Results from German Open 2006 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) zaterdag 19 augustus 2006
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2006
Duitsland - Stuttgart dinsdag 15 augustus 2006

IDSF International Open Standard (Grand Slam) zaterdag 19 augustus 2006

Finale

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
2  W Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
2  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
3  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
5  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
8  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
9  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
9  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italië
11  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
12  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken

Kwart-Finale

13  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
13  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Ierland
15  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
16  Angelo Madonia & Jelena Samuilova Letland
17  Valdis Skutans & Laura Kosite Letland
18  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
19  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
20  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgarije
21  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
22  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
23  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
23  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen

Round 5 (top 48)

25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
26  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italië
27  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
27  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
29  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Italië
29  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Letland
29  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
29  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Duitsland
29  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
34  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
35  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden
35  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
35  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
38  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
39  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
40  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusland
41  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
42  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Duitsland
42  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
44  Marco Lustri & Alessia Radicchio Italië
45  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
45  Michael Wenger & Melanie Ahl Duitsland
47  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Lithouwen
48  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Letland

Round 4 (top 96)

49  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonië
50  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
51  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Roemenië
51  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Denemarken
51  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusland
51  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
55  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
56  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
56  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rusland
58  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
59  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Italië
59  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polen
59  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
62  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusland
62  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Duitsland
62  Hong Shen & Yujie Liang China
65  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
65  Daniil Ulanov & Svetlana Slivinskaya Rusland
65  Viktor Yushin & Elena Yushina (aka Markosyan) Rusland
68  Felix Schäfer & Anna Korbutt Duitsland
68  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Tsjechië
70  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
70  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
72  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Letland
73  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
74  Nicola Chianese & Assunta Chianese Italië
74  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Lithouwen
74  Paul Lorenz & Kristina Mertin Duitsland
77  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
77  Davide Mariani & Debora Mancinelli Italië
77  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
77  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
81  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
81  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
81  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
84  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polen
84  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Letland
84  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusland
84  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
84  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
89  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Letland
89  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
91  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusland
92  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Denemarken
92  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Letland
94  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
94  Rüdiger Homm & Friederike Tischendorf Duitsland
96  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië

Round 3 (top 139)

97  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje
98  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
98  Maksim Tschernin & Carolin Hirschberger Duitsland
100  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
100  Sergei Dementiev & Anamarija Novak Slovenië
100  Razvan Dorin Galban & Alexandra Parau Roemenië
100  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
100  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
100  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
106  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
106  Dragan Meshkov & Cecilie Pritzl Duitsland
106  Valentin Savin & Alina Glazkova Rusland
106  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Rusland
110  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Duitsland
111  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
111  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Letland
111  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
114  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rusland
115  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
116  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonië
116  Alari Liiv & Keit Speigel Estonië
116  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
116  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusland
116  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Tsjechië
121  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
121  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenië
123  Morten Schnedler-Jensen & Julie Thagesen Denemarken
123  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rusland
125  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Slowakije
125  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
127  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japan
128  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Letland
128  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
130  Luca Belometti & Katia Moraschi Italië
130  Antonio Gentile & Uliana Quaranta Italië
130  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
133  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Italië
134  Nikolay Mezentsev & Darya Yudintseva Rusland
135  Mikhail Markov & Olga Zelenkova Rusland
136  Jess Christensen & Monika Pedersen Denemarken
136  Sergi Valls & Anna Poblet Spanje
138  Aleksandr Nabiullin & Darya Igonina Rusland
139  W Andrei Mosejcuk & Olga Nesterova Duitsland

Round 2 (top 188)

140  Thomas Grusser & Claudia Seidel Duitsland
140  Roger Guitart Marti & Masha Tiagunova Spanje
140  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Letland
143  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japan
143  Rico Schlammer & Marit Kramski Duitsland
145  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Roemenië
145  Jonathan Rodríguez Pérez & Lydia Hellmann Duitsland
147  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Duitsland
147  Patrick Karrer & Christina Matuschek Duitsland
147  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
150  Piero Florio & Gabriella Nastasia Italië
150  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Letland
150  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rusland
150  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Rusland
154  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
154  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rusland
154  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusland
157  Kaspars Birzgalis & Liva Prince Letland
158  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Hongarije
158  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusland
160  German Filimonov & Daria Demenkova Rusland
161  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
161  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Letland
163  Attila Budai & Szilvia Laszlo Hongarije
163  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Duitsland
163  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Zweden
163  Martin Pape & Pernille Kraft Denemarken
167  Pawel Surma & Anne Descusse Frankrijk
167  Robert Unger & Sophia Eckle Duitsland
167  Andrei Voinea & Raluca Voinea Roemenië
170  Martin Herrmann & Elisabeth Wiedenbruch Duitsland
170  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Duitsland
172  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugal
172  Andrei Gavrilov & Irina Romaniukina Rusland
172  Petr Plsek & Andrea Plskova Tsjechië
172  Martin Rikovsky & Lisa Forker Duitsland
176  Rudolf Hoch & Claudia Stock Duitsland
176  Nikolaj Lund & Irina Shergina Denemarken
176  Nikolai Pilipenchuk & Natalia Skorikova Byelorussia
176  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Roemenië
176  Roman Scheuer & Katrin Büttner Duitsland
181  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Duitsland
182  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Rusland
182  Roman Usmanov & Olga Nikonovich Byelorussia
184  Gleb Bykov & Margarita Deryabina Rusland
184  Andreas Rothe & Anke Müller Duitsland
186  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Italië
186  Victor Fischer & Alexandra Rehn Duitsland
186  Denis Medvedev & Olga Lebedeva Rusland

Round 1 (top 277)

189  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Duitsland
189  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
191  Anton Nazarov & Katherine Engelking Duitsland
192  Jakob Komor & Anna Drummer (aka Komor) Duitsland
193  Tom Boumans & Ciska Baarda Nederland
194  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japan
194  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Duitsland
194  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Duitsland
194  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusland
198  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Roemenië
198  Torsten Schroder & Luisa Distelmaier Duitsland
198  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusland
201  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Duitsland
201  Gerhard Schröder & Sandra Mösch Duitsland
203  Michael Junges & Sabine Scheller Duitsland
204  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Oostenrijk
204  Paul Van De Riet & Simone Schäfer Nederland
206  Winfried Halbhuber & Verena Mattner Oostenrijk
206  Marc Schuck & Tina Molter Duitsland
206  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Duitsland
209  Marc Hotfilder & Heike Macke Duitsland
209  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
209  Andreas Tippel & Sandra Tippel Duitsland
212  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
213  Yoo Dong Hyun & Kim Sae Jung Zuid-Korea
213  Renato Minnig & Sigrun Bögi Zwitserland
213  Anatoly Shenkel & Orit Glanz Israël
216  Holger Wilts & Ilka Jacobs Duitsland
217  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
217  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Duitsland
217  Gregor Burck & Maria Troniak Duitsland
217  Kim Magin & Justine Hollyer Engeland
217  Frank Zerull & Sarah Zerull Duitsland
222  Sven Queck & Sabine Lippe Duitsland
222  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
222  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Duitsland
225  Sergio Aliaga & Maria Melendez Spanje
225  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Duitsland
225  Adrian Dydynski & Natalia Kobiolka Polen
225  Lorenz Filser & Bianca Herget (aka Filser) Duitsland
225  Sebastian Handrich & Nicole Kahn Duitsland
230  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
231  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
231  Dieter Meister & Anja Petzold Duitsland
231  Tobias Rütting & Christina Kessler Duitsland
234  Andreas Andersen & Juliane Hogerle Duitsland
234  Christopher Boyer & Manja Kühne Duitsland
234  Hem Spilker & Marieke Adelaars Nederland
234  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
234  Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Nederland
239  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Duitsland
240  Remy Cadicox & Amandine Iwachow Frankrijk
240  Kai Fischer & Silvia Gorlach Duitsland
240  Constantin Gessner & Marion Jäger Oostenrijk
240  Martin Jakobi & Diana Schatz Duitsland
240  Nikolas Kuramochi & Raphaela Edeler Duitsland
240  Martial Nadeau & Laurence Nadeau Frankrijk
240  Thomas Nadler & Kerstin Hajek Duitsland
240  Nikolay Perov & Mariya Averina Rusland
240  Richard Peters & Jeanine Schouwenaars Nederland
240  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Duitsland
250  Michael Balzer & Sabine Niessing Duitsland
250  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Duitsland
250  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Duitsland
250  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Duitsland
250  Dennis Frisch & Christiane Lang Duitsland
250  Mikael Frödin & Didde Donby Zweden
250  Christian Gründl & Christine Vossen Duitsland
250  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Duitsland
250  Thorsten Kragh & Sibylle Knöbel Duitsland
250  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
250  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Oostenrijk
250  Nuno Paulo & Rute Gomes Portugal
250  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Duitsland
250  Christian Rittgerott & Monika Walz Duitsland
250  Burkhard Wagener & Julia Knappe Duitsland
265  Bernd Baumann & Andrea Baumann Duitsland
265  Timo Bettinger & Julia Bettinger Duitsland
265  Daniel Boese & Sandra Weik Duitsland
265  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
265  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
265  David Koglin & Andrea Lenz Duitsland
265  Martin Kröger & Kerstin Wilde Duitsland
265  Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Duitsland
265  Ralf Scholl & Ellen Deck Duitsland
265  Jurg Schoni & Bettina Schaer Zwitserland
265  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Duitsland
265  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Duitsland
265  Tobias Weib & Claudia Claudius Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}