Results from German Open 2010 - Junior II 10 Dance dinsdag 17 augustus 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2010
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2010

Junior II 10 Dance dinsdag 17 augustus 2010

Finale

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusland
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Roemenië
3  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Polen
4  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Letland
5  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldavië
6  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
8  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusland
9  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusland
10  Kirill Kuznetsov & Viktoriya Konstantinova Rusland
11  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusland
12  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
13  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Rusland

Kwart-Finale

14  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusland
15  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
15  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldavië
17  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rusland
18  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Lithouwen
19  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Rusland
19  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Polen
19  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusland
22  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Letland
23  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonië
24  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusland
25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië

Round 2 (top 48)

26  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israël
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
27  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusland
29  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraïne
31  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusland
32  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Letland
32  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstan
32  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Rusland
35  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonië
35  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusland
35  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Rusland
38  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Byelorussia
38  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Rusland
40  Michal Marzec & Kornelia Durka Polen
41  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusland
41  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Letland
43  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finland
43  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Byelorussia
45  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Rusland
45  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonië
47  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Roemenië
48  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldavië

Round 1 (top 94)

49  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusland
49  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonië
51  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusland
51  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraïne
51  Sebastian Duda & Andreea Goanta Roemenië
51  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Denemarken
55  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rusland
55  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraïne
57  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonië
58  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Rusland
59  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Rusland
59  Jiri Gross & Tereza Simackova Tsjechië
59  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Denemarken
62  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland
62  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Spanje
62  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Hongarije
62  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
66  Jiri Vala & Jana Dostalova Tsjechië
67  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Zweden
68  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rusland
69  Davids Geikins & Marta Liga Rika Letland
69  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonië
69  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraïne
72  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusland
73  Razvan Cotescu & Andreea Matei Roemenië
74  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Polen
74  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Duitsland
76  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Byelorussia
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusland
78  Ilya Rykun & Kristina Potapova Rusland
79  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Roemenië
80  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukraïne
80  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusland
80  Roman Schumichin & Mariya Maksina Duitsland
83  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Duitsland
83  Stephan Klein & Karolina Gaar Duitsland
85  Mark Verlotski & Dina Verlotski Duitsland
86  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Canada
87  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Letland
87  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugal
87  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Duitsland
90  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tsjechië
91  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Roemenië
92  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azarbedjan
92  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Roemenië
92  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Spanje
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}