Results from German Open 2010 - WDC Professional Latin vrijdag 20 augustus 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2010
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2010

WDC Professional Latin vrijdag 20 augustus 2010

Finale

1  Franco Formica & Oxana Lebedew Duitsland
2  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovenië
3  Markus Homm & Ksenia Kasper Duitsland
4  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Italië
5  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italië
6  Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Jay Park & Nataliya Maidiuk Zuid-Korea
8  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusland
9  Rachid Malki & Anna Suprun Noorwegen
10  Evgenij Voznyuk & Oksana Nikiforova Duitsland
11  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusland
12  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong

Kwart-Finale

13  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenië
14  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Italië
15  Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini Amerika
16  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
17  Vladislav Silde & Margarita Novitskaia Rusland
18  Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
19  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
19  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Duitsland
19  Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japan
22  Stefan Erdmann & Sarah Latton Duitsland
22  Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polen
22  Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rusland

Round 2 (top 36)

25  Juergen Schlegel & Melissa Ortiz Gomez Duitsland
26  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finland
27  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Duitsland
28  Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japan
28  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tsjechië
28  Stefano Terrazzino & Paulina Biernat Polen
31  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusland
31  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland
31  Christophe Licata & Coralie Anfray Frankrijk
34  Andriy Babiy & Irina Dengyna Ukraïne
34  Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Griekenland
36  Siscu Perez & Maria Larionova Spanje

Round 1 (top 53)

37  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Nederland
37  Alexander Sokolov & Natalya Knyazeva Rusland
39  Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Griekenland
40  Tomas Vasicek & Kimberly Harris Amerika
41  Wilhelm Gabalier & Christiana Leuthner Oostenrijk
42  Balazs Papp & Viktoria Verebelyi Hongarije
43  Daniel Curto & Monica Guirao Spanje
43  Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Duitsland
45  Jose Manuel Fernandez & Katerina Hetmanska Spanje
46  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Denemarken
47  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
48  Sven Binek & Valentina Ershova Duitsland
49  Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Duitsland
50  Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Oostenrijk
51  Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Oostenrijk
52  Christian Wieczorek & Andrea Rhinow (aka Conrad) Duitsland
53  Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}