Results from German Open 2011 - GOC Juvenile II 8-Dance woensdag 17 augustus 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2011
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2011

GOC Juvenile II 8-Dance woensdag 17 augustus 2011

Finale

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
2  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusland
3  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldavië
4  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Roemenië
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
6  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Letland
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rusland
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Roemenië
10  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Engeland
11  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rusland
12  Oleksandr Savchuk & Natalja Leluk Ukraïne
13  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  Alexandru Herciu & Ariana Cheteles Roemenië
15  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusland
16  Nikita Kovalev & Maryya Vysotskaya Ukraïne
17  Tudor Muresan & Ana Cirdan Roemenië
18  Cristian Vladicescu & Paulina Golban Moldavië
19  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Lithouwen
20  Roman Havric & Olga Moraru Moldavië
21  Egor Filev & Yana Nikitina Rusland
22  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Lithouwen
23  Andrey Prikhodko & Kristina Pischugina Kazachstan
24  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Rusland
25  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonië
26  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Rusland

Round 2 (top 50)

27  Daniil Piazenko & Alina Jankauskaite Lithouwen
27  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Roemenië
27  Daniil Safronov & Mariya Nikitina Rusland
30  Matvey Bykov & Viktoriya Kormacheva Rusland
30  Andrey Finogenov & Darya Klemzikova Rusland
30  Vsevolod Kovalenko & Mariya Baltachi Rusland
30  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusland
30  Radu Samoila & Teona Savin Roemenië
35  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rusland
35  Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Estonië
35  Daniels Simosons & Sara Zuberga Letland
38  Rodion Bokov & Anastasiia Demianenko Cyprus
39  Paul Cioloca & Antonia Bacos Roemenië
40  Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Rusland
41  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukraïne
42  Tore Lund & Tiara-Sophia Wibawa Denemarken
42  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Rusland
44  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Rusland
45  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldavië
46  Laviniu Ionut Gradea & Maria Teodora Stanciu Roemenië
47  Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Rusland
48  Vlad Malii & Andreea Pascarenco Moldavië
48  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Rusland
50  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Rusland

Round 1 (top 105)

51  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Rusland
51  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Rusland
53  Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Rusland
53  Catalin Terescenco & Mihaela Secrieru Moldavië
55  Ivan Filipchuk & Veronika Nikolenko Ukraïne
55  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonië
57  Raul Andrei Mihoc & Adelina Pelin Roemenië
58  Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Rusland
59  Dragosh Chimbir & Luchiana Buchko Moldavië
59  Vladimir Shishov & Irina Davydova Rusland
61  Vladislav Ponkratov & Sofiya Glyanenko Rusland
62  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazachstan
62  Nikita Saliev & Milana Kuznetsova Kazachstan
64  Timofey Makarenko & Arevik Babakhanyan Rusland
64  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finland
64  Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Rusland
67  Andrey Egay & Anna Kurnosova Rusland
67  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Roemenië
67  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rusland
70  Ivan Ivanov & Mikhaela Antonova Bulgarije
70  Simion Marii & Irina Sereda Moldavië
72  Matvey Korneev & Alina Pestereva Rusland
72  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Duitsland
72  Márk Nagy & Liza Vörös Hongarije
72  Mykola Rubis & Ilona Sak Ukraïne
76  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Azarbedjan
77  Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Rusland
78  Danila Kuzmenko & Anna Paramzina Rusland
78  Aleksey Zakharov & Mariya Plyaskina Rusland
80  Claudiu Ana & Valerie Durban Duitsland
80  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
82  Dan Dubina & Elena Zaicenco Moldavië
83  Oleksandr Kopachevskiy & Alina Abu Ukraïne
83  Enrico Oprea & Natali Moraru Moldavië
85  Bogdan Nicolae Asaftei & Daria Tutunaru Roemenië
86  Stefan Cazacu & Daria Vlah Moldavië
86  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Rusland
88  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazachstan
89  Aleksandr Markin & Iona Miskevich Rusland
89  Nikita Romanov & Darya Seryakova Rusland
91  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bulgarije
92  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Rusland
92  Dmitry Prisyazhnyy & Anna Stepanyuk Rusland
94  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Rusland
94  Stanislav Oleynichenko & Alisiya Zlobina Rusland
96  Nikita Velma & Polina Beloedova Rusland
97  Egor Alkhimov & Yana Borisova Rusland
97  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Roemenië
97  Anton Savin & Tatyana Novikova Rusland
100  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Duitsland
100  Gleb Rusakov & Evgeniya Semenova Rusland
102  Batyrkhan Rakhmetullin & Diana Almagambetova Kazachstan
103  Alan Aleksander Antriainen & Nastasija Kauts Estonië
103  Andrej Kulik & Nicole Balski Duitsland
105  Artem Nikashin & Elizaveta Postnikova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}