Results from German Open 2007 - Youth 10 Dance dinsdag 14 augustus 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2007
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2007

Youth 10 Dance dinsdag 14 augustus 2007

Finale

1  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
2  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
3  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Letland
4  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
5  Bogdan Tyaglyy & Valeria Semochkina Rusland
6  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polen
7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusland
9  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
10  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
11  Lasse Legaard & Milla Lykke Denemarken
12  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusland
13  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Rusland
13  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusland
15  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland

Kwart-Finale

16  Nikolaj Lund & Irina Shergina Denemarken
17  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
18  Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
19  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Lithouwen
21  Evgeniy Kochan & Olga Cherepanova Rusland
21  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finland
23  Yuriy Simachev & Angelina Sibaeva Rusland
24  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Polen
25  Marco Tocchini & Giada Ippolito Italië
26  Pasquale Farina & Rosa Anna Paone Italië
27  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rusland
27  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Duitsland

Round 2 (top 60)

29  Marius Balan & Irina Rausch Duitsland
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polen
31  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rusland
32  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
32  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Duitsland
34  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
34  Maksim Fedotov & Svitlana Sovetchenko Ukraïne
34  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
34  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finland
38  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusland
38  Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Denemarken
40  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
40  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finland
42  Andriy Mykhaylov & Olena Novikova Ukraïne
43  Igor Colac & Roxane Milotti Frankrijk
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusland
45  Leonid Apranich & Olga Paretskaya Byelorussia
46  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rusland
46  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tsjechië
48  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rusland
49  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldavië
50  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
51  Sergej Esau & Kira Mauss Duitsland
51  Kirill Gorelov & Daria Burmistrova Rusland
53  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldavië
54  Stanislav Kestel & Virginia Lesniak Duitsland
54  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
56  Maksim Gerasimov & Valeria Morgucheva Rusland
56  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Rusland
58  Tigran Akopov & Yuliya Trubitsina Rusland
58  Lluis Vall & Carla Valin Spanje
60  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland

Round 1 (top 115)

61  David Jutge & Johanna Rivier Frankrijk
61  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraïne
63  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonië
63  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Duitsland
63  Anton Yefremov & Natalya Shevchuk Rusland
66  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polen
67  Andrey Kornev & Svetlana Bondarenko Rusland
68  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
69  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Spanje
69  Bogdan Kolos & Yuliya Lesyuk Ukraïne
69  Victor Kraft & Chanel Hönicke Duitsland
72  Andreas Gross & Kristina Buschmann Duitsland
72  Rolands Malcans & Anna Berga Letland
72  Ivan Meshkov & Ekaterina Bashta Rusland
75  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Hongarije
75  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstan
77  Pawel Bartelik & Paulina Dabek Polen
78  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Byelorussia
79  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
80  Márk Filotás & Dominika Valler Hongarije
80  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bosnië-Herzegovina
80  Kristaps Kalva & Anita Trusa Letland
80  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraïne
84  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusland
84  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenië
84  Dima Riehakainen & Petriina Lappalainen Finland
87  Carles Martinez & Silvia Llacer Spanje
87  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Rusland
89  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusland
89  Jan Seiter & Jessica Weinert Duitsland
89  Yannick Will & Elena Rachinsky Duitsland
92  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusland
92  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Rusland
94  Ilja Tourunen & Roosa Hasu Finland
95  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
96  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Finland
97  Aleksey Dogaev & Nataliya Sazonova Rusland
97  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Roemenië
97  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rusland
100  Piotr Brzozowicz & Karolina Sliwinska Polen
101  Tomi Lappi & Geisy Lahe Finland
101  Phil Schwarick & Franziska Schöne Duitsland
103  Michal Boruta & Agnieszka Grzybowska Polen
104  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Rusland
105  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
105  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
107  Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Finland
107  Kirill Pestov & Irina Sakhnenko Rusland
109  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finland
110  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Spanje
111  Niv Mizrahi & Michal Malul Israël
112  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Roemenië
112  Miks Martinsons & Anete Cibala Letland
114  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Duitsland
115  Andreas Willander & Nanna Willander Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}