Results from German Open 2007 - Amateur Rising Star Latin dinsdag 14 augustus 2007
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2007
Duitsland - Stuttgart dinsdag 14 augustus 2007

Amateur Rising Star Latin dinsdag 14 augustus 2007

Finale

1  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
2  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
3  Edgar Marcos & Orsolya Toth Spanje
4  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
5  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Italië
6  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldavië
8  Ruben Rodriguez & Maria Zamora Spanje
9  Ivan Smirnov & Anna Tabolina Rusland
10  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland
11  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polen
11  Boris Rudenko & Anastasia Selivanova Rusland
13  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Frankrijk

Kwart-Finale

14  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Lithouwen
14  Andrei Kazlouski & Jana Ritter Duitsland
16  Ilia Kutsenko & Anna Kovalova Ukraïne
16  Aleksey Stupivtsev & Ekaterina Osetrova Rusland
16  Dmitriy Svetlichnyy & Karina Galustyan Rusland
19  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Letland
19  Michal Kostovcik & Libuse Chytkova Tsjechië
21  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
22  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
22  Mark Popkov & Marika Doshoris Frankrijk
24  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
25  Ivan Muliavka & Elvira Khanova Rusland

Round 4 (top 48)

26  Klemen Prasnikar & Anna Mashchyts Slovenië
26  Redmond Valk & Alexandra Matteman Nederland
28  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusland
29  Paul Lorenz & Kristina Mertin Duitsland
30  Denys Drozdyuk & Antonina Skobina Amerika
31  Atanas Gendov & Iana Akimova Bulgarije
31  Alexander Mordvintsev & Anna Buglova Rusland
33  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
34  Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Italië
34  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Spanje
36  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusland
36  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
36  Peter Kiselov & Natalya Arabadzhieva Rusland
36  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Roemenië
40  Csaba László & Anna Mikes Hongarije
40  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Duitsland
40  Viktors Shruboks & Valerija Fetissova Estonië
40  Timur Yusupov & Ekaterina Nenakhova Rusland
44  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
44  Erich Klann & Mirona Toncean Gliga Roemenië
46  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusland
47  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Noorwegen
48  Egor Schiriy & Alisa Sadovnikova Rusland

Round 3 (top 95)

49  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonië
49  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Duitsland
49  Marius Iepure & Christina Kessler Duitsland
49  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Duitsland
53  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Amerika
53  Valera Musuc & Nina Trautz Duitsland
53  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
53  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
53  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rusland
58  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraïne
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
60  Daniel Courinha & Alexandra Venancio Portugal
60  Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova Tsjechië
60  Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Denemarken
60  Valentin Milev & Irene Martin Spanje
60  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polen
60  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
66  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusland
66  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
66  Roger Romero & Anna Mateu Closa Spanje
69  Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
69  Igor Ishov & Polina Budkina Rusland
69  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
69  Nicolas Pouget & Amelie Rohail Frankrijk
73  Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Duitsland
73  Igor Popov & Tatiana Volkova Rusland
73  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukraïne
73  Adam Vasina & Lenka Mrazkova Tsjechië
73  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
78  Evgeny Vorobyev & Alexandra Averkieva Rusland
79  Ricardo Silva & Tania Seixas Portugal
79  Thanh Tran & Yvonne Hemlein Duitsland
81  Tobias Losert & Helena Kaschurow Duitsland
81  William Pfäffli & Florence Bunga Zwitserland
81  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polen
84  Radek Mucha & Alice Stodulkova Tsjechië
84  Artem Semerenko & Tatiana Kotelnikova Rusland
86  Svyatoslav Skopintsev & Yuliya Fomicheva Rusland
87  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japan
87  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rusland
87  Giacomo Lucchese & Elena Mantaluta Moldavië
87  Marc Ocana & Maria Larionova Spanje
87  Jan Onder & Lucie Huncarova Tsjechië
92  Pavel Silantev & Nadezhda Shandrina Rusland
93  Juri Kaiser & Aleksandra Kaiser (aka Kistanova) Duitsland
93  Cristobal Olmos & Rosa Olmos Spanje
93  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonië

Round 2 (top 164)

96  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Tsjechië
96  Joao Martins & Susana Zambujo Portugal
96  Domenico Palmisano & Veronica D'asti Italië
96  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusland
96  Trent Whiddon & Veera Kinnunen Australië
101  Georgi Naidenov & Yuliya Prokopenko Bulgarije
101  Denis Tyagunov & Denise Herber Duitsland
101  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Byelorussia
101  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusland
101  Sergejs Zaleckis & Ilze Zukovska Letland
101  Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Rusland
107  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusland
107  Roman Denisenko & Mariya Kolmakova Rusland
107  Alexandru Ion & Natalia Ivanova Roemenië
107  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
107  Roman Reut & Zhanna Shurtseva Rusland
107  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusland
107  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukraïne
114  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
115  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
116  Javier Fernandez Valino & Leticia Cano Pozas Spanje
116  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusland
118  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Finland
118  Alexis Bergeon & Amandine Mauceri Frankrijk
118  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Duitsland
118  Vladislav Talybin & Elena Neff Duitsland
122  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
122  Aleksandr Latushkin & Diana Matlak Polen
122  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugal
122  Francesco Nicola Pinto & Giulia Scarpellini Italië
122  Danis Sharipov & Aliona Pogorelko Rusland
122  Yevgen Stepanov & Ganna Yaskevich Ukraïne
128  Andrea Cailotto & Adriana Sigona Italië
128  Evgeniy Korotonozhkin & Darya Afanaseva Rusland
128  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Lithouwen
131  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugal
131  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusland
131  Sarunas Siauciulis & Karolina Balckute Lithouwen
131  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Duitsland
131  Andras Szeles & Boglarka Czina Hongarije
131  Simon Völbel & Ines Reiberg Duitsland
131  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusland
138  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
138  Ales Petran & Aneta Tvrznikova Tsjechië
140  Ivan Kostov & Anna Chodyna Duitsland
140  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraïne
140  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Zweden
143  Igor Danila & Katrin Genis Moldavië
144  Joao Baiao & Sara Meireles Portugal
144  Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
144  Mark Shikerman & Alina Butorina Israël
147  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
147  Mariusz Nosal & Marlena Fital Polen
149  Carlos Gomez & Aida Ramos Spanje
149  Vladimir Kopylov & Anastasia Borisova Rusland
149  Lucien Laurent & Jessica Deyre Frankrijk
149  Dimitri Neuendank & Vania Borges (aka Caixeiro) Duitsland
149  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Tsjechië
154  Sergey Plyuta & Maria Ashchepkova Duitsland
154  Michael Puglisi & Claudia Trovato Italië
154  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
157  Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rusland
157  Antonin Langr & Lenka Kominkova Tsjechië
159  Ruslan Maliev & Anna Zakharova Rusland
160  Alexandr Chudin & Kssenija Krassnizkaya Duitsland
161  Ivor Benc & Marija Santek Kroatië
162  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Slovenië
163  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusland
164  Maxim Stadnik & Kim Pätzug Duitsland

Round 1 (top 307)

165  Alexis Gross & Angelina Lesniak Duitsland
165  Adalsteinn Kjartansson & Rakel Gudmundsdottir IJsland
165  Andrey Markin & Anastasiya Troshina Rusland
165  Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japan
165  Pablo Sanchez Garcia & Katerina Nitsios Nederland
165  Michael Yong & Janet Gooi Maleisië
165  Vasiliy Zhuravel & Irina Syrovatko Rusland
172  Markus Heffner & Marina Scharin Duitsland
172  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Letland
172  Etienne Nguyen & Cathy Nguyen Viet Nam
172  Pierre Vallee & Marion Duguest Frankrijk
176  Jiri Gatnar & Tereza Houstavova Tsjechië
176  Xin Li & Xuxye Zhou China
176  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Duitsland
176  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
180  Oliver Molthan & Inga Jörns Duitsland
180  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Duitsland
180  Dmytro Samoylov & Lyudmila Petrova Ukraïne
180  Alexander Svanberg & Marielle Lazar Zweden
184  Anton Koch & Jolanthe Dargel Duitsland
184  Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finland
184  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Duitsland
187  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
188  Marius Eckert & Franziska Freyer Duitsland
188  Valerij Gridassov & Anna Riger Duitsland
188  Javier Marquez Colado & Sara Rodriguez Silva Spanje
188  Julien Martineau & Julia Maria Uebelacker Frankrijk
188  Kyryl Shkuryeyev & Barbara Ribeiro Portugal
193  Frederico Ferreira & Sofia Dias Portugal
193  Daniel Kanchev & Elena Rodnyanskaya Duitsland
193  Frantisek Knopf & Andrea Trnkova Tsjechië
193  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Duitsland
193  Vasco Neves & Ana Oliveira Portugal
193  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
193  Dávid Püspöki & Enikö Baráth Hongarije
193  Anton Seleznev & Evgeniya Vargo Rusland
193  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Hongarije
202  Reinis Boze & Alina Zavadska Letland
202  Krzysztof Kozana & Natalia Zyto Polen
202  Vitor Lemos Fernandes & Daniela Pinheiro Portugal
202  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
202  Genadi Petkov & Denitsa Kuyzlova Bulgarije
202  Kirill Smotrakov & Lyubov Mironova Rusland
202  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Tsjechië
209  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Duitsland
209  András Kósa & Bernadett Túri Hongarije
209  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusland
209  Adrian Stan & Silvia Bujor Roemenië
213  Michael Gubser & Maria de Mar Zwitserland
213  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Duitsland
213  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovenië
216  Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
216  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Estonië
216  Jan Knoll & Julia Herschel Duitsland
216  Engin Onder & Renata Vanova Duitsland
220  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusland
220  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
220  Peter Schaur & Christina Mair Oostenrijk
220  Alexander Seibert & Sabrina Formicella Duitsland
224  Antonio De Iorio & Anna Kuznetsova Italië
224  Ali Mehmedov & Yana Staleva Bulgarije
224  Mark Savchenko & Olga Romina Rusland
224  Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Nederland
228  Christian Eichler & Michaela Fries Oostenrijk
228  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Oostenrijk
228  Elizar Fayzullaev & Kristina Stehle Duitsland
228  Daniel Mertens & Indra Wetzel Duitsland
228  Viktor Polasek & Dita Drabkova Tsjechië
233  Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusland
233  Anatoly Shenkel & Svetlana Glants Rusland
233  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugal
233  Piotr Tyrka & Joanna Malec Polen
237  Damien Hey & Hannah Davis Engeland
237  Hidehiko Oaki & Fumiko Oaki (aka Katashima) Japan
237  Michael Stierle & Maria Schwarzkopf Duitsland
237  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rusland
241  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Frankrijk
241  Vitaliy Novikov & Alisa Proshak Rusland
241  Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Duitsland
241  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
241  Simone Savina & Manuel Camatel Italië
241  Timo Siemering & Jekaterina Bortina Duitsland
241  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
248  Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova Tsjechië
249  Pavel Boros & Michaela Habartova Tsjechië
249  Alexei Denisov & Angelique Berthier Frankrijk
249  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukraïne
249  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
249  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azarbedjan
249  Giuseppe Parlett & Desiree Cinicola Zwitserland
249  Martijn Wesseling & Denise Qualm Nederland
256  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Spanje
257  Jason Cicard & Laura Lozingue Frankrijk
257  Markus Kohler & Vanessa Ambacher Duitsland
257  Sorin Simon & Raluca Moldovan Roemenië
257  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Estonië
261  Rosario Falzone & Melissa Ferraro België
261  Florian Mirus & Constanze Gerstner Duitsland
261  Adam Molnár & Rebeka Paroczai Hongarije
261  Matteo Palladino & Elisa Cuniberti Italië
261  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rusland
266  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polen
266  Attila Budai & Lilla Barna Hongarije
266  Vasile Razvan Dinu & Oana Dragomir Roemenië
269  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
269  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
269  Stefan Illies & Stefana Jolob Ceastai Roemenië
269  David Kiefer & Anne Oltmann Duitsland
269  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Finland
269  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Tsjechië
275  Lars Olav Eltervaag & Nicole Louise Noorwegen
275  Anthony Teyssier & Lucille Berthon Frankrijk
277  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Duitsland
277  Sebastian Mayer & Andrea Klink Duitsland
277  Andreas Podlich & Darja Titowa Duitsland
277  Denis Richter & Angelika Bielat Duitsland
281  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Zwitserland
281  Lucien Krebs & Nicole Dürler Zwitserland
281  Moreno Di Meo & Jannic Schneider Zwitserland
281  Sergey Olovarenko & Elena Olovarenko (aka Kislov) Israël
281  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Duitsland
286  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
286  Oleksiy Butovych & Olena Chekan Ukraïne
286  Marcel Coutandin & Martina Panitzek Duitsland
286  Thibault Denis & Franziska Vosseler Duitsland
286  Svetoslav Dobrev & Isabelle Willach Duitsland
286  Jan-erik Michelsen & Freia Schwertfeger Duitsland
286  Marco Toniolo & Giulia Sant'anna Italië
293  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
293  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
293  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Tsjechië
293  Florian Kutschera & Jasmin Schwierz Duitsland
293  Yann-alric Mortreuil-henry & Solenne Mortreuil-henry Frankrijk
293  Georgiy Nechuykin & Nina Khubulova Rusland
299  Thomas Jauerneck & Anna Wolter Duitsland
299  Tiziano Molinari & Sarah Smirek Duitsland
299  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Duitsland
302  Dragos Sebastian Ionescu & Ersilia Rotondaro Zwitserland
302  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azarbedjan
302  Antoine Mauceri & Pascale Mauceri Frankrijk
302  Cedric Titi Mosca & Vanessa Jacob Frankrijk
302  Beat Peter & Ruth Zürcher Zwitserland
302  Rudolf Schepp & Anita Schepp Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}