Results from German Open 2010 - Junior II Standard woensdag 18 augustus 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2010
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2010

Junior II Standard woensdag 18 augustus 2010

Finale

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusland
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldavië
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusland
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Lithouwen
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Roemenië
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Roemenië
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Letland
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Letland
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonië
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rusland
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusland

Kwart-Finale

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Rusland
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Polen
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israël
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Rusland
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Polen
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusland
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Polen
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusland
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Letland
26  Anton Lam-Viri & Ulyana Maksimkina Rusland

Round 3 (top 48)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusland
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusland
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finland
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusland
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusland
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Italië
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusland
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Italië
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Rusland
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Polen
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Letland
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonië
44  Florin Vlad & Crista Tatar Roemenië
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Tsjechië
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonië
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Rusland
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonië

Round 2 (top 73)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Letland
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Roemenië
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Letland
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldavië
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Roemenië
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Italië
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Rusland
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Rusland
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Duitsland
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Polen
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraïne
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Spanje
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstan
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusland
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonië
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Polen
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldavië
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Letland
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Duitsland
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraïne
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Tsjechië
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Polen
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rusland

Round 1 (top 140)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Byelorussia
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Rusland
76  Dinu Lung & Larisa Pop Roemenië
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusland
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italië
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Zweden
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Byelorussia
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Byelorussia
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonië
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Rusland
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rusland
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Denemarken
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Hongarije
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Letland
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Letland
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Denemarken
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Duitsland
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tsjechië
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Duitsland
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraïne
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonië
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Zuid-Korea
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Roemenië
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Rusland
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusland
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Duitsland
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukraïne
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rusland
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Rusland
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Spanje
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusland
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Roemenië
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Italië
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Roemenië
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Duitsland
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Roemenië
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Letland
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Duitsland
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusland
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Duitsland
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Duitsland
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Polen
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusland
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Roemenië
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Taiwan
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Estonië
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Spanje
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Duitsland
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Roemenië
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Italië
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Duitsland
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonië
128  Phil Buro & Selina Stieber Duitsland
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Duitsland
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Roemenië
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Duitsland
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Canada
128  Leon Lohmann & Jana Busch Duitsland
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azarbedjan
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Roemenië
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Duitsland
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Letland
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugal
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Duitsland
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}