Results from German Open 2006 - Youth Latin woensdag 16 augustus 2006
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2006
Duitsland - Stuttgart dinsdag 15 augustus 2006

Youth Latin woensdag 16 augustus 2006

Finale

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusland
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
3  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
4  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
5  Andrei Kazlouski & Jana Ritter Duitsland
6  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
7  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polen
9  Ivan Smirnov & Nina Solovieva Rusland
10  Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Letland
11  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Rusland
13  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
13  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Spanje
15  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland

Kwart-Finale

16  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Duitsland
16  Guillem Pascual & Cristina Suarez Spanje
18  Umberto Gaudino & Sara Bonifacio Italië
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Letland
19  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Rusland
21  Matic Rodica & Anna Matus Slovenië
21  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
23  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Duitsland
23  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
25  Viktors Shruboks & Darja Burova Letland
26  Valeriy Sasin & Tetyana Sushynska Ukraïne
27  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenië

Round 3 (top 52)

28  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italië
28  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Duitsland
30  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgië
31  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Kroatië
31  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
33  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusland
33  Dominykas Dauksas & Vanessa Held Duitsland
33  Dario Scuderi & Marina Mangione Italië
36  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Tsjechië
36  William Pfäffli & Tamara Sommer Zwitserland
38  Daniel Ciml & Sabina Liberdova Tsjechië
38  David Jorgensen & Mette Elkjaer Denemarken
40  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
40  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonië
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
43  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Slovenië
43  Stig Bo Andersen & Jenna Bagge Knudsen Denemarken
43  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
43  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Denemarken
43  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Moldavië
43  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
49  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusland
50  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rusland
51  Simone Vertuccio & Erika Attisano Italië
52  Maris Puce & Zane Prokofieva Letland

Round 2 (top 100)

53  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
53  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Duitsland
53  Maksim Valeev & Anya Balandina Rusland
56  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Duitsland
56  Alexis Gross & Angelina Lesniak Duitsland
56  Morten Löwe & Zia James Denemarken
56  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Italië
60  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugal
60  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Lithouwen
60  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Lithouwen
63  Domenico Palmisano & Veronica D'asti Italië
63  Valentin Savin & Alina Glazkova Rusland
65  Mihai Dima & Catalina Filip Roemenië
66  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
66  Bulat Khalikov & Anna Naryshkina Rusland
66  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Lithouwen
66  Kevin Santana & Joana Diniz Portugal
70  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Lithouwen
70  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tsjechië
70  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraïne
73  Domenico Labate & Lucia Caccavale Italië
74  Antoine Masson & Alice Masson Frankrijk
74  Aleksandr Nabiullin & Darya Igonina Rusland
74  Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Luxemburg
77  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Rusland
77  Bryan Lidy & Vania Borges (aka Caixeiro) Luxemburg
77  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israël
77  Aleksandr Rudakov & Anastasia Shleyger Rusland
81  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusland
82  Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
82  Mikko Matikka & Petra Mursu Finland
82  Ilya Mazurov & Anna Povazhnaya Rusland
82  Marco Tocchini & Giada Ippolito Italië
82  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
87  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusland
87  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldavië
87  Lasse Legaard & Milla Lykke Denemarken
87  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Lithouwen
91  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
91  Pawel Muchewicz & Karolina Urban Polen
91  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polen
94  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusland
95  Aleksandr Andreichev & Anna Kozyreva Rusland
95  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusland
95  Volodymyr Melnychyn & Khrystyna Sokhanych Ukraïne
95  Liu Tiawei & Zhu Zhemingwei China
99  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rusland
99  Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Rusland

Round 1 (top 178)

101  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusland
101  Nikolaj Lund & Irina Shergina Denemarken
101  Deonizij Tymchuk & Chanel Hönicke Duitsland
104  Stefan Hold & Julia Burghardt Oostenrijk
104  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonië
104  Joao Martins & Susana Zambujo Portugal
104  Roger Romero & Anna Mateu Closa Spanje
108  Sergej Esau & Kira Mauss Duitsland
108  Andreas Podlich & Darja Titowa Duitsland
108  Alexander Zimin & Veronica Blagodarskaya Rusland
111  Denis Buga & Ekaterina Osetrova Rusland
111  Wolfram Hörr & Janina Kimmel Duitsland
111  Jörg Riedinger & Anja Riedinger Duitsland
114  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
114  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polen
116  Juan Gomez Prieto & Jennifer Del Campo
116  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
116  Jan Seiter & Jessica Weinert Duitsland
116  Stefano Sirch & Luigjina Shkupa Italië
120  Johann Deter & Victoria Aidel Duitsland
120  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenië
122  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Frankrijk
122  Igor Ishov & Katerina Reshetova Rusland
122  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
122  Filip Lubina & Kamila Svobodova Tsjechië
126  Sergiy Bezprozvannyy & Anastasiya Yargulova Ukraïne
126  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
126  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
126  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italië
130  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Estonië
130  Lucien Laurent & Jessica Deyre Frankrijk
130  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Duitsland
130  Florian Wanagas & Laura Meistermann Frankrijk
130  Stanislav Zubik & Maria Albert Duitsland
135  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Letland
135  Tyron Sweeney & Tammy-lee Ras Zuid-Afrika
135  Sergey Zorin & Valentina Rudenok Rusland
138  Matej Mesojedec & Spela Vegelj Slovenië
138  Vasiliy Safronov & Yana Khyshiktueva Rusland
140  Benedikt Grünberg & Isabell Derichs Duitsland
141  Aleksey Dogaev & Alina Bisekeeva Rusland
142  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Duitsland
142  Carlos Fernandes & Cristiana Pires Portugal
142  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Duitsland
142  Nikolay Zolotarenko & Olga Romina Rusland
146  Jiang Bin & Jing Ziyi China
146  Francisco Javier Fernandez & Ainoa Alonso Spanje
146  Mitja Huter & Joulia Arnet Zwitserland
146  Vadim Ostapenko & Cathy Schoetter Luxemburg
146  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Rusland
151  Simone Bon & Martina Floreani Italië
151  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
153  Nikolay Perov & Mariya Averina Rusland
154  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Letland
154  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukraïne
154  Tomislav Hegedus & Brenda-jane Camilleri Malta
154  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
154  Dominik Marten & Laura Marten Duitsland
159  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Tsjechië
160  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
160  Gleb Bykov & Margarita Deryabina Rusland
160  Jason Cicard & Carole-anne Richard Frankrijk
163  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Duitsland
163  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Duitsland
163  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusland
166  Romain Leal & Chloe Leal Frankrijk
166  Jan Lingemann & Kristina Podszus Duitsland
166  Phil Schwarick & Franziska Schöne Duitsland
166  Alex Zabos & Ioana Diana Degau Roemenië
170  Lorenzo Estangui & Isabel Bonilla Spanje
170  Benjamin Ohse & Anna Afanasyeva Duitsland
170  Alexander Poad & Laura Pohlmann Duitsland
173  Alexej Iwlew & Rita Iwlewa Duitsland
173  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Duitsland
173  Thomas Meier & Silke Koncz Duitsland
176  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Duitsland
176  David Kinsky & Manon Schweinfurth Duitsland
176  Benjamin Ostermair & Stefanie Ostermair Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}