145  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusland
155  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
155  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Letland
155  Bogdan Suciu & Larisa Pop Roemenië
158  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Italië
158  Alessandro Casu & Elena Capitani Italië
158  Bartosz Lech & Agata Brychcy Polen
161  Erika Rocca & Salvatore Gianino Italië
161  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusland
163  Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
163  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Italië
163  Jüri Kagan & Claudia Ketonen Finland
166  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japan
166  Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Rusland
166  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
166  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
166  Pasquale Sirica & Veronica Kononyuk Italië
166  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
172  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusland
172  Vito Ulino & Yana Zakharchenko Italië
174  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Italië
174  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Italië
174  Manuel Fogliani & Sara Morelli Italië
174  Mikhail Karbainov & Daria Mordik Rusland
174  Sergey Popov & Marina Laptieva Kazachstan
174  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
174  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Roemenië
181  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Italië
181  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
181  George Pop & Marina Madalina Mare Roemenië
181  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
185  Artem Merenkov & Viktoriya Botkova Rusland
185  Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Rusland
185  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
188  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polen
188  Artem Shipilov & Julia Movshina Rusland
188  Mark Stalder & Julia Dreier Zwitserland
188  Daniele Tilli & Federica Zanotti Italië
188  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polen
193  Larry Carisi & Valentina Danesin Italië
193  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Duitsland
195  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne
195  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
195  Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
195  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonië
199  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
200  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Lithouwen
200  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraïne
200  Nikolai Tarasov & Nataliya Krasnova Rusland
200  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusland
204  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Tsjechië
205  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Lavrova Rusland
205  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Duitsland
205  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Nederland
205  Massimiliano Rocchi & Daiana Belluomini Italië
209  Pierre-Henri Larcher & Cassandre Cauvenberg Frankrijk
209  Adrian Obladen & Nadine Oeser Duitsland
209  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
209  Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Thailand
209  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
214  Liu Qi Bin & She Meng Ting China
214  Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
216  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusland
216  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
216  Eduard Grohman & Klaudia Stefunkova Slowakije
219  Chi Anh Nguyen & Nha Khanh Nguyen Viet Nam
219  Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
221  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
221  Fabian Rudolph & Anette Harms Duitsland
223  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Italië
223  Maxim Kube & Natalie Kiess Duitsland
223  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
223  Christian Spiekermann & Carolin Queck Duitsland
227  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Duitsland
227  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Denemarken
227  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
227  Marcel Wagner & Denise Egenolf Duitsland
227  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraïne
232  Adrian Jamaly & Karolina Sliwinska Duitsland
232  Bruno Jimenez Banos & Ainoa Soler Spanje
232  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israël
232  Anton Smuk & Siri Sandberg Zweden
232  Mattia Stortoni & Manuela Paccamiccio Italië
232  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Nederland
232  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
239  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
239  Simone Ferracci & Laura Ridolfi Italië
239  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Duitsland
242  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Duitsland
242  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Tsjechië
242  Mattia Piccoli & Benedetta Montani Italië
242  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Duitsland
242  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Duitsland
247  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
247  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Italië
247  Adrian Julius & Suzan Bowman Zuid-Afrika
247  Daniel Leinman & Liora Kumha Israël
251  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Tsjechië
251  Lyubomyr Filinskyy & Roksolana Bundz Ukraïne
251  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
251  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Nederland
251  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Duitsland
251  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugal
251  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Duitsland
251  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Duitsland
259  George Borisov & Ada Au Engeland
259  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Duitsland
259  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Duitsland
259  Wolfgang Iser & Merle Tralau Duitsland
259  Evan Jeposa & Deborah Newberry Zuid-Afrika
259  Johannes Kreutzer & Karolina Scibor Duitsland
259  Beat Künzi & Barbara Krebs Zwitserland
259  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rusland
259  Christian Lang & Eva Litzenberger Duitsland
259  Daniel Leypold & Marie Leypold Duitsland
259  Manuele Marinozzi & Sara Romagnoli Italië
259  Andre Portelli & Lisa Portelli Zuid-Afrika
259  Piero Ruscito & Giuseppina Monaco Italië
259  Nico Säring & Nicole Säring Duitsland
259  Wolfgang Schuh & Andrea Lang Duitsland
259  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Duitsland
259  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
259  Burkhard Wagener & Binja Svea Rassner Duitsland
259  Sergii Zalyevsky & Nataliya Slobodyak Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}