Results from German Open 2007 - Junior II Latin zaterdag 18 augustus 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2007
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2007

Junior II Latin zaterdag 18 augustus 2007

Finale

1  Joel Lopez & Rosa Carné Spanje
2  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulgarije
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusland
4  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Byelorussia
5  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusland
6  David Werner & Junona Fisman Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusland
8  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
9  Nikita Golota & Asya Riger Rusland
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
10  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusland
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Roemenië
13  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusland
14  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tsjechië

Kwart-Finale

15  Dmytro Palchonkov & Mariya Vodopyanova Ukraïne
16  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraïne
17  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
18  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Spanje
18  Nikita Lytchev & Elena Markova Rusland
18  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
21  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Rusland
22  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Denemarken
22  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polen
24  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
25  David Manukyan & Alina Fedotova Rusland
25  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraïne
27  Razvan Dimitrescu & Lavinia Kaproch Roemenië

Round 3 (top 51)

28  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
29  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
29  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Rusland
31  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
31  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraïne
33  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukraïne
33  Andraz Erzin & Nina Erzen Slovenië
33  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Rusland
36  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Letland
36  Artis Robalds & Laima Ozolina Letland
36  Sergey Taran & Veronika Drokova Rusland
39  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tsjechië
40  Romain Salomon & Ludivine Brangbour Frankrijk
41  Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Italië
41  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukraïne
43  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Duitsland
43  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusland
45  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rusland
46  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraïne
47  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Italië
48  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
48  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Roemenië
50  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusland
51  Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Italië

Round 2 (top 96)

52  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Letland
52  Mirko Cardi & Sharon Cardi Italië
52  Marco Di Filippo & Clarissa Guastella Italië
52  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
52  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
57  Valters Boroviks & Diana Romancane Letland
57  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgarije
57  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonië
57  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
57  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
62  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraïne
62  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Roemenië
62  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Duitsland
65  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rusland
65  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Roemenië
67  Felix Kunkel & Michelle Gerstmann Duitsland
67  Vilem Parik & Sabina Klokova Tsjechië
67  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Lithouwen
70  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polen
71  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
71  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldavië
73  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
73  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rusland
75  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusland
75  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen
75  Razvan Stoian & Daiana Dobre Roemenië
75  George Eduard Sutu & Alexandra Jolobceastai Roemenië
75  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
75  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Lithouwen
81  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
81  Nikolay Likhanov & Arina Zaychikova Rusland
81  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraïne
84  Adriano Aquilina & Karina Rudi Duitsland
84  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusland
84  Constantin Henkel & Sofia Gorbatchev Duitsland
84  Ilija Schäfer & Christina Zelt Duitsland
88  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Letland
89  Beniamin Bregman & Marika Odikadze Israël
90  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
91  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Rusland
92  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
92  Nauris Kalva & Zanda Gruba Letland
94  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
94  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugal
94  Visa Moisio & Iida Hilska Finland

Round 1 (top 156)

97  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
97  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukraïne
97  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Letland
97  Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Lithouwen
101  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Tsjechië
102  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovenië
102  Alexandre Mössner & Melina Herbst Duitsland
104  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rusland
104  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraïne
104  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
107  Radu Cristian & Simona Bolca Roemenië
108  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rusland
108  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Frankrijk
110  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rusland
110  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Letland
112  Sander Kalve & Anna Kustova Estonië
112  Harry Knaus & Mara Lönartz Duitsland
112  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Rusland
112  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
112  Harijs Locs & Undine Papule Letland
112  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finland
112  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Roemenië
119  Ferran Martos Serra & Andrea Villa Castro Spanje
120  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
120  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
122  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
122  Oliver Steirl & Amanda Hermann Duitsland
124  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Letland
124  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Roemenië
126  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finland
127  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Tsjechië
127  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
127  Martin Simek & Eva Kopecka Tsjechië
130  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Frankrijk
130  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finland
130  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Rusland
130  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finland
130  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Letland
135  Artur Balandin & Marina Shvetsova Duitsland
136  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Duitsland
137  Bryan Berger & Janice Saladin Zwitserland
137  Antonio Stan & Loredana Valsan Roemenië
139  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
140  Andrius Backys & Laura Talmantaite Lithouwen
141  Vit Domorad & Anna Tobiasova Tsjechië
141  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Spanje
143  Alexander Karst & Sophie Schütz Duitsland
143  Michael Rabinovich & Viktoria Stytsenko Israël
143  Danilo Randazzo & Miriana Randazzo Duitsland
143  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
147  Daniele Fiorentino & Larissa Patti Duitsland
147  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Duitsland
147  Ralfs Jugans & Katrina Kulbanska Letland
147  Carsten Löffler & Carina Löffler Duitsland
151  Marius Dürr & Valeria Kliese Duitsland
151  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugal
151  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Oostenrijk
154  Calin Camarzan & Luminita Gliga Roemenië
154  Angelo Denecke & Mareike Schwarze Duitsland
154  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}