Results from German Open 2010 - Junior I 10 Dance dinsdag 17 augustus 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2010
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2010

Junior I 10 Dance dinsdag 17 augustus 2010

Finale

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusland
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusland
3  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldavië
4  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraïne
5  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusland
6  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Ivan Kalinin & Evelina Bilalova Rusland
8  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rusland
9  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Rusland
10  Marius Malinovschi & Anastasia Stan Moldavië
11  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusland
12  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusland
13  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rusland

Kwart-Finale

14  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusland
15  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraïne
16  Casian Tudosie & Nicole Denise Racovitan Roemenië
17  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldavië
18  Egor Boldysh & Veronika Gushca Byelorussia
19  Everts Gulbis & Elina Kalvane Letland
20  Raul Faliboga & Loredana Butea Roemenië
20  Artem Kuklin & Iryna Shved Ukraïne
22  Gints Roberts Berzins & Megija Dana Morite Letland
22  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Rusland
24  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldavië
25  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rusland

Round 2 (top 49)

26  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Roemenië
26  Victor Catalin Cauca & Andra Pacurar Roemenië
26  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Rusland
29  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusland
29  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Rusland
31  Dragos Ana & Paula Diana Otiman Roemenië
31  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusland
33  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rusland
34  Daniil Bykov & Arina Popova Rusland
34  Daniil Rostvinschii & Daria Platonova Moldavië
36  Maksim Fesenko & Elizaveta Bilyay Ukraïne
37  Ivan Ivanov & Sofya Zhilenkova Rusland
37  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusland
39  Aleksandr Agapitov & Alisa Strogaya Rusland
39  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusland
41  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Lithouwen
42  Karol Michal Tomecki & Ugne Bruzgaite Lithouwen
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonië
44  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rusland
45  Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cyprus
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusland
46  Artem Zasmolin & Karina Mikhaylova Rusland
48  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Rusland
49  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Rusland

Round 1 (top 97)

50  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonië
51  Mark Glushko & Polina Semenova Rusland
52  Laurentiu Andrei Bires & Anne Gabriela Bezusenco Roemenië
53  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Roemenië
54  Ionut Condan & Roxana Lucaciu Roemenië
54  Alexandru Grama & Victoria Ciobanu Moldavië
56  Mihai Daniel Constantin & Violeta Andreea Tanasuica Roemenië
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonië
56  Karolis Staninas & Kamile Giedrikaite Lithouwen
59  Mateusz Dorot & Zuzanna Kempa Polen
60  Konstantin Ferroni & Ekaterina Maksimova Rusland
60  Georgiy Nanetashvili & Mariya Chuykina Rusland
60  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusland
63  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rusland
63  Andrei Robert Vladescu & Ioana Cristina Mesingher Roemenië
65  Radu Gabriel Bica & Daria Grigore Roemenië
66  Timirlans Abidovs & Klinta Smite Letland
66  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Roemenië
66  Alex Plant & Faye Edge Engeland
69  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonië
70  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonië
70  Lauris Paegle & Anastasija Maliseva Letland
72  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Spanje
73  Arseniy Kirgizov & Taisiya Skorokhodova Rusland
73  Darius Razvan Seracin & Alexandra Maria Nuszbaum Roemenië
75  Einoras Degutis & Egle Griksaite Lithouwen
76  Armand Preda & Denisa Arsenie Roemenië
77  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Estonië
77  Marius Stomatin & Diana Tomsa Moldavië
79  Dragos Bute & Andreea Bozun Roemenië
80  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonië
81  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Taiwan
81  Yuval Poliak & Dana Smolansky Israël
83  Siim Saarik & Arina Salahhova Estonië
84  Jan Plsek & Renata Plskova Tsjechië
84  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Rusland
84  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonië
84  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rusland
84  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugal
84  Takuto Tazawa & Aoi Tamano Japan
90  Aleksei Lanberg & Polina Kester Estonië
90  Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Estonië
92  Askar Alshinbek & Daiana Rahmet Kazachstan
93  Marko Reitalu & Simoona Peensalu Estonië
93  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraïne
93  Amanzhol Tulepbayev & Anel Ordabayeva Kazachstan
93  Margo Valk & Kelli Pärkson Estonië
97  Alexandru Ciprian & Andreea Pricope Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}