Results from German Open 2007 - Amateur Rising Star Standard woensdag 15 augustus 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2007
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2007

Amateur Rising Star Standard woensdag 15 augustus 2007

Finale

1  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
3  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
4  Edgars Gasjuns & Liva Koziola Letland
5  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
6  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Duitsland
7  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusland
9  Francesco Calco & Silvia Stile Italië
10  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusland
11  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
11  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
13  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Letland

Kwart-Finale

14  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
15  Paul Lorenz & Kristina Mertin Duitsland
16  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Letland
17  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Engeland
18  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
18  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
20  Andrei Filippov & Ekaterina Romashkina Rusland
20  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
22  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
22  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rusland
24  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusland
25  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Italië
26  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje

Round 4 (top 50)

27  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
27  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
27  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
30  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Roemenië
30  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rusland
30  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Italië
30  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rusland
34  Denis Krasikov & Ekaterina Kirillova Rusland
35  Christian De Cillis & Roberta Russo Italië
35  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonië
35  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
38  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
39  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Italië
39  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
41  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
42  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
42  Nicola Pascon & Anna Tondello Italië
44  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
45  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
46  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italië
46  Alari Liiv & Keit Speigel Estonië
48  Kristaps Kalnins & Liva Prince Letland
48  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
50  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Italië

Round 3 (top 95)

51  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polen
51  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polen
51  Pasquale Nudo & Manuela Stellato Italië
51  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Lithouwen
55  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
55  Dario Cianciotta & Claudia Balestra Italië
55  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusland
58  Mario Cicala & Jessica Mazza Italië
58  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Italië
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
58  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusland
62  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
62  Ilya Zakharov & Veronika Egorova Byelorussia
64  Alessandro Bosco & Federica Bosco Italië
64  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië
64  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
64  Andrey Pakalov & Olga Romanenko Rusland
64  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusland
69  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Spanje
69  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Lithouwen
69  Sebastian Prekun & Ciara Francis Ierland
72  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland
72  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
72  Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
72  Svyatoslav Skopintsev & Yuliya Fomicheva Rusland
76  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Letland
76  Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Noorwegen
76  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Letland
76  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
80  Wang Shuai & Li Huan China
80  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonië
82  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
82  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
84  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Roemenië
84  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rusland
86  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusland
86  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
86  Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Israël
89  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Roemenië
90  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
91  Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukraïne
91  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Duitsland
93  Dominykas Dauksas & Dovile Sutaite Lithouwen
94  Alexis Gross & Angelina Lesniak Duitsland
95  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Hongarije

Round 2 (top 132)

96  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
96  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italië
96  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraïne
96  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polen
100  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Nederland
101  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Lithouwen
102  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
102  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Italië
102  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polen
105  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polen
106  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Letland
106  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Duitsland
108  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rusland
108  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Duitsland
108  Yarik Plavko & Kristel Kessa Estonië
108  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slowakije
108  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slowakije
108  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusland
114  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Letland
114  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
116  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rusland
117  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Duitsland
117  Veiko Rist & Maria Konus Estonië
119  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Letland
119  Daniele Zanini & Giulia Zanlorenzi Italië
121  Martins Jurjans & Liga Melngaile Letland
121  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonië
121  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
124  Denis Tyagunov & Denise Herber Duitsland
125  Giovanni Percacciuolo & Marianna Mendicino Italië
125  István Zsigovics & Krisztina Szaka Hongarije
127  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
127  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Italië
127  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonië
130  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Nederland
131  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Tsjechië
132  Luca Galasso & Federica Castoldi Italië

Round 1 (top 226)

133  Mikhail Babenko & Marija Budkina Rusland
133  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Frankrijk
135  Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstan
135  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rusland
135  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
135  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
139  Jack Beale & Egle Sakalauskaite Engeland
139  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
139  Thomas Jauerneck & Anna Wolter Duitsland
139  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusland
143  Martin Janicek & Petra Pozdechova Slowakije
144  Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland
144  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Italië
146  Enrico Agovino & Annalisa Buono Italië
146  Felix Koschkar & Melanie Taubold Duitsland
146  Anatoly Shenkel & Svetlana Glants Rusland
146  Tomas Valícek & Denisa Halicka Slowakije
150  Dieter Meister & Anja Petzold Duitsland
151  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Roemenië
152  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polen
152  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Duitsland
152  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Roemenië
155  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
155  Attila Budai & Lilla Barna Hongarije
155  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukraïne
155  Christian Sennewald & Anne Krüger Duitsland
155  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
160  Alexis Bergeon & Amandine Mauceri Frankrijk
160  Maxim Kube & Viktoria Fischer Dunz Duitsland
160  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Duitsland
160  Sorin Simon & Raluca Moldovan Roemenië
164  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Roemenië
164  Salvatore Grillo & Giuseppina Magno Italië
164  Martijn Wesseling & Denise Qualm Nederland
167  András Kósa & Bernadett Túri Hongarije
168  Yuriy Afonin & Valeriya Yakunchukova Rusland
168  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukraïne
168  Rosario Falzone & Melissa Ferraro België
168  Martin Pape & Pernille Kraft Denemarken
172  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azarbedjan
172  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rusland
174  Vincenzo Falanga & Annabella Lamberti Italië
174  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
176  Mirco Marotta & Stefania Postini Italië
176  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Nederland
178  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
178  Carles Martinez & Silvia Llacer Spanje
178  Cristobal Olmos & Rosa Olmos Spanje
178  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Nederland
178  Mikus Ulbins & Madara Treimane Letland
183  Gunther Klich & Svenja Klich Duitsland
184  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Italië
184  Marc Hotfilder & Heike Macke Duitsland
186  Mathias Sommer & Martina Bruhns Duitsland
187  Hans Allard & Margo Oosterhoon Nederland
187  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
187  Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Taiwan
187  Renato Minnig & Sigrun Bögi Zwitserland
187  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
192  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
192  Victor Fischer & Alexandra Rehn Duitsland
192  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Duitsland
192  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Spanje
192  Aleksandr Vaschenok & Darya Fedotova Rusland
197  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Duitsland
197  Christian Neher & Tatiana Windbühl Duitsland
199  Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australië
199  Florian Hansel & Linda Wulfes Duitsland
199  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Roemenië
199  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Duitsland
199  Erik Neumayr & Stefanie Spang Duitsland
199  Maurice Philipoom & Marieke Londen Nederland
199  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
206  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
206  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
206  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Duitsland
206  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Nederland
210  Jason Cicard & Laura Lozingue Frankrijk
210  Fabian Gyger & Idis Gisela Hartmann Duitsland
210  Martin Hartmann & Christina Hannappel Duitsland
210  Markus Kröller & Katja Liebig Duitsland
210  Christian Lang & Katharina Weinnoldt Duitsland
210  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Duitsland
216  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Duitsland
216  Bernd Baumann & Andrea Baumann Duitsland
216  Kai Fischer & Silvia Gorlach Duitsland
216  Kai Griesbacher & Margit Lammel Duitsland
216  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
216  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Duitsland
216  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Duitsland
216  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rusland
216  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Duitsland
216  Stefan Trippler & Dana Poeplau Duitsland
216  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}