Results from German Open 2007 - Juvenile II Standard vrijdag 17 augustus 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2007
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2007

Juvenile II Standard vrijdag 17 augustus 2007

Finale

1  Sergey Rozhkov & Nadezhda Averina Rusland
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldavië
3  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Rusland
4  Yuriy Lioli & Bella Kotova Rusland
5  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraïne
6  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Rusland
8  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Letland
8  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Letland
8  Nikita Pavlov & Marina Zakharova Rusland
11  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rusland
12  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonië

Kwart-Finale

13  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Roemenië
13  Daniel Werner & Jessika Chabaeva Duitsland
15  Razvan Dan Ilea & Dora Kilin Roemenië
15  Mihai Paraschiv & Diana Andreea Toma Roemenië
17  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polen
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rusland
19  Anatoliy Zaychenko & Ksenia Prokopenko Rusland
20  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Roemenië
21  Vladimir Vypritskiy & Alina Epeykina Rusland
22  Ivan Borisenko & Alena Avdonina Rusland
22  Egor Kondratenko & Polina Kutina Rusland
24  Kirill Karavozov & Aleksandra Pravosudova Rusland

Round 2 (top 38)

25  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraïne
25  Vladimirs Volozaninovs & Ieva Marija Gedzute Letland
27  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Roemenië
27  Anton Lisitsky & Olesya Frolova Rusland
29  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Roemenië
29  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Byelorussia
29  Ion Gurschi & Alina Guritanu Moldavië
32  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Tsjechië
32  Andrey Sukhanov & Elizaveta Basyuk Rusland
34  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Letland
35  András Deák & Barbara Andor Hongarije
36  Viktor Shiryaev & Anna Illina Rusland
37  Boris Pecherskiy & Julia Kobzar Duitsland
38  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland

Round 1 (top 56)

39  Dinu Lung & Diana Rogoz Roemenië
39  Vladlen Oleineac & Arina Tean Moldavië
39  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusland
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldavië
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonië
44  Nikita Khorostokovaty & Maria Smirnova Rusland
44  Vladimir Timofeev & Anastasia Kisliakova Rusland
46  Bogdan Chirita & Raluca Mocanu Roemenië
47  David Costea & Karolina Gaar Duitsland
47  Bogdan Cotuna & Laura Stambul Moldavië
47  Alexandru Ion & Georgiana Costache Roemenië
50  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Rusland
51  Vytautas Seputis & Erika Abramova Lithouwen
51  Mansur Yanberdin & Rina Nurislamova Rusland
53  Adria Martos Serra & Judit Perez Spanje
54  Motiejus Skalandziunas & Emile Navickaite Lithouwen
55  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Letland
56  Rusland Makhmadov & Karina Makhmadova Kazachstan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}