Results from German Open 2011 - GOC Junior I 10-dance dinsdag 16 augustus 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2011
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2011

GOC Junior I 10-dance dinsdag 16 augustus 2011

Finale

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusland
2  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Roemenië
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rusland
4  Dmitriy Kulebakin & Kristina Liventseva Rusland
5  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Letland
6  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland
7  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Denis Lelin & Polina Semenova Rusland
9  Bartosz Lewandowski & Paulina Kucinska Polen
10  Daniil Bykov & Mariya Chernykh Rusland
11  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Oezbekistan
12  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusland
13  Aleksandr Kuznetsov & Angelina Gareeva Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  Janis Beikmanis & Annija Pivina Letland
15  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Lithouwen
16  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Lithouwen
17  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Oezbekistan
18  Dmitriy Erofeev & Anna Golubeva Rusland
18  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusland
18  Yuriy Nesmeyanov & Margarita Churbanova Rusland
21  Iliya Dobrev & Adriana Angelova Bulgarije
22  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rusland
23  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldavië
24  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonië
25  Mikhail Kozhukhov & Tatyana Epimakhova Rusland
26  Artem Uryadov & Elizaveta Burenina Rusland

Round 2 (top 51)

27  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rusland
28  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Ukraïne
29  Kirill Panfilov & Viktoriya Lavrova Rusland
29  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rusland
31  Robin Aleksander Veskus & Anita Sotsugova Estonië
32  Maksim Pugachev & Mariya Litsoeva Rusland
33  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Rusland
34  George Alexandru Saceleanu & Alexandra Maria Nuszbaum Roemenië
35  Denis Gudovskiy & Kristina Kurbatova Rusland
36  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rusland
36  Bogdan Pastor & Evelin Szollosi Roemenië
38  Egor Boldysh & Elizaveta Kaygorodova Byelorussia
38  Aleksandr Kokushkin & Kristina Dvoretskaya Rusland
40  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Rusland
41  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonië
42  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonië
43  Kirill Ivanov & Elizaveta Petukhova Rusland
43  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldavië
45  Denis Shirobokov & Anastasiya Anisimova Rusland
46  Aleksej Antonov & Kseniya Michurina Rusland
47  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonië
47  Grigoriy Rayskin & Veronika Gilmanova Rusland
49  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rusland
50  Einoras Degutis & Egle Griksaite Lithouwen
51  Domantas Razgaitis & Eva Pupleviciute Lithouwen

Round 1 (top 98)

52  Aleksandr Grama & Karina Neginskaya Ukraïne
52  Andrey Makarov & Maria Nikolaenko Rusland
52  George Silviu Tabarca & Irina Elena Tudorache Roemenië
55  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Engeland
55  Nazariy Frantsuzov & Darina Lapshina Rusland
55  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Rusland
58  Dumitru Vladut Dima & Oana Maria Diaconu Roemenië
59  Tomas Janonis & Veronika Samuolyte Lithouwen
60  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva Bulgarije
61  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japan
61  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rusland
61  Roman Sakov & Anastasiya Perkova Rusland
64  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Estonië
64  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Rusland
66  Simonas Holcman & Erika Abramova Lithouwen
67  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Lithouwen
67  Mikhail Savinov & Diana Glitnyak Rusland
67  Cristian Sufragiu & Patricia Filip Roemenië
70  Artur Makedon & Yuliya Tarasova Rusland
71  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Engeland
72  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Rusland
72  Mishael Omri & Liel Moreinis Israël
74  Roman Havric & Olga Moraru Moldavië
75  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turkije
75  Yuval Poliak & Dana Smolansky Israël
75  Oleksandr Vigovskiy & Galina Volkivska Ukraïne
78  Lluis Perez & Estela Anguera Spanje
78  Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Estonië
80  Vlad Marascu & Mihaela Maniosu Roemenië
80  Valentin Potrivaev & Olena Kondratenko Ukraïne
80  Zoltan Szakacs & Dennis Hritcu Roemenië
83  Vladislavs Pecens & Adrija Rebeka Andruskevica Letland
84  Sandu Lupusor & Julietta Iordachescu Moldavië
85  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Spanje
86  Roland Jõearu & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonië
87  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazachstan
87  Vladislav Poludennyy & Vasilisa Gorbolskaya Rusland
89  Ilyas Ayazbayev & Solome Mgeliashvili Kazachstan
89  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
91  Anvar Khabibullin & Kamilya Valeeva Rusland
91  Iskander Khabibullin & Rezeda Zaynutdinova Rusland
93  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazachstan
93  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rusland
93  Marek Vassiljev & Anna Maria Laius Estonië
93  Kazuya Yonezawa & Ami Yoshikawa Japan
97  Josep Järve & Maria Zvonova Estonië
97  Nikita Kostin & Emilija Kovieraite Lithouwen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}