Results from German Open 2007 - Junior II 10 Dance donderdag 16 augustus 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2007
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2007

Junior II 10 Dance donderdag 16 augustus 2007

Finale

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusland
2  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusland
3  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusland
4  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
5  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Byelorussia
6  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polen
8  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonië
9  Simonas Stanevicius & Greta Laurinaityte Lithouwen
10  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraïne
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusland
12  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusland
13  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldavië
14  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tsjechië
15  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen

Kwart-Finale

16  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
17  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonië
18  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
19  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
19  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen
21  Mateusz Piasecki & Weronika Mierzwa Polen
21  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
23  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rusland
24  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Rusland
25  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Letland
25  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
27  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldavië
28  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukraïne
28  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
30  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Spanje

Round 2 (top 60)

31  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukraïne
31  Nikita Lytchev & Elena Markova Rusland
31  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukraïne
34  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Lithouwen
35  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraïne
35  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraïne
37  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tsjechië
37  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraïne
39  David Manukyan & Alina Fedotova Rusland
40  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Letland
41  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgarije
42  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukraïne
42  Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Rusland
44  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Roemenië
44  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rusland
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
46  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraïne
46  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusland
49  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldavië
49  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonië
51  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
51  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Denemarken
53  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Rusland
54  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusland
54  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Rusland
56  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
56  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraïne
58  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusland
60  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rusland
61  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusland

Round 1 (top 116)

62  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
62  Nauris Kalva & Zanda Gruba Letland
62  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Letland
65  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Duitsland
65  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Letland
67  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Duitsland
68  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Roemenië
69  Maris Loja & Madara Freiberga Letland
69  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Duitsland
71  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraïne
71  Nikita Golota & Asya Riger Rusland
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraïne
74  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukraïne
74  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraïne
76  Valters Boroviks & Diana Romancane Letland
76  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rusland
78  Sander Kalve & Anna Kustova Estonië
79  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Tsjechië
80  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
80  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
82  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rusland
82  Visa Moisio & Iida Hilska Finland
82  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
85  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Rusland
85  Antonio Stan & Loredana Valsan Roemenië
87  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Rusland
87  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rusland
87  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Roemenië
87  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Lithouwen
87  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Rusland
87  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Tsjechië
93  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rusland
93  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finland
95  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finland
95  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraïne
97  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Spanje
98  Daniel Buschmann & Angelina Jenna Duitsland
98  Harijs Locs & Undine Papule Letland
100  Vit Domorad & Anna Tobiasova Tsjechië
100  Martin Simek & Eva Kopecka Tsjechië
102  Andrius Backys & Laura Talmantaite Lithouwen
102  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rusland
102  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Duitsland
105  Radu Cristian & Simona Bolca Roemenië
105  Eetu Hagman & Emmi Hagman Finland
105  Petteri Pitkänen & Katariina Neumanen Finland
105  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finland
105  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
110  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Rusland
111  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Frankrijk
111  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finland
113  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finland
114  Calin Camarzan & Luminita Gliga Roemenië
114  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Roemenië
116  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugal
117  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}